יוני - שירותי אינסטלציה
bg
לוגו יוני אינסטלטור - שירותי אינסטלציה מתקדמים

תיקון פנים צנרת

יוני אינסטלטור - תיקון פנים צנרת

שלום, שמי יוני קוזי, אינסטלטור מומחה בכל סוגי בדיקות אל הרס, איתור נזילות ותיקון פנים צנרת בכלי איתור מתקדמים, חידוש צנרת מים ללא הרס כך שהטיפול במקור הבעיה הוא ‏מהיר, קצר וממוקד, בלי בלגן, בלי סיפורים מורכבים והכל במחירים הוגנים!

✓ שירות מהלב    ✓ מחירים הוגנים   ✓ זמינות גבוהה‏

זקוקים לתיקון פנים צנרת? חייגו אלי עכשיו!

שירותי האינסטלציה שלנו

זקוקים לתיקון פנים צנרת? חייגו אלי עכשיו!

ידע ממוקד בתיקון פנים צנרת

צנרת אינסטלציה היא מערכת מורכבת שתפקידה להעביר מים אל המבנה ואת השפכים ממנו הלאה. מרבית חלקי הצנרת, בין אם מדובר על צנרת מים או קווי ביוב, נמצאים מתחת לפני הקרקע או בתוך קירות ומתחת למרצפות, ללא אפשרות לראותם או לטפל בהם בנקל. כאשר יש צורך בתיקון פנים צנרת, נדרשת ידע ממוקד, מיומנות גבוהה, ניסיון ספציפי וכלים ייעודיים על מנת לעשות זאת על הדרך המיטבית.

תיקון פנים צנרת - יוני אינסטלטור

איתור בעיה בצורה מיטבית

ניתן לראות כי תיקון פנים צנרת אינו דבר של מה בכך, אבל עוד לפני הטיפול יש צורך להבין שיש בעיה, לבצע איתור נזילות בצורה מיטבית. מאחר שמדובר על מערכות נסתרות לא פשוט לעשות זאת. השלב הראשון הוא מודעות לאפשרות של ליקויים בצנרת והעקרון השני הוא התייחסות, מומלץ לא להתעלם מסימנים מקדימים כגון:

  • תקלות באספקת המים אשר חוזרות על עצמן בתדירות גבוהה
  • סימני רטיבות המופיעים במקומות שונים בבית שאין להם הסבר הגיוני ומייצרים עובש וקילוף, ריח רע וכו'
  • סימני נזילה גלויים במוצרי הקצה כמו ברזים, אסלה וכד' או סמויים כמו בקירות או ארונות
  • הצפות חוזרות ונשנות מהכיור, האסלה או המקלחת וכד'
  • עלויות גבוהות מהרגיל של חשבון המים ופעילות גבוהה לא מוסברת של מד המים

זמינות 24/6

שירות ואיכות ללא תחרות

מעל 15 שנות ניסיון

אחריות על העבודה

ביצוע בדיקה לפני תיקון פנים צנרת יוני אינסטלטור

פעילות לאחרי גילוי תקלה בצנרת

כאשר אחד מהסימנים קיימים ברור שיש תקלה בצנרת ויש לאתר, לאפיין ולפתור. אך מאחר שברוב הפעמים מדובר בתקלה דווקא בצנרת תת קרקעית או בחלקים הנסתרים שלה חשוב לפנות לאנשי מקצוע מנוסים, עתירי ידע וכלים ייעודיים מתאימים.

במקרה בו עולים על התקלה בזמן או כאשר מדובר בתקלות נקודתיות, אין צורך להחליף את כל המערכת וניתן לבצע תיקון פנים צנרת בהתאם לאופי הפגיעה, בדרך כלל ללא הרס מיותר של הרצפה או הקירות ונזק למבנה. אינסטלטור  המתמחה באיתור וטיפול בתקלות פנים צנרת יודע כיצד לעבוד בצורה ממוקדת ונקיה, עם מינימום הפרעה למהלך החיים התקין ובשיטות אל הרס מתקדמות.

עבודה בצנרת תת קרקעית

עבודה בצנרת תת קרקעית מהווה אתגר הדורש ראשית הערכות ותכנון, יש לבצע מיפוי של תוואי הצינורות באמצעות צילום צנרת במצלמה תרמית או מצלמת צנרת ולאתר במדויק את מקור התקלה. הנתונים מתקבלים באמצעות חיישן ייחודי המוכנס אל פנים הצנרת ע"י זרוע רובוטית. הסיב האופטי של המצלמה הייעודית למשימה, משדר ישירות לאינסטלטור האוחז במסך טאבלט עליו ניתן לראות את כל מה שמתרחש מתחת לפני הקרקע ובתוך המערכות האינסטלציה. באמצעות התמונה הברורה והמדויקת יודע איש המקצוע כיצד לתכנן את השלב הבא.

המצלמה משדרת לו היכן מצויה התקלה, מה מורכבותה ומה זה דורש ממנו מבחינת אמצעי הטיפול והתיקון. הוא רואה את מצב הצנרת, האם היא תקינה או ישנה ומפוררת, האם יש עליה הצטברות חלודה, עובש או ירוקת שחוסמים את מעבר המים התקין ופוגמים באיכות מי השתייה, האם שורשים נכנסו לתוך הצינורות וממשיכים לגדול בתוכם לייצר חורים ופיצוצים שגורמים לדליפה והצפות וכד'

לאחר האיתור המדויק פונה איש המקצוע לטיפול בבעיה, יש כמה שיטות לתיקון פנים צנרת, ללא החלפה יקרה ומורכבת של המערכת או גרימה של הרבה הרס. הפתרון הראשון הוא שימוש בטלאי פולימר,  פאטץ' ייעודי אשר מוצמד לחלק הפנימי באמצעות דבק סיליקט ייחודי אשר מתקשח במהירות. השילוב של טלאי והדבק יוצרים מגן מאסיבי על הסדק או הפיצוץ ומונעים מהמים לדלוף.

דוגמה של תיקון פנים צנרת - יוני אינסטלטור
מכשיר לעזרת תיקון פנים צנרת - יוני אינסטלטור

שיטת השרוול הפולימרי

שיטה נוספת היא שיטת השרוול הפולימרי, ליינר המוחדר לפנים הצנרת ונצמד לשולי הצינור הקיים, בדרך זו נוצרת דופן כפולה עמידה המאפשרת זרימה בטוחה ללא הצפות או תקלות. דרך נוספת היא באמצעות התזה של חומר אפוקסי מיוחד על דפנות הצינור, באמצעות שיטת ההתזה הייחודית החומר מגיע לכל רחבי הצנרת באופן מדויק ולאחר שהוא מתקשה הוא יוצר שכבת הגנה ואיטום עמידה במיוחד.

שיטות אלה מומלצות מאוד בהתאם לאופי התקלה וסוג הצינור מאחר שמדובר על תיקון נקי ומהיר ללא הרס של מבנה או נזק סביבתי, מתאימים למגוון סוגי צנרת לרבות קווי ביוב, צינור מי גשם (צמ"ג) מרזבים צנרת מים ועוד והיישום מהיר, פשוט ומשתלם מבחינה כלכלית.