יוני - שירותי אינסטלציה

איתור נזילות עם מצלמה טרמית – כשהטכנולוגיה באה לטובתנו

איתור נזילות עם מצלמה טרמית

כולנו מכירים את הסימנים. טיח שמתחיל להתקלף, בועות צבע שמופיעות על הקירות שהיו עד לא מזמן חלקים, ואפילו סימנים כהים על הקיר – כל אלה מעידים על התפתחות של רטיבות בקירות הבית. כאשר הנזילה אינה מטופלת, גם ריחות לא נעימים עלולים להתחיל להופיע, ויש תחושה שלא משנה מה תעשו – יהיה לכם קשה מאוד להיפטר מכל אלה ולהחזיר את הבית שלכם למוטב. במצבים כאלה, אין ברירה אלא להזמין איש מקצוע שמבצע איתור נזילות עם מצלמה טרמית על מנת לאתר את מקור הנזילה, שבמקרים רבים הוא הגורם לרטיבות, ולטפל במצב בהקדם האפשרי.

מטפלים מיד – עם נזילה לא מחכים

הרבה אנשים לא מבינים למה חשוב לטפל בנזילה מהצנרת כמה שיותר מהר. הם מרגישים שיוכלו לחיות עם אי הנעימות, ומעדיפים לחסוך את הכסף ולהשקיע אותו במשהו אחר. כמובן שמדובר בטעות חמורה – בנזילה חשוב לטפל בדחיפות באמצעות איתור נזילות עם מצלמה טרמית, גם אם אינכם מודעים לחלק מההשפעות השליליות של התופעה. אז מה הבעיה עם נזילות?

פגיעה בבריאות – אם אתם מריחים את זה, סימן שאתם נושמים את זה. רטיבות בקירות יוצרת ריח לא נעים שמעבר לאי הנעימות, הוא גם מעיד על אוויר לא נקי שנכנס לגוף שלכם ופוגע בבריאותכם. בעיקר אם מתגוררים בבית ילדים או קשישים, לרטיבות עשויה להיות השפעה שלילית ביותר על הבריאות, שעשויה אפילו להוביל להתפתחות של אסטמה.

פגיעה אסתטית – גם אם תצבעו את הקירות מחדש בכל פעם שיתחילו להופיע עליהם סימני העובש, לא תצליחו להיפטר באמת מהנראות של הרטיבות. הרטיבות עלולה לגרום לצבע הקירות להתקלף, לקיר להתעגל ולבועות להופיע על פניו. כל אלה יוצרים מראה מאוד לא אסתטי ומזמין.

בזבוז מים – קיבלתם חשבון מים מנופח? יש סבירות לא רעה שקיימת אצלכם בבית נזילה שאתם לא מודעים אליה. במצב כזה המים זורמים בלי חשבון ושעון המים מסתובב ללא הרף. תיקון הנזילה אמנם יעלה לכם כסף, אולם בטווח הרחוק, הוא יחסוך לכם הרבה יותר.

איתור נזילות עם מצלמה טרמית – הטכנולוגיה ששינתה את התחום

בעבר, אם נראה היה שיש בבית נזילה, בעל המקצוע היה צריך לפרק בלטות ולחורר את הקירות עד שמצא את מקור הנזילה. לאחר הטיפול המוצלח בבעיה, היה צורך להתחיל לטפל ביתר הנזקים שהספיקו להצטבר בינתיים. כמובן שהיום, עם הטכנולוגיה הקיימת, התרחיש הזה נשאר בגדר אנקדוטה נחמדה. היום ניתן לבצע איתור נזילות עם מצלמה טרמית, גוף קטנטן שמוחדר לתוך הצנרת ונשלט על ידי שלט על חוטי. המצלמה מאותתת לאיש המקצוע כאשר היא מגיעה למקור הנזילה, ועל ידי כך ניתן לאתר את הנזילה בדיוק רב מבלי לנקוט שום פעולה פולשנית.

מצלמה טרמית – כל היתרונות

אז למה לדרוש מאתר נזילות עם מצלמה טרמית בלבד?

בדיקה מדויקת – השימוש במצלמה הטרמית מבטיח כמעט בכל המקרים למצוא באופן מדויק את מיקום הנזילה, מה שמאפשר גם לטפל במצב בהקדם האפשרי. העבודה המדויקת של המצלמה חוסכת זמן גם לכם וגם לאיש המקצוע; ברגע שהבעיה מאותרת, ניתן לטפל בה ותוך זמן קצר תוכלו לחזור לשגרה.

עבודה נקייה – הודות לדיוק של המצלמה הטרמית, אין צורך לשבור או להוציא מהמקום שום דבר שלא לצורך. בסיום הטיפול בבעיה הבית שלכם יישאר נקי ואתם לא תצטרכו להקדיש זמן יקר לטובת ניקיונות או ביצוע תיקונים נוספים. היום ניתן לתקן את הנזילה, לטפל בסימני הרטיבות אם צריך וזהו – הבית שלכם ישוב להיות חיוני כשהיה. 

קראו עוד: עבודות אינסטלציה במרכז

שתף:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

חברת איתור נזילות

חברת איתור נזילות – איך בוחרים?

תקלות במערכת הצנרת הביתית הן בדרך כלל תופעות מאוד לא נעימות, שמצריכות טיפול מיידי. במקרים רבים, לא מדובר בתקלות שאדם לא מיומן יכול לתקן לבד

צור איתנו קשר