יוני - שירותי אינסטלציה

איתור נזילות מים בחצר – איך מזהים את זה בזמן?

איתור נזילות מים בחצר

מכל ההפתעות בחיים, אין ספק שמצב של איתור נזילת מים בחצר היא לא אחת מהמהנות שאנחנו מכירים וההפתעה הזאת יוצרת בנו באופן אוטומטי תחושה של תסכול וייאוש. 

אז רגע לפני שאנחנו שוקעים בבאסה ובבוץ שהשתלטו על החצר שלנו, חשוב שניקח הכל בפרופורציות ונזכור שיש אנשי מקצוע שידעו לעזור לכם. 

אז הסיפור הקלאסי שעשוי להתרחש בהקשר של נזילה בחצר בדרך כלל יתגלה לאחר תקופה כאשר תהיה נזילת מים מתמשכת שתבוא לידי ביטוי בחשבון מים גבוה במיוחד ובמד מים אשר מסתובב בקביעות. 

הצוות שלנו ביוני אינסטלציה יודע לבצע איתור נזילות מים בחצר עם הציוד המתקדם ביותר, במהירות וביעילות תוך חיסכון משמעותי בכסף ובנזקים בחצר לאחר מכן. 

במידה ויש לכם ספק שמשהו מתנהל לא כשורה – אל תחכו לנזקים, צרו איתנו קשר במיידי.

אז איך מבצעים איתור נזילות מים בחצר?

כשעולה לנו המילה 'נזילה' לרוב הקונוטציה הראשונה שתעלה לנו תהיה קשורה לבית או למקום סגור – כתמים על קירות, התקלפות הקירות, ריח רע מאד וסימנים נוספים על בעיית רטיבות בתוך המבנה. 

אך מה נעשה כאשר תהיה לנו נזילה בחצר? קודם כל ייתכן שיהיה לנו קשה יותר לזהות אותה, אבל במוקדם או במאוחר היא תתגלה ויהיה חשוב שיהיה מי שיתמודד איתה.

מאתר נזילות מקצועי המתמחה בתהליך איתור נזילות מים בחצר יזהה מיד את מיקום הנזילה המדויק ויציע פתרון הולם לבעיה.

מהרגע שבו הזמנתם אותנו לביצוע תהליך איתור נזילות מים בחצר, הצוות שלנו יגיע למקום ויבצע סריקה יסודית בה ייבחן קודם כל את מקור הנזילה ויחליט על דרכי פעולה. 

על מנת לאתר נזילות חיצוניות יש צורך פעמים רבות בהזרמה של גז לצנרת, במקרים בהם בדיקה זו לא תעלה ממצאים, לבחר לנסות שיטות עבודה אחרות, ביניהם איתור נזילות באמצעות מצלמה תרמית בחצר ולרוב באמצעות בדיקה זו נוכל לאתר את מקור הנזילה.

יצירתיות ויסודיות הם תנאים הכרחיים לטובת איתור נזילות מים בחצר

נזילת מים בחצר שונה במהות שלה מנזילה "רגילה" שאנחנו מכירים בתוך מבנה או שטח סגור, וכמו כן היכולת שלה להסב נזק נמוכה יותר בהשוואה לנזילה סטנדרטית שעשויה לפגוע משמעותית בתקרה, באורך החיים עם הריח הרע וכמו כן עשויה לגרום לנזקים. 

איתור נזילות מים בחצר הוא לא משימה פשוטה ולכן נדרשת מאיתנו בעלי המקצוע יצירתיות רבה והבנת הסיבה שבגינה נגרמו נזילות המים בחצר וכמו כן בעת הבנת הבעיה יש צורך בשימוש בטכניקות ובטכנולוגיות המתקדמות ביותר על מנת לתת את הפתרון היסודי ביותר שיאפשר לדיירים שקט נפשי לתקופה ארוכה. 

אנחנו לא עובדים על אוטומט ולכן חשוב לנו להדגיש שכל מקרה הוא בפני עצמו והרבה מאד פעמים יש צורך אמיתי בחשיבה מחוץ לקופסה ושימוש בטכניקות שונות ומגוונות של איתור נזילות בחצר ואלו בהתאם למקרה ותנאי השטח העומדים מולנו.

מה הנזקים העשויים להיגרם מרגע איתור נזילות מים בחצר?

קודם כל כנראה שתרגישו בנזק בכיס – נזילה בחצר תוביל לחשבון מים גבוה במיוחד, לא נעים, אבל אמורה להידלק לכם ברגע הזה מיידית נורה אדומה. 

כמו כן העיניים שלכם לא יטעו אתכם ותאלצו לראות את הגינה החיננית שלכם הופכת במהרה למחזה בוצי לא נעים לעיניים, כמו כן החצר תהפוך לדביקה וככל הנראה תריח נורא. 

אז לפני שאתם מוצאים את עצמכם בוהים בחצר בשברון לב, חשוב שתדעו שיש דרך לפתור את הבעיה אליה נקלעתם ולהחזיר לחצר שלכם את החיוניות שלה.

המקצוענים של יוני אינסטלציה יטפלו בבעיה ויחזירו לכם את החצר לקדמותה

החצר שלנו היא התרפיה שלנו, המקום לקבל בו השראה ולנוח מהימים המאתגרים שעוברים עלינו. אף אחד מאיתנו לא רוצה שהחצר שלו תהרס כליל ורק המחשבה עשויה לגרום לחלק מאיתנו להתקף קטן. 

אז היום, עם התפתחות הטכנולוגיה והקדמה, אין כל צורך להגיע למצב של חצר הרוסה ובוצית וזאת הודות לטכנולוגיית הדמיה באמצעות מצלמה תרמית שהופכת את תהליך העבודה לפשוט יותר, מוזילה עלויות באופן משמעותי וגם  מקצרת משמעותית את הזמן הדרוש לצורך איתור הנזילה.

מה שאומר שיש לכם את האפשרות ליהנות מגינה שקטה מנזילות בהמשך. 

צוות המומחים של יוני אינסטלציה יעזרו באיתור נזילות מים בחצר ויעניקו לכם את הפתרונות המתקדמים ביותר לטיפול בהן כיום.

קראו גם על: איתור נזילות במצלמה טרמית

שתף:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

חברת איתור נזילות

חברת איתור נזילות – איך בוחרים?

תקלות במערכת הצנרת הביתית הן בדרך כלל תופעות מאוד לא נעימות, שמצריכות טיפול מיידי. במקרים רבים, לא מדובר בתקלות שאדם לא מיומן יכול לתקן לבד

צור איתנו קשר