יוני אינסטלציה שירותי אינסטלציה מתקדמים

איתור נזילות במצלמה טרמית

איתור נזילות במצלמה טרמית לפתרון מידי

שלום, שמי יוני קוזי, אינסטלטור המתמחה באיתור נזילות. כבר מעל 15 שנה שאני נותן מענה יום יום למשפחות באיתור נזילות, רטיבות ומים באמצעות שימוש במצלמה טרמית המיועדת בדיוק לשם כך.

הניסיון שלי, מעל 15 שנים באיתור כל סוגי הנזילות, נזילות מהקיר, נזילות מהאמבטיה, נזילות לתקרה של השכן ועוד עשרות מקרים  אחרים של איתור מוקדי נזילה באמצעות מצלמה טרמית, הם שמאפשרים לי לטפל במקור הנזילה באופן ‏מהיר, קצר וממוקד, בלי הרבה בלגן ובלי הרבה סיפורים.‏

אז אם יש לכם נזילה או רטיבות שלא נפתרת, או כל בעיית איטום ואתם ‏זקוקים לפתרון מקצועי ומידי, אני  מזמין אתכם ליצור איתי קשר כבר עכשיו ואני אעשה את כל "הסיפור הזה" לפשוט יותר עבורכם.

✓ שירות מהלב    ✓ מחירים הוגנים   ✓ זמינות גבוהה‏

זקוקים לאיתור נזילה מהיר? ליצירת קשר מידית

איתור נזילות במצלמה טרמית
איתור נזילה במצלמה טרמית מקצועית
איתור נזילות בדירה עם מצלמה טרמית
איתור נזילות מים באמבטיה
מה אומרים עלי?

ממליץ על יוני בחום, מאתר נזילות בחסד במחירים סבירים בהחלט!

יוסי עציון

ליוני הגעתי אחרי 3 אינסטלטורים שכבר היו אצלי ולא הצליחו לפתור את הבעיה. הייתה לי בעיית נזילה לשכן מחדר האמבטיה. יוני הגיע, עם הציוד שלו, זיהה במהירות את המקור לנזילה ופתר לי את הבעיה (שכבר שנה ניסיתי לפתור ללא הצלחה) במהירות וביעילות. דאג לפתוח, לאטום מחדש ולסגור - היה מאוד מקצועי, שירות מעולה וגם מחיר טוב.

יוסי ספינזי

ממליצה בחום!!!! יוני טיפל לי בנזילה במהירות ובלי הרבה סיפורים, ישר ולעניין.

רונית שמיר

אחרי שהשוויתי בכמה מקומות הגעתי ליוני אינסטלציה. ממליץ מכל הלב, איש מקצועי ואמין מעל הכל.

שוקי גבע

זקוקים לאיתור נזילה במידי? חייגו עכשיו!

איתור נזילות במצלמה טרמית - לפיתרון מהיר וקל

אני מבין כי בעיות של נזילות לשכן, רטיבות ובעיות איטום  מצריכות פתרונות מהירים, לכן אני מתחייב לטפל בכל בעיה בזריזות ובקפדנות והכל בשירות מקצועי ובמחירים הוגנים.

אני ערוך לספק כל עבודה או שירות בתחום ואתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שתתבצע עבודה איכותית ושירות מעולה! אני מבצע את כל עבודות האינסטלציה לבתים, לעסקים ולבניינים משותפים.

השירות שלי מתבסס בראש ובראשונה על שקיפות, אמינות ומקצועיות בלתי מתפשרת!

זמינות 24/6

שירות ואיכות ללא תחרות

מעל 15 שנות ניסיון

אחריות על העבודה

שאלות ותשובות על איתור נזילות במצלמה טרמית

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

איתור נזילות במצלמה טרמית - זו המומחיות שלנו

חושדים שיש לכם נזילה? ישנם מספר סימנים שיוכיחו כי תחושות הבטן שלכם צודקות, ביניהם:

  1. סימני רטיבות או עובש על הקירות
  2. ריחות של טחב בבית
  3. שינוי בצבע הריצוף
  4. התפוררות צבע וטיח מהתקרה
  5. קצרים מרובים ולא ברורים במכשירי החשמל בבית
  6. חשבון מים גבוה במיוחד? סימן שיש לכם דליפת מים בבית.

ברגע בו זיהיתם שיש לכם נזילה או רטיבות (שימו לב! לא כל אינסטלטור יודע ומתמחה באיתור נזילות) אני מזמין אתכם ליצור איתי קשר, אני אינסטלטור מוסמך ומתמחה באיתור נזילות עם מצלמה טרמית ייעודית.

מהם הנזקים שיכולים להיגרם מנזילות?

נזק מרטיבות או מנזילה איטית מתמשכת יכול לבוא לידי ביטוי במספר אופנים:

  1. בפגיעה בקירות ובריצוף המבנה
  2. מפגעי עובש שעשויים להתפתח
  3. התפשטות של רטיבות לדירות השכנים
  4. פגיעה בתשתיות של המבנה כתוצאה מהיווצרות והתפתחות של קורוזיה.

אם זיהיתם תחילתה של רטיבות, אל תמתינו, טפלו בבעיה במידי על מנת למנוע מפגעים נוספים שיכולים להיווצר לאורך הזמן.

כמו שציינו, "יוני אינסטלציה" מתמחים בביצוע איתור נזילות מים במצלמה טרמית ובטיפול בבעיית נזילות ורטיבות מכל מקור או גורם.

איתור נזילות במצלמה טרמית – נפלאות הטכנולוגיה

איתור נזילות במצלמה טרמית הינה טכנולוגיה מתקדמת ומהווה כלי מהימן אשר מיועד לגלות נזילות סמויות במערכת הצנרת הפנימית והחיצונית במקום סגור כמו בית, משרד או כל מבנה אשר יהיה.

תהליך איתור הנזילה מתבצע באמצעות סריקה מקיפה של מערכת הצנרת בקירות או בריצוף תוך אבחנה מדויקת של מקור הנזילה.

המצלמה הטרמית מסוגלת להבחין בין טמפרטורות חום שונות וכאשר קיימת נזילה, למעשה נוצר שינוי טמפרטורה סביב אזור הנזילה.  המצלמה תציג את מקור הנזילה על המסך בצבעים שונים (גווני צהוב, כתום ואדום הם אינדיקציה לאזור חם וצבעי כחול עד גוון שחור הם אינדיקציה לאזור קר במשטח המצולם) וכך ניתן לאבחן באמצעות תמונת החום בדיוק מרבי היכן נמצא מקור הנזילה.

מאז תחילת השימוש במצלמות טרמיות לאיתור נזילות לפני מספר שנים, כל תהליך איתור הנזילה ופתרון הבעיה נעשה פשוט יותר וקצר יותר. באמצעות המצלמה מוקד הנזילה מאותר במידי, כך גם הטיפול מאוד ממוקד ללא צורך בהרס קירות או שבירת ריצוף או אריחים מעבר למיקום המדויק שעליו הצביע המצלמה.

לאחר שנסיים את הבדיקה נדאג להפיק עבורכם דוח מפורט ומקצועי המרחיב ומסביר על מקור הבעיה  (כולל תמונות של מקור הנזילה לצורך הביטוח במידה ונדרש), כיצד המצב קרה וכמובן – המלצות להמשך טיפול והתנהלות.

תודה רבה, יוני קוזי – "יוני אינסטלציה".