יוני - שירותי אינסטלציה
bg
לוגו יוני אינסטלטור - שירותי אינסטלציה מתקדמים

תיקון צנרת מים ללא הרס

יוני אינסטלציה - תיקון צנרת מים ללא הרס

שלום, שמי יוני קוזי, אינסטלטור מומחה בכל סוגי בדיקות אל הרס, איתור נזילות ותיקון צנרת מים ללא הרס בכלי איתור מתקדמים, חידוש צנרת מים ללא הרס כך שהטיפול במקור הבעיה הוא ‏מהיר, קצר וממוקד, בלי בלגן, בלי סיפורים מורכבים והכל במחירים הוגנים!

זקוקים לתיקון פנים צנרת ללא הרס? חייגו אלי עכשיו!

שירותי האינסטלציה שלנו

זקוקים לתיקון צנרת ללא הרס? חייגו אלי עכשיו!

יוני אינסטלטור -
תיקון צנרת ללא צורך בהרס

שלום, שמי יוני קוזי, אינסטלטור מומחה, מוסמך ובעל ניסיון רב בטכנולוגיה מתקדמת שנקראת "אל הרס" לאיתור ותיקון בעיות בצנרת ללא צורך בהרס.

חשוב להבין רק אינסטלטור שמגיע עם הציוד הנכון לבדיקות אל-הרס ועם הניסיון הנכון בצילום צנרת מים/ביוב בכלים מתקדמים אלו יוכל לטפל בבעיה באופן מקצועי באמת.

הקמתי את "יוני אינסטלטור" לפני כ- 15 שנה, אני מאוד אוהב את מה שאני עושה והשירות שלי ניתן ‏במקצועיות רבה ומכל הלב.‏

אם אתם סובלים מבעיה בצנרת המים ומחפשים פתרון מהיר, ללא הרס אני מזמין אתכם פשוט ליצור איתי קשר, אני כבר אעשה את הכל עבורכם לפשוט יותר ובמחירים הוגנים!

השירות שלי מתבסס בראש ובראשונה על שקיפות, אמינות ומקצועיות בלתי מתפשרת!

יוני אינסטלטור - תיקון צנרת מים ללא הרס

✓ שירות מהלב    ✓ מחירים הוגנים   ✓ זמינות גבוהה‏

מידע שחשוב לדעת על תיקון צנרת מים ללא הרס

מערכות האינסטלציה הנמצאות בכל בית או מבנה הן מערכות מורכבות שאת מרביתן בכלל לא ניתן לראות. מעט מאוד מהחלקים נמצאים מעל לפני השטח ואז זה בעיקר מוצרי קצה כמו צנרת עליונה, ברזים ואסלה, אבל רוב צינורות המים והביוב חבויים מתחת למרצפות או קירות כך שמרבית התקלות בכלל לא מתגלות בשלבים הראשונים וכאשר הן נחשפות נדרשת עבודה מקצועית של תיקון צנרת מים ללא הרס.

מאחר שמערכת המים היא קריטית להתנהלות תקינה של החיים, חשוב לוודא שהמים הזורמים בצינורות עושים זאת ללא תקלה ושאין סתימה או הצפה שעומדת להתרחש בקרוב. ליקויים קטנים עלולים להוביל לבעיות מורכבות ואסור להתעלם מהאיתותים.

זמינות 24/6

שירות ואיכות ללא תחרות

מעל 15 שנות ניסיון

אחריות על העבודה

צילום תיקון צנרת מים ללא הרס - תל אביב

כיצד ניתן לדעת שיש בעיה בצנרת המים? ‏

  • כאשר יש תקלות חוזרות ונשנות באספקת המים
  • קיומן של נזילות תכופות מהצנרת
  • סימני רטיבות לא מוסברים במקומות שונים במבנה
  • עלויות גבוהות מהרגיל של חשבון המים

כל אלה הם סימנים המעידים על תקלה באחד הצינורות, מומלץ מאוד לא להקל ראש ולהזמין אינסטלטור מומחה אשר יבחן מהיכן נובעת התקלה, האם ניתן לבצע תיקון צנרת מים ללא הרס או שיש צורך להחליף את כל המערכת כולה.

כמו כל תיקון המתבצע במבנה מאוכלס, גם טיפול בצנרת מים מהווה אתגר לא פשוט, זאת מאחר שיש צורך גם לטפל בצורה מיטבית וגם לא להפריע למהלך התקין של הדיירים. איש המקצוע צריך לאתר את התקלה בתנאים מורכבים של צינורות תת קרקעיים, גם לטפל בה כך שלא תחזור להטריד וגם לעשות זאת תוך יצירה של מינימום נזק למבנה וללא הרס מיותר.

סיבות לבעיות בצנרת המים

הצנרת המצויה כאמור מתחת לפני הקרקע, מעלה שכבות בטון ומרצפות או בלוקים וקירות מהווה אתגר משמעותי עבור אנשי המקצוע, כאשר המומחים ביניהם יודעים לטפל במתכונת של אל הרס, ללא שבירה של המבנה ובצורה ממוקדת ומדויקת.

תיקון צנרת מים ללא הרס מתבצע באמצעות כלים ייחודיים וייעודיים למשימה, אמצעים הטכנולוגים כגון מצלמה תרמית או מצלמת צנרת המקבלים את הנתונים מחיישן ייחודי המוכנס באמצעות זרוע רובוטית אל תוך הצינורות. החיישן שהוא בעצם סיב אופטי של מצלמה ייחודית, משדר ישירות למסך את כל מה שנמצא בתוואי ומייצר תמונה אמתית של מצב הצנרת ואופי התקלה.

צינורות מים תקולים יכולים להיות מכמה סיבות אפשרויות, בראש ובראשונה בשל צנרת ישנה ובלויה, צינורות מים אשר הותקנו לפני עשרות רבות של שנים, בעיקר מחומרי מתכת אשר אינם עמידים לנזקי לחות ורטיבות, צברו עם הזמן קורוזיה והחלו להתפורר בחלק מהמקומות, כך שלאורך הצנרת יש חורים והתפוררות מה שמייצר גם מים לא נקיים וגם תקלות חוזרות ונשנות.

מכשיר לתיקון צנרת בשיטת אל הרס - כפר סבא

מערכות ישנות, בעיקר בשכונות ותיקות ובאזורים כפריים, עלולות לסבול גם משורשים שחדרו למערכת המים. שורשי עצים אשר בקעו את הצינור וגדלו לתוכו עלולים לגרום לנזק הן באספקת המים והן לחסימות, סתימות והצפות. את השורשים יש להסיר ולטפל בחורים שנגרמו בעת החדירה.

אבל לא רק בשל בלאי יש צורך בטיפול במערכות המים, לעיתים גם בבניה חדשה ניכר כי יש קווי מים שתוכננו בצורה לקויה או הותקנו לא נכון, זה יוצר מצב בו המים אינם זורמים כראוי ויש תקלות רבות.

בכל מקרה, לאחר תהליך של צילום צנרת מקיף ובחינה מקיפה של מערכת הצנרת, מחליטים האם ניתן לבצע תהליך של תיקון צנרת המים ללא הרס, כלומר האם כדאי לתקן את אזור הכשל נקודתית או שכדאי לשקול החלפת צנרת. חשוב לדעת, לפעמים יש כל כך הרבה קורוזיה ונקודות כשל פוטנציאליות, שאין טעם לבצע טיפול נקודתי באזור מסוים צנרת המים כשיש סיכוי גבוה שהבעיה תקרה שוב באזור אחר בצנרת בעתיד הקרוב בשל בלאי גבוה של צנרת המים.

זקוקים לתיקון צנרת מים ללא הרס? חייגו אלי עכשיו!

השיטות הקיימות לתיקון צנרת מים ללא הרס

בכל אחד מהמקרים חשוב מאוד למצוא את איש המקצוע אשר יטפל בצורה מיטבית וממוקדת ויבצע תיקון צנרת מים ללא הרס. העבודה המדויקת אינה דבר של מה בכך ולא כל אינסטלטור יודע או אוחז בציוד המתאים הן לאתר והן לטפל בבעיה. נדרשת הבנה וידע לשימוש בכלי האיתור ובטכניקות האיטום שוב, ללא פגיעה במבנה.

קיימות כמה שיטות לתיקון צנרת מים ללא הרס, ניתן להשתמש בשיטת הפאטץ', דהיינו ההטלאה, היוצאת טלאי מפולימר ייחודי ואיכותי אשר בשילוב עם דבק סיליקט אשר מתקשח במהירות יוצר מגן בדיוק היכן שיש סדק או פיצוץ בצנרת, או בשיטת השרוול בו מחדירים לצנרת הישנה שרוול (ליינר) העשוי מחומרים פולימריים ייחודיים, הליינר נדבק לשולי הצינור הקיים ומייצר צינור חדש עמיד במיוחד. שיטה נוספת היא שיטת ההתזה, בה מתיזים חומר אפוקסי מיוחד על דפנות הצינור, החומר מגיע לכל מקום באופן מדויק ולאחר שהוא מתקשה הוא יוצר שכבת הגנה ואיטום מיטביים.

פעולה של טיפול ללא הרס חוסכת ללקוחות הרבה מאוד עוגמת נפש ובלגן ופותרת בעיות מים בצורה ממוקדת שנשארת לאורך שנים.