יוני - שירותי אינסטלציה
bg
לוגו יוני אינסטלטור - שירותי אינסטלציה מתקדמים

בדיקות אל הרס

בדיקות אל הרס בטכנולוגיה מתקדמת

שלום, שמי יוני קוזי, אינסטלטור מומחה בכל סוגי בדיקות אל הרס, איתור ותיקון צנרת ביוב / צנרת מים בכלי איתור מתקדמים ללא צורך בהרס כך שהטיפול במקור הבעיה הוא ‏מהיר, קצר וממוקד, בלי בלגן, בלי סיפורים מורכבים והכל במחירים הוגנים!

זקוקים לבדיקה ללא הרס? חייגו אלי עכשיו!

יוני אינסטלטור -
מומחה בבדיקות אל הרס

שלום, שמי יוני קוזי, אינסטלטור מומחה ומוסמך.
הקמתי את "יוני אינסטלטור" לפני כ- 15 שנה, אני מאוד אוהב את מה שאני עושה והשירות שלי ניתן ‏במקצועיות רבה ומכל הלב.‏
אם אתם סובלים מבעיה בצנרת המים או צנרת הביוב ומחפשים פתרון מהיר, ללא הרס אני מזמין אתכם פשוט ליצור איתי קשר, אני כבר אעשה את הכל עבורכם לפשוט יותר ובמחירים הוגנים!

✓ שירות מהלב    ✓ מחירים הוגנים   ✓ זמינות גבוהה‏

ביצוע בדיקות אל הרס - יוני אינסטלטור

יוני אינסטלציה - תיקון צנרת ובדיקות אל הרס

אני מבין שכשאנו נתקלים בבעיות נזילה, סדקים בצנרת מה שרוב האנשים חושבים זה על ההרס והבלגן שיוצר בבית בעקבות זה.

זה לא חייב להיות ככה.

בשנים האחרונות נכנסו טכנולוגיות חדשות לתחום האינסטלציה שמאפשרות לנו לאתר את הבעיה וגם לטפל בה באמצעות כלים מתקדמים ללא צורך בפתיחת קיר או הרס של האזור אלא באמצעות מכשור מתקדם ביותר שנקרא "אל הרס".

חשוב להבין רק אינסטלטור שמגיע עם הציוד הנכון לבדיקות אל-הרס ועם הניסיון הנכון בצילום צנרת מים/ביוב בכלים מתקדמים אלו יוכל לטפל בבעיה באופן מקצועי באמת.

אני מתמחה כבר מעל 15 שנה באיתור וטיפול בכל בעיות צנרת וביוב מורכבות לבתים פרטיים ובנינים משותפים, לכן אני מתחייב לטפל בבעיה במהירות ובלי סיפורים מורכבים, כי כשמכירים כבר את כל הבעיות הללו משנים של ניסיון, זה נהיה פשוט לתקן.

השירות שלי מתבסס בראש ובראשונה על שקיפות, אמינות ומקצועיות בלתי מתפשרת!

זמינות 24/6

שירות ואיכות ללא תחרות

מעל 15 שנות ניסיון

אחריות על העבודה

שירותי האינסטלציה שלנו

זקוקים לבדיקה ללא הרס? חייגו אלי עכשיו!

מספרים עלינו

ליוני הגעתי אחרי 3 אינסטלטורים שכבר היו אצלי ולא הצליחו לפתור את הבעיה. הייתה לי בעיית נזילה לשכן מחדר האמבטיה. יוני הגיע, עם הציוד שלו, זיהה במהירות את המקור לנזילה ופתר לי את הבעיה (שכבר שנה ניסיתי לפתור ללא הצלחה) במהירות וביעילות. דאג לפתוח, לאטום מחדש ולסגור - היה מאוד מקצועי, שירות מעולה וגם מחיר טוב.

יוסי ספינזי

ממליצה בחום!!!! יוני טיפל לי בנזילה במהירות, ישר ולעניין.

רונית שמיר

ממליץ על יוני בחום, מאתר נזילות בחסד במחירים סבירים בהחלט!

יוסי עציון

אחרי שהשוויתי בכמה מקומות הגעתי ליוני אינסטלציה. ממליץ מכל הלב, איש מקצועי ואמין מעל הכל.

שוקי גבע

מידע שחשוב לדעת על בדיקות אל הרס

מרבית תשתיות האינסטלציה הביתיות, בין אם מדובר על צנרת מים או ביוב, נמצאות בתוך מבנים, מאחורי קירות ומתחת למרצפות ולא ניתן לראותן ללא מכשור מקצועי או הרס של המבנה. על מנת לאתר תקלות ובעיות מהותיות בצנרת ולטפל בליקויים נסתרים, נדרשת פעולה של בדיקות אל הרס.

שיטות אנליזה וטיפול בטכניקת אל הרס, מה שידוע גם כ – NDT  (Non Destructive Testing) משמעותן בדיקה וטיפול ללא גרימת נזק. השיטה נעזרת בכלים וטכנולוגיות ייחודיות המונעות הרס של המבנה לאורך התהליך כולו, לרבות בשלב הטיפול ופתירת הבעיות.

יש לא מעט סיבות לכשל בצנרת, החל מסתימות מורכבות שנגרמו מעשה ידי אדם ועד לבלאי וליקויים כגון שורשים בצנרת. אנו מתמחים בעבודות אל הרס ומצליחים להגיע לצנרת ללא צורך במגע פיזי עמה, תוך מניעת חפירות מיותרות, שבירה, הרס או גרימת נזק למבנה.

צילום קווי ביוב - חולון

זקוקים לבדיקה ללא הרס? חייגו אלי עכשיו!

בדיקות אל הרס - גלריית תמונות מהשטח

בשטח - בדיקות אל הרס - יוני אינסטלטור
צילומי ביוב - בדיקות אל הרס - יוני אינסטלטור
צנרת - בדיקות אל הרס - יוני אינסטלטור
צינורות - בדיקות אל הרס - יוני אינסטלטור
יוני קוזי - בדיקות אל הרס - יוני אינסטלטור
בשטח עבודה - בדיקות אל הרס - יוני אינסטלטור

אבחון ובדיקה ללא הרס

השלב הראשון לאחר שמופיעה תקלה במערכת המים או הביוב היא לאבחן את מקורה ואת חומרתה. במקרים רבים, בעיקר כאשר הליקוי הוא בסיסי או פשוט, כמו סתימה בכיור או נזילה במקלחת ניתן לפתור את הבעיה בקלות, אך כאשר מדובר על בעיות נסתרות נדרשת מקצועיות ומיומנות ושימוש בכלים ייחודיים.

על מנת לאבחן בעיה בצנרת חבויה ללא צורך בהגעה פיזית אנו עושים שימוש במצלמה ייחודית המתוקנת בקצה חוטר ייעודי. ראש המצלמה יכול להעביר תמונה ב- 360 מעלות כך שניתן לקבל מידע על כל דפנות הצנרת לרבות ההסתעפויות. המצלמה מגיעה עם פנס מובנה המעניק תמונה ברורה ומוארת של פנים הצנרת. פלט הצילום מופיע על צג ובו ניתן לראות בבירור את הליקוי, בין אם שבר של הצינור, סדק או שורשים שחדרו אליו, או הוכחות לשימוש לקוי כגון זריקת מגבונים, חפצים או כל דבר שגורם לסתימה.

כאמור לאחר איתור הבעיה וחומרתה ניתן להתחיל בטיפול ללא מגע וללא הרס מיותר. בשלב הראשון מנקים את האזור ומשייפים את פנים הצנרת מלכלוך, לאחר השיוף יש לייבש את דפנות הצנרת זאת במטרה לאפשר לחומרי האיטום (טלאי או חומר אפוקסי) להידבק היטב לדפנות.

פתיחת סתימת ביוב בשירותים
בדיקות אל הרס - מטעם יוני אינסטלטור

שיטות טיפול בטכנולוגיית "אל הרס"

קיימות כמה שיטות של טיפול אל הרס כאשר שתי השיטות המובילות הן פאטץ' = טלאי (patch) והתזה.

פאטץ' – שיטת ההטלאה מתבצעת בעיקר כאשר מדובר על ליקוי מקומי באזורים מאתגרים בפנים הצנרת. לאחר אבחון וניקוי הסביבה הפגומה בצנרת מוחדרת זרוע רובוטית ועליה טלאי העשוי מפולימר ייחודי, מעיין יריעת פייברגלאס איכותית וצפופה במיוחד, משולבת עם דבק סיליקט אשר מתקשח במהירות ומקנה חוזק ועמידות לאורך שנים. הטלאי מוצמד לדופן הצינור הפגוע באמצעות חום גדול ולחץ, הוא אוטם את האזור הפגום ומעבה אותו בצורה מיטבית. הטלאי עשוי מחומרים איכותיים ועמידים מאוד, בפני בלאי, לחות וחומרים כימיקליים העלולים לעבור בצנרת.

התזה – שיטה נוספת לטפל בליקויים מורכבים בעיקר בתיקון נקודתי של נזילה או פיצוץ בצנרת. האיטום מתבצע באמצעות התזה של חומר היפוקסי מיוחד על דפנות הצנרת באמצעות זרוע רובוטית ורכיב ייעודי. לאחר ההתזה הממוקדת במקום הלקוי, החומר מתקשה ויוצר שכבת הגנה ואיטום מאסיביים לאורך זמן. לשיטה זו יתרונות רבים כאשר היתרון המשמעותי הוא העובדה שניתן למרוח או להתיז את חומר האיטום למרחקים גדולים בתוך הצנרת גם למקומות חבויים וזוויות קשו ואף לכסות את הצינור כולו. אחד היתרונות הוא שניתן לעבוד עם קוטרים מגוונים של צינורות, גם של מים וגם של דלוחין ולהגיע לתוצאות מיטביות. את פעולת ההתזה מומלץ לבצע מספר פעמים במטרה להגיע לאטימה מוחלטת, בין השכבות, להמתין להתייבשות מאחר שרק כאשר החומר מתקשה הוא יוצר שכבה חזקה ועמידה.

מוזמנים לפנות אלי וליהנות מיחס אישי, ניסיון של מעל 15 שנים ושימוש בכלים טכנולוגים חדשניים, במטרה להעניק את השירות המיטבי במהירות ויעילות. תודה רבה, יוני.

תוכן ענינים

בדיקות אל הרס - יוני אינסטלטור