יוני - שירותי אינסטלציה
bg
לוגו יוני אינסטלטור - שירותי אינסטלציה מתקדמים

חברה לאיתור נזילות

חברה לאיתור נזילות - "יוני אינסטלטור"

יש לכם נזילה? הגעתם למקום הנכון. שמי יוני קוזי, וכבר למעלה מ-15 שנים אני בעל חברה לאיתור נזילות בבית ובבניין, איתור נזילה במערכות המים והביוב עם אלפי לקוחות מרוצים.

מחפשים חברה לאיתור נזילות – אמינה ומקצועית, התקשרו אלי, יוני.

זקוקים לאיתור נזילה? חייגו עכשיו!

איתור נזילות בזמן הוא ההבדל בין נזק מזערי לרכוש, לבין נזק גדול

איתור נזילות בזמן הוא ההבדל בין נזק מזערי לרכוש, לבין נזק גדול המצריך תיקון רציני. כדי לגלות את הנזילה בזמן, יש צורך בשימוש באמצעיים טכנולוגים מיוחדים שייסעו לבעל המקצוע לבצע את עבודות באופן המקצועי ביותר, ולטפל בבעיה מבלי להזיק למבנה. חברה לאיתור נזילות שעבודת כבר כמה שנים בתחום, תדע להגיע לביתכם ולבצע את העבודה ביעילות ובמקצועיות. רק חברה לאיתור נזילות תוכל להתמודד עם כל בעיה שעלולה לצוץ ולדאוג שתוכלו לחזור לשגרת חיים רגילה בזמן המהיר ביותר.

כשאתם בוחרים בחברה לאיתור נזילות, כדאי מאוד לבדוק שהחברה אותה בחרתם מספקת גם שירות של תיקון הבעיה. אם בחרתם בחברה לאיתור נזילות שהיא גם חברה לתיקון נזילות, אתם יכולים ליהנות משירות מלא הכולל הגעה לבית הלקוח, איתור הנזילה ותיקון הנזילה עוד באותו היום. ישנה חשיבות גדולה מאוד לזמן שעובר מהרגע שהבחנתם בנזילה ועד הרגע בו קראתם לחברה. ככל שהזמן שעבר מרגע איתור הנזילה קצר יותר, כך הטיפול בנזילה יהיה קל יותר ומהיר יותר.

חברה לאיתור נזילות - יוני אינסטלטור

✓ שירות מהלב    ✓ מחירים הוגנים   ✓ זמינות גבוהה‏

מתי צריך להזמין חברה לאיתור נזילות?

אם שמתם לב שעל אחד מקירות הבית שלכם ישנם סימני רטיבות או סימני עובש – כדאי להזמין חברה לאיתור נזילות. סימנים אלו עלולים להעיד על הימצאות נזילה מאחורי הקיר וכדי להבין הכין בדיוק ממוקמת הנזילה ואיך אפשר לעצור אותה, צריך לקרוא לחברה לאיתור נזילות.

במקרים מסוימים, נזילות עלולות להימצא גם בלי סימנים על קירות הבית. במקרים בהם אתם מריחים ריח של עובש וטחב, ייתכן ומדובר בנזילה. אם אתם מריחים בביתכם ריח מוזר ועדיין לא מבחינים בסימני רטיבות, זה בהחלט סיבה טובה לקרוא לחברה לאיתור נזילות. במקרים אלו אין מה לחכות עד שיופיעו סימנים, קראו לחברה לאיתור נזילות על מנת לפתור את הבעיה במהירות לפני שהיא תחמיר.

לעיתים ישנה דרך לגלות נזילה עוד לפני שהיא מתחילה לתת את אותותיה בסימני רטיבות או בריח רע. הקפידו להסתכל על חשבון המים שלכם ולעקוב אחר ההוצאות. במקרה בו זיהיתם חריגה גדולה בחשבון המים שלכם, ייתכן שמדובר בנזילה. אם לא ביצעתם שימוש חריג במים ואתם מבחינים בקפיצה חריגה בחשבון – כדאי לקרוא לחברה לאיתור נזילות.

פרמטר נוסף שעלול להעיד על נזילה, הוא קצרים במוצרי החשמל השונים. קצר במוצר חשמלי עלול להופיע מכמה סיבות, אך אחת מהסיבות האלו יכולה להיות נזילה. אם המים באים במגע עם מוצר חשמלי, הקצר יגיע במהירות ואתם תבחינו בו במוצר החשמל. כאשר ישנה נזילה מאחורי אחד מקירות הבית והיא פוגעת בתשתית החשמלית הקיימת, כדאי מאוד לקרוא לחברה לאיתור נזילות על מנת שיוכלו לאתר את מקור הבעיה ולפתור אותה במהירות.

זמינות 24/6

שירות ואיכות ללא תחרות

מעל 15 שנות ניסיון

אחריות על העבודה

שירותי האינסטלציה שלנו

מחפשים חברה לאיתור נזילות אמינה ומקצועית? חייגו אלי עכשיו!

מספרים עלינו

ליוני הגעתי אחרי 3 אינסטלטורים שכבר היו אצלי ולא הצליחו לפתור את הבעיה. הייתה לי בעיית נזילה לשכן מחדר האמבטיה. יוני הגיע, עם הציוד שלו, זיהה במהירות את המקור לנזילה ופתר לי את הבעיה (שכבר שנה ניסיתי לפתור ללא הצלחה) במהירות וביעילות. דאג לפתוח, לאטום מחדש ולסגור - היה מאוד מקצועי, שירות מעולה וגם מחיר טוב.

יוסי ספינזי

ממליצה בחום!!!! יוני טיפל לי בנזילה במהירות, ישר ולעניין.

רונית שמיר

ממליץ על יוני בחום, מאתר נזילות בחסד במחירים סבירים בהחלט!

יוסי עציון

אחרי שהשוויתי בכמה מקומות הגעתי ליוני אינסטלציה. ממליץ מכל הלב, איש מקצועי ואמין מעל הכל.

שוקי גבע

חברה לאיתור נזילות – הניסיון שעושה את ההבדל

כשאתם בוחרים להזמין חברה לאיתור נזילות, אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב שכבר טיפלו במספר רב של מקרים. החשיבות של הזמנת בעלי מקצוע עם ניסיון היא גדולה מאוד, מכיוון שרק בעלי מקצוע שטיפלו במקרים רבים ידעו לתקן כל בעיה שעלולה לצוץ, ויהיה הרבה יותר קשה להפתיע אותם במקרים קשים בהם לא נתקלו בעבר.

חברה לאיתור נזילות מספקת לכם זמינות גבוהה במיוחד ודואגת שעזרה מקצועית של אינסטלטור  שיגיע אליכם בזמן הקצר ביותר, על מנת שיוכל לטפל בבעיה בזמן המהיר ביותר. כבר הבנו שהחשיבות של איתור הנזילה בזמן היא גדולה מאוד ולכן, כדאי מאוד לבחור בחברה שתוכל לספק לכם זמינות גבוהה.

אם נתקלתם בנזילה ואתם זקוקים לטיפול מהיר ומקצועי, אל תהססו. אתם מוזמנים לפנות אלינו ולהיות בטוחים שתקבלו אינסטלטורים מוסמכים בלבד המשתמשים באמצעים הטובים ביותר לאיתור נזילות. אחרי יותר מ-15 שנה של ניסיון בתחום אנו בטוחים שנוכל להתמודד עם כל בעיה.

מצלמה טרמית של חברה לאיתור נזילות – המלצות - יוני אינסטלטור

חברה לאיתור נזילות - גלריה מהשטח

בשטח - חברה לאיתור נזילות - יוני אינסטלטור
בדיקת ביוב - חברה לאיתור נזילות - יוני אינסטלטור
תהליך עבודה - חברה לאיתור נזילות - יוני אינסטלטור
ביצוע עבודה של החלפת צנרת - חברה לאיתור נזילות - יוני אינסטלטור
חברה לאיתור נזילות - יוני אינסטלטור
בעבודה - חברה לאיתור נזילות - יוני אינסטלטור

מחפשים חברה לאיתור נזילה? חייגו אלי עכשיו!

שעון מים המייצג עבודה של חברה לאיתור נזילות – המלצות - יוני אינסטלטור

כיצד מאתרים את הנזילה?

כיום ישנן כמה דרכים שונות לגלות את מקור הנזילה בקירות הבית. אם פעם כדי לאתר את הנזילה היה צורך בפירוק מספר רצפות או אזור מסוים בקיר, כיום באמצעות השימוש באמצעים טכנולוגים מתקדמים, איתור הנזילה הוא פעולה קלה יותר עבור מומחים הבקיאים בתחום. כשאתם מזמינים חברה לאיתור נזילות אתם יכולים להיות בטוחים שאנשי המקצוע שעובדים בחברה יגיעו עם הציוד המתקדם ביותר ויוכלו לאתר את הנזילה בביתכם מבלי לפגוע ברכושכם או במבנה עצמו.

האמצעי הטוב ביותר לאיתור מקור הנזילה הוא צילום צנרת במצלמה טרמית. בעזרת מצלמה טרמית ניתן לראות את מערכת הצינורות הנמצאת מאחורי הקירות או מתחת לרצפות, ולזהות את מקור הנזילה על ידי שינויי הטמפרטורה ותנודות החום שמסביב למיקום הנזילה. השלב הראשון כולל את חימום המים הנמצאים בצינורות, על מנת שנוכל לראות את התזוזות של המים ואת המיקום המדויק של הנזילה. בשלב השני אחרי שגילנו היכן ממוקמת הנזילה, נוכל לסמן את האזור הבעייתי ולשבור חלק מזערי מהקיר או מהרצפה על מנת לתקן את הבעיה. בשלב האחרון נסגור את הקיר או הרצפה ונוודא שהאזור חזר בדיוק לקדמותו.

מלבד השימוש במצלמה טרמית, ישנם עוד הרבה אמצעים טכנולוגים המסייעים לאיתור נזילות. בארגז הציוד של חברה לאיתור נזילות אפשר למצוא מדדי לחות, מצלמות דחף ועוד שלל אמצעים חדישים התורמים לביצוע העבודה בצורה הטובה ביותר. אין ספק שכניסת הטכנולוגיה לתחום האינסטלציה תרם מאוד בכל הנוגע לנושא איתור נזלות, ועם השנים צפויות עוד התפתחויות גדולות בתחום.

תוכן ענינים

יוני קוזי - חברה לאיתור נזילות - יוני אינסטלטור