יוני - שירותי אינסטלציה
bg
לוגו יוני אינסטלטור - שירותי אינסטלציה מתקדמים

צילום צנרת

צילום צנרת כבר מעל ל- 15 שנה

שלום, שמי יוני קוזי, אינסטלטור מומחה באיתור נזילות, צילום צנרת מים וצילום ואיתור בעיות בצנרת הביוב. מכיוון שאנחנו, יוני אינסטלציה, מתמחים בתחום האיתור והצילום אנחנו עובדים עם הציוד הכי מתקדם שיש, כך שעם הניסיון שיש לנו בצילום מערכות אינסטלציה, כל תהליך האיתור והטיפול בבעיה מתבצע באופן מהיר וממוקד.

לאיתור נזילות, צילום וטיפול מהיר בבעיה, חייגו אלי עכשיו!

יוני אינסטלטור - צילום צנרת

✓ שירות מהלב    ✓ מחירים הוגנים   ✓ זמינות גבוהה‏

יוני אינסטלציה - מומחים בצילום ואיתור בעיות בצנרת

שלום, שמי יוני קוזי, אינסטלטור  מומחה לאיתור נזילות מים, איתור נזקים וצילום צנרת מים וביוב.
הקמתי את "יוני אינסטלטור" לפני כ- 15 שנה, אני מאוד אוהב את מה שאני עושה והשירות שלי ניתן ‏במקצועיות רבה ומכל הלב.‏

חשוב להבין, לא לכל אינסטלטור יש את ציוד הצילום המתקדם והמתאים לאיתור בעיות בצנרת. בנוסף חשוב לדעת שאיתור בעיות בצנרת זה מקצוע ומומחיות בפני עצמה ולא לכל אינסטלטור יש את המומחיות ואת הניסיון לעשות את זה באופן מקצועי באמת.

אם יש לכם בעיית צנרת, חושדים שיש לכם סדק או פיצוץ בצינור המים או הביוב וזקוקים לאיתור מקצועי ומידי, אני מזמין אתכם פשוט ליצור איתי קשר, אני כבר אעשה את כל "הסיפור הזה" לפשוט יותר עבורכם והכל במחירים הוגנים!

יוני אינסטלציה - צילום ואיתור בעיות צנרת

אחד האתגרים המשמעותיים הקיימים בתחום האינסטלציה הוא איתור תקלות וליקויים המתרחשים מתחת לפני השטח, בתוך קווי הביוב ומערכות המים. מאחר שהמערכות הללו נמצאות עמוק בתוך הקרקע ולעיתים מאחורי קירות ומתחת למרצפות, ישנם ליקויים שלא תמיד ניתן לחוש בהם או בהשלכותיהם עד שמאוחר מידי והנזק כבר קיים.

אני, יוני אינסטלציה, מתמחה כבר מעל 15 שנה בצילום צנרות מים וביוב לבתים פרטיים ובנינים משותפים, לכן אני מתחייב לטפל בבעיה במהירות ובלי סיפורים מורכבים.

חשוב לי לומר שהשירות שלי מתבסס בראש ובראשונה על שקיפות, אמינות ומקצועיות בלתי מתפשרת!

זמינות 24/6

שירות ואיכות ללא תחרות

מעל 15 שנות ניסיון

אחריות על העבודה

לאיתור נזילות, צילום וטיפול מהיר בבעיה, חייגו אלי עכשיו!

שירותי האינסטלציה שלנו

לאיתור נזילות, צילום וטיפול מהיר בבעיה, חייגו אלי עכשיו!

מספרים עלינו

ליוני הגעתי אחרי 3 אינסטלטורים שכבר היו אצלי ולא הצליחו לפתור את הבעיה. הייתה לי בעיית נזילה לשכן מחדר האמבטיה. יוני הגיע, עם הציוד שלו, זיהה במהירות את המקור לנזילה ופתר לי את הבעיה (שכבר שנה ניסיתי לפתור ללא הצלחה) במהירות וביעילות. דאג לפתוח, לאטום מחדש ולסגור - היה מאוד מקצועי, שירות מעולה וגם מחיר טוב.

יוסי ספינזי

ממליצה בחום!!!! יוני טיפל לי בנזילה במהירות, ישר ולעניין.

רונית שמיר

ממליץ על יוני בחום, מאתר נזילות בחסד במחירים סבירים בהחלט!

יוסי עציון

אחרי שהשוויתי בכמה מקומות הגעתי ליוני אינסטלציה. ממליץ מכל הלב, איש מקצועי ואמין מעל הכל.

שוקי גבע

אמצעי זיהוי וצילום צנרת

מצלמה תרמית – מצלמה ייחודית הפועלת בשיטת תרמוגרפיה, דהיינו תהליך המתרגם אנרגיה תרמית (חום) לאור כך שהפלט מועבר כתמונה חזותית צבעונית. המצלמה התרמית מזהה אנרגיית אינפרא אדום של אובייקט מסוים, כאשר היא מזהה טמפרטורה גבוהה הפלט משדר תמונה בגווני אדום וככל שהטמפרטורה מתקררת ו/או קיימת לחות (רטיבות) הצבעים מתקררים והופכים לכחול. המקום בו הכחול שולט הוא המקור של הדליפה או ההצפה בצינור ובו יש לטפל. הסריקה מתבצעת באופן חיצוני ללא מגע בצנרת או צורך לשבור קירות או מרצפות בתהליך שנקרא איתור נזילות במצלמה טרמית.

רובוט לצילום צנרת ביוב – זרוע רובוטית מצוידת בחיישן ייחודי המוכנס לתוך צינורות מים בגדלים שונים. החיישן סורק את השטח הצינור לכל קוטרו ואורכו ומאתגר מפגעים וליקויים. הנתונים עוברים באמצעות מצלמה אל מסך המצוי בידי האינסטלטור המאתר. מצלמה רובוטית זו מאפשרת זיהוי מהיר ויעיל של התקלה והכוונה מדויקת למיקום הכשל על מנת לא לבצע הרס מיותר.

נגן וידאו
נגן וידאו

צילום צנרת באמצעות מצלמת סיב אופטי – סרטון

מצלמות דחיפה – קיימים לא מעט דגמים של מצלמות וציוד עזר המתלווה אליהם, כל המצלמות אטומות למים ועמידות בפני תנאי לחות ורפש ומצוידות בתאורה חזקה המייצרת ויז'ואל איכותיים. ניתן להשיג מצלמות עם כבלים באורכים שונים אפילו עד ל- 80 מטר המגיעים מחוזקים עם סיבי מתכת או פיברגלס, ראש המצלמה מספק אפשרות צילום ישרה, פנורמית או לייזר 360 מעלות לצילום מיטבי של הצנרת. חלק מהמצלמות מצוידות גם במד דיגיטלי למדידת מרחק עם איפוס מונה בעת הצורך. את הנתונים משדרת המצלמה על מסך טאבלט טאץ' לקבלה מיטבית של התמונה. מצלמות מתקדמות כוללות בתוכן גם מערכת מידע מובנית המתעדת את הבדיקה במטרה להפיק דו"ח מידי לרבות תמונות, וידאו וסאונד ואפשרות ל-PDF. השימוש במצלמות דחיפה נעשה בעיקר כשיש צורך לצלם קווי ביוב בעלי קוטר קטן עד בינוני.

מצלמת שוחות – מצלמה המשמשת לצילום וסריקת צנרת מבלי לייצר חדירה לתוך המערכת. הסריקה והצילום מתבצעים באמצעות הנחת המצלמה בשוחה מול פתח הצינור בעזרת מוט טלסקופי, המצלמה מסוגלת לקלוט נתונים מעשרות מטרים לתוך הצנרת תאורת הלד המחוברת למצלמה מסייעת להעביר פלט ברזולוציה גבוהה מאוד בזום מיטבי.

לאיתור נזילות, צילום וטיפול מהיר בבעיה, חייגו אלי עכשיו!

צילום צנרת - גלריית תמונות מהשטח

צילום צנרת - חברת יוני אינסטלטור
צילום צנרת דוגמת חברת יוני אינסטלטור
צילום צנרת - עבודה בשטח - יוני אינסטלטור
צילום צנרת חברה יוני אינסטלטור
צילום צנרת מטעם יוני אינסטלטור
צילום צנרת - בשטח - יוני אינסטלטור
צילום צנרת - ראשון לציון
צילום צנרת דוגמת חברה יוני אינסטלטור
צילום צנרת דוגמה של חברה יוני אינסטלטור
צילום צנרת דוגמת מחברה יוני אינסטלטור
צילום צנרת - עבודה מבחוץ - יוני אינסטלטור
צילום צנרת דוגמת מחברת יוני אינסטלטור
צילום צנרת - רעננה

מתי נדרש לבצע צילום צנרת?

צילום צנרת נדרש לצורך איתור נזילה בצנרת, איתור סתימות בצנרת והתמקדות במקור הבעיה על מנת שנוכל לבצע טיפול כירורגי עד כמה שניתן. כאשר יש נזילות חוזרות ונשנות שמקורן אינו ידוע, הן במערכות הביוב והן בצנרת המים, ריח ביוב שאינו חולף, סימני רטיבות שלא מוצאים את הסיבה לקיומם, סתימות שחוזרות גם לאחר טיפול ופתיחה שלהן, הצפות שלא פוסקות ועוד.

סיבה נוספת לביצוע צילום היא בעת רכישה של נכס בין אם יד 2 או נכס חדש, בתים ישנים "סובלים" מצנרת מוזנחת מלאה בקורוזיה שעשויה להתפורר בכל עת ולגרום לבעיות חוזרות ונשנות, בעת רכישה של דירה חדשה יש לבצע בדק בית במסגרתו בודקים גם את איכות הצנרת והאם הותקנה בצורה איכותית וכן, לפני קבלת היתרי בניה מהרשויות השונות לרבות קבלת טופס 4  יש להציג צילום קווי ביוב על מנת להבטיח כי מערכת הביוב תקינה טרם תחילת עבודות החפירה והבנייה. צילום צנרת וקווי ביוב באמצעות טכנולוגיה ייעודית משמשת לאפיון מדויק של הבעיה ובטיפול ממוקד המונע הרס מיותר של מבנה. הן מסייעות לאיתור ואפיון הבעיה, תיעוד ומיפוי הלקויות והכוונה של אנשי המקצוע לפתרון ממוקד ומיטבי ללא גרימת הרס או נזק מיותר למבנה.

במקרה של נזילה בצנרת האינסטלציה, מומלץ מאוד לפנות למאתר נזילות בעל ניסיון, על מנת שיגיע עם ציוד צילום מתקדם, יאתר במהרה את הבעיה ויטפל בשיטות אל הרס ממוקדות ומדויקות.

לאיתור נזילות, צילום וטיפול מהיר בבעיה, חייגו אלי עכשיו!

תוכן ענינים

צילום צנרת - עבודה משטח - יוני אינסטלטור