יוני - שירותי אינסטלציה
bg
לוגו יוני אינסטלטור - שירותי אינסטלציה מתקדמים

צילום צנרת מים

צילום צנרת מים כבר מעל ל 15 שנה

שלום, שמי יוני קוזי, אינסטלטור מומחה באיתור נזילות וצילום צנרת מים. מכיוון שאנחנו, יוני אינסטלציה, מתמחים בתחום האיתור והצילום אנחנו עובדים עם הציוד הכי מתקדם שיש, כך שעם הניסיון שיש לנו בצילום מערכות מים, כל תהליך האיתור והטיפול בבעיה מתבצע באופן מהיר וממוקד.

לאיתור נזילות, צילום צנרת מים וטיפול מהיר בבעיה, חייגו אלי עכשיו!

שירותי האינסטלציה שלנו

לאיתור נזילות, צילום צנרת המים וטיפול מהיר בבעיה, חייגו אלי עכשיו!

יוני אינסטלציה - מומחים בצילום צנרת מים

שלום, שמי יוני קוזי, אינסטלטור מומחה באיתור נזקים וצילום צנרת מים.
הקמתי את "יוני אינסטלטור" לפני כ- 15 שנה, אני מאוד אוהב את מה שאני עושה והשירות שלי ניתן ‏במקצועיות רבה ומכל הלב.‏

חשוב להבין, לא לכל אינסטלטור יש את ציוד הצילום המתקדם והמתאים לאיתור בעיות בצנרת המים. חשוב לדעת, צילום צנרת כמו גם איתור נזילות במצלמה טרמית זה מקצוע והתמחות בפני עצמה ולא לכל אינסטלטור יש את המומחיות ואת הניסיון לעשות את זה באופן מקצועי באמת.

אם יש לכם בעיית צנרת, חושדים שיש לכם סדק או פיצוץ בצינור המים וזקוקים לאיתור מקצועי ומידי, אני מזמין אתכם פשוט ליצור איתי קשר, אני כבר אעשה את כל "הסיפור הזה" לפשוט יותר עבורכם והכל במחירים הוגנים!

✓ שירות מהלב    ✓ מחירים הוגנים   ✓ זמינות גבוהה‏

יוני אינסטלטור - צילום צנרת מים

יוני אינסטלציה - צילום צנרת מים

ליקויים בצנרת עלולים להוביל לבעיה מהותית אם לא מטפלים בהם מהר ובצורה מיטבית. הכוונה היא איתור מהיר, זיהוי מדויק וטיפול מקצועי ממוקד. לא פעם מדובר על תקלות שלא ניתן לאתר בקלות, ליקויים נסתרים או מורכבים המצויים בתוך צינורות האינסטלציה שלא ניתן לראות בעין ונדרשת פעולת צילום צנרת מים בטכנולוגיות מתקדמות.

צילום קווי אינסטלציה נעשה ע"י שרברב מוסמך בעל ידע וניסיון רב בענף, זאת מאחר שיש צורך הן בהבנה והן בכלים מתקדמים שלא כולם אוחזים בהם. המטרה לפני תיקון פנים צנרת היא למפות את הצנרת ולאתר תקלות פנימיות בצורה יסודית וחד משמעית, זאת על מנת לחסוך הרס מיותר ולפעול בצורה הכי ממוקדת שניתן.

חשוב לי לומר שהשירות שלי מתבסס בראש ובראשונה על שקיפות, אמינות ומקצועיות בלתי מתפשרת!

זמינות 24/6

שירות ואיכות ללא תחרות

מעל 15 שנות ניסיון

אחריות על העבודה

צילום צנרת מים חברה יוני אינסטלטור
צילום צנרת מים דוגמת חברה יוני אינסטלטור
צילום צנרת מים דוגמה של חברה יוני אינסטלטור
צילום צנרת מים מחברת יוני אינסטלטור

מתי כדאי להזמין אינסטלטור
לבצע צילום ואיתור ?

צילום צנרת מים וביוב מתבצע בעיקר במקרים הבאים:

  • כאשר יש נזילות חוזרות ונשנות בצינורות המים ו/או הביוב ומבקשים לאתר את מקורן
  • רטיבות בקירות מבנה שלא קשורה ישירות לצינורות גלויים ושלא ניתן לדעת את מקורה או לאתר אותה בעין
  • סתימה שלא ניתנת לפתרון או סתימות והצפות חוזרות שלא ניתן לפתור אותן לבד ונדרשת התערבות מקצועית לאיתור הכשל בצנרת.
  • ריח חריף של ביוב שאינו פוסק ולא קשור לכאורה לסתימה
צילום צנרת מים - תל אביב
צילום צנרת מים - ראשון לציון

בנוסף, יש לא מעט מקרים בהם הפנייה אלינו נעשית באופן יזום במקרים הבאים:

  • בדיקת צנרת טרם רכישת דירה יד 2 בעיקר דירה ישנה בעלת צנרת עתיקה וקווי ביוב ישנים
  • בעת השקעה בנכס חדש ו/או יד שנייה, בין אם מדובר על דירה למגורים או נכס מסחרי חשוב לבדוק את כל מערכות האינסטלציה על מנת לדעת בוודאות שלא יהיו הפתעות אינסטלציה בעתיד
  • טרם קבלת היתרי בניה מהרשויות השונות, לרבות קבלת טופס 4 לפני אכלוס דירה חדשה, או בשלב בדק בית זאת במטרה להבטיח כי הצנרת וקווי המים והביוב תקינים.
  • בבניינים מסחריים או מבני ציבור מבצעים צילום צנרת מים או צילום צנרת ביוב בכל כמה שנים כחלק מבדיקות התקינות של המבנה

זקוקים לצילום צנרת מים? חייגו אלי עכשיו!

האמצעים הטכנולוגיים לצילום צנרת מים

כאמור את הצילום מבצע אינסטלטור מוסמך, בעל ניסיון באיתור ואפיון סוגי תקלות באמצעות מכשור מתקדם. הטכנולוגיה הקיימת היום כוללת מצלמה תרמית, או מצלמת אינסטלציה בעלת חיישן ייחודי החודר לתוככי הצנרת ומשדר ישירות לטאבלט הנמצא בידי האינסטלטור.

במצלמה התרמית משתמשים בתהליך של איתור נזילות. המצלמה פועלת באמצעות קרינת אינפרא אדום (IR). זהו מכשיר המופעל "ללא מגע" ומזהה אנרגיית חום המומרת לתמונה ויזואלית צבעונית. המצלמה כוללת עדשה, חיישן תרמי, רכיבים מכאניים לעיבוד המידע. הצילום מתבצע בחלקו החיצוני של קיר או מבנה ללא צורך בחשיפת הצנרת. כל הנתונים נשלחים ישירות למסך טאבלט, הפלט מציג את  שינויי הטמפרטורה בהתאם לתנודות של חום סביב מיקום הנזילה. חיישני המצלמה מזהים את תנודות הטמפרטורה אשר מוצגים על צג הטאבלט לפי צבעים, כאשר צבע כחול מסמל טמפרטורה קרה ואדום מסמל חמה, מן הסתם היכן שיש יותר גוונים קרים שם מתמקדת הנזילה.

בנוסף למצלמה התרמית ישנה גם מצלמה רובוטית אשר באמצעות סיב אופטי המוכנס לצנרת עצמה מצידה האחד, הסיב משדר למסך הטאבלט עליו ניתן לראות בבירור את כל מה שמתרחש בחלק בפנימי של הצינורות.

בהתאם לנתונים המתקבלים מצילום צנרת המים, מחליט איש המקצוע כיצד לטפל בליקוי, האם מדובר בסתימה קלה לטיפול, סתימה מורכבת כגון שורשים שחדרו למערכת, האם יש פיצוץ או נזק משמעותי, האם יש דליפה חמורה וכד', הכל על מנת לקבל את ההחלטה המיטבית ולטפל בשיטות אל הרס עד כמה שניתן.

מוזמנים לפנות אלי וליהנות מיחס אישי, ניסיון של מעל 15 שנים ושימוש בכלים טכנולוגים חדשניים, במטרה להעניק את השירות המיטבי במהירות ויעילות. תודה רבה, יוני.

נגן וידאו

צילום צנרת מים – סרטון