יוני - שירותי אינסטלציה

איתור נזילות – איך תדעו שאתם צריכים

איתור נזילות שירותי אינסטלציה מתקדמים

אם יש לכם נזילה בבית, אין ספק שאתם חייבים לטפל בה. רטיבות בבית, מעבר לפגם האסתטי, עשויה להשפיע לרעה על הבריאות, בעיקר של ילדים ושל קשישים, ואף להוביל להתפתחות של מחלת האסטמה. היום, אנשי מקצוע מתחום האינסטלציה מסוגלים לבצע איתור נזילות יעיל ומהיר ולספק פתרונות איכותיים לבעיה, אולם איך תדעו שכדאי בכלל להזמין שירות כזה? ובכן, יש כמה סימנים לקיומה של נזילה בבית, שכדאי לשים לב אליהם על מנת למנוע נזקים משמעותיים בהמשך.

נראות – אם קיימת נזילה, עשויים להיות לה ביטויים ויזואליים שונים בבית. כאשר אתם מזהים בביתכם טיח מתפורר, בועות בצבע שעל הקיר או אפילו התעקמות והתעגלות של הקיר – ייתכן שיש בבית שלכם נזילה.

ריח – בשלב מסוים רטיבות בבית עלולה להוביל לריח מוזר ולא נעים שיורגש בחללי הבית, ובעיקר בחדר בו נמצאת הרטיבות. חשוב להיות ערניים לכך ולשים לב אם מתחיל להופיע ריח כזה.

עלות – כאשר יש נזילה בבית, משמעות הדבר היא שהמים "בורחים" מהצנרת גם כאשר אתם לא משתמשים בהם. כמובן שזה יבוא לידי ביטוי גם בחשבון המים. אם אתם מבחינים בעלייה משמעותית בחשבון המים שלכם, למרות שצריכת המים שלכם התנהלה כרגיל – זו נורה אדומה שמצריכה שירות איתור נזילות.

טיפול בנזילות

בעבר, על מנת לאתר האם ישנה בבית נזילה והיכן היא מתרחשת, היה צורך לשבור את הקיר ולגלות. כמובן שדרך פעולה כזו אינה נוחה ובמקרים רבים הייתה עלולה ליצור נזקים הדורשים תיקון, לשווא. לשמחתנו, היום טכנולוגיות מתקדמות מאפשרות לבצע איתור נזילות בלי להשאיר על הקירות אפילו שריטה.

מצלמה תרמית היא אחד הכלים המתקדמים ביותר בתחום, והיא מאפשרת לבעל המקצוע לזהות את מקור הנזילה ברמת דיוק גבוהה במיוחד. המצלמה מוחדרת לאזור בו קיים חשד שהתרחש פיצוץ בצנרת, ולפי הטמפרטורה המופיעה על גבי הצג שלה, ניתן לזהות האם ישנה רטיבות. הודות לטכנולוגיה המתקדמת הזו, אתם יכולים להיות בטוחים שלא יבוצע שום שינוי בבית עד שאיש המקצוע לא יידע במידת ודאות גבוהה שאכן ישנה נזילה שצריך לטפל בה, והיכן בדיוק היא ממוקמת.

בחירת איש המקצוע לביצוע איתור נזילות

היום ניתן למצוא באינטרנט אנשי מקצוע רבים אשר יכולים לאתר את הנזילה בביתכם ולטפל בה. המבחר, אם כן, הוא לא הבעיה. יחד עם זאת, כאשר אנחנו מזמינים איש מקצוע הביתה, תמיד קיים החשש שהוא לא יהיה מספיק מקצועי, אמין או ישר, ושבסופו של דבר נמצא את עצמנו עם רטיבות בבית בתוספת של חור בכיס. כאשר אתם מחפשים איש מקצוע מתחום האינסטלציה, יש כמה בדיקות שכדאי לבצע לפני שאתם בוחרים את בעל המקצוע המתאים.

ראשית, כדאי לוודא שאיש המקצוע שאתם שוקלים להזמין הוא בעל היכולות המתאימות על מנת לאתר את הבעיה ולטפל בה. יש לבדוק שהוא בעל ניסיון מתאים בתחום, וכמובן שיש לו ציוד מתקדם ומדויק, אשר יסייע לו לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר. כאמור, ישנה טכנולוגיה מתקדמת מאוד בתחום, וחשוב לבחור בעל מקצוע אשר יודע לנצל אותה על מנת להגיע לתוצאות מיטביות. כמו כן, היום, תוכלו למצוא חוות דעת על בעלי מקצוע שונים באינטרנט, וגם באתרים של בעלי המקצוע ניתן לקרוא תגובות של לקוחות.

כדי להבין מה רמת השירות שתקבלו, חשוב להציץ בחוות הדעת הללו. אם תבצעו את כל הבדיקות המקדימות, אין ספק שתוכלו לפתור את הבעיה במהירות וביעילות, ולשוב ליהנות מבית מתוחזק ונטול תקלות.

שתף:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

חברת איתור נזילות

חברת איתור נזילות – איך בוחרים?

תקלות במערכת הצנרת הביתית הן בדרך כלל תופעות מאוד לא נעימות, שמצריכות טיפול מיידי. במקרים רבים, לא מדובר בתקלות שאדם לא מיומן יכול לתקן לבד

צור איתנו קשר