יוני - שירותי אינסטלציה
יוני אינסטלציה שירותי אינסטלציה מתקדמים

קבלן אינסטלציה

יוני אינסטלציה - קבלן אינסטלציה
לתשתיות מים וביוב

שלום, שמי יוני קוזי, קבלן אינסטלציה מומחה בהקמת תשתיות ביוב, צילום קווי ביוב וטיפול במערכות מים ובעיות ביוב בבניינים ולבתים פרטיים.

מחפשים קבלן אינסטלציה? חייגו אלי עכשיו!

בכמה מילים עלי

שלום, שמי יוני קוזי, אינסטלטור מוסמך, מומחה באיתור נזילות, החלפת צנרת וחידוש תשתיות ביוב.
הקמתי את "יוני אינסטלציה" לפני כ- 15 שנה, אני מאוד אוהב את מה שאני עושה והשירות שלי ניתן ‏במקצועיות רבה ומכל הלב.‏

אם אתם מחפשים קבלן אינסטלציה ואתם ‏זקוקים לפתרון מקצועי, מידי ואיכותי שיפתור את הבעיה אחת ולתמיד, 

אני מזמין אתכם פשוט ליצור איתי קשר, אני כבר אעשה את הכל לפשוט יותר.

✓ שירות מהלב    ✓ מחירים הוגנים   ✓ זמינות גבוהה‏

יוני אינסטלציה - קבלן אינסטלציה
למגוון עבודות

כאשר יש צורך באיש מקצוע המתמחה במערכות אינסטלציה מורכבות, חשוב לפנות לקבלן אינסטלציה בעל ניסיון. לא כל שרברב יודע לתכנן קווי מים וביוב, לאתר בעיות אקוטיות ולטפל בצורה מקצועית, יסודית ונקיה, תוך פיקוח ובקרה מיטביים.

הפנייה לקבלן אינסטלציה מבטיחה טיפול מקצועי, זמינות גבוהה ותודעת שירות ללא פשרות מאחר שהמונח מכיל בתוכו מוניטין וניסיון שלא כל אנשי המקצוע יכולים להתפאר בו, שימוש בכלים טכנולוגים חדשניים ושיטות מהמתקדמות בענף. קבלנות אינסטלציה עוסקת בעיקר בפרויקטים גדולים ומורכבים של מערכות מים וביוב לרבות תכנון, הקמה ותחזוק, פתרון בעיות מסובכות, איתור נזילות בשיטת אל הרס ועוד.

קבלן אינסטלציה מקצועי יודע להגיע למבנה, לבחון את המיקום העתידי בו אמורה להיכנס מערכת המים או הביוב, לדעת כיצד היא אמורה להיות מורכבת או לחלופין, לתת מבט חטוף בצנרת או בסוג הבעיה, להקשיב למים העוברים בצינורות או לטפטוף, להבחין ברטיבות אפילו הקטנה ביותר ולדעת בדרך כלל ללא היסוס מה הבעיה וכיצד נדרש לטפל בה. בין שלל העבודות אותם מבצע קבלן אינסטלציה ניתן למצוא עבודות של טרום בניה והתקנה של מערכות חדשות או עבודה על מערכות אינסטלציה קיימות ופתרון בעיות מורכבות.

זמינות 24/6

שירות ואיכות ללא תחרות

מעל 15 שנות ניסיון

אחריות על העבודה

עבודות טרום בנייה או במהלך בנייה

  • בחינה ותכנון תוואי מערכות האינסטלציה, הן כאשר מדובר על מערכות ביתיות וכן קווי מים וביוב במבנים מסחריים, פרויקטים גדולים או מערכות מוניציפליות.
  • בחירת הצנרת המתאימה לכל צורך ואופן שימוש, הבחירה באורך ורוחב הצינורות, החומר מהם עשויים אופן בהתאם למיקום ולשימוש ובחירה בחיבור המיטבי בניהם במטרה למנוע כמה שיותר בלאי ושמירה על איכות לטווח ארוך.
  • התקנת צנרת מים וביוב בהתאם למתווה ולתכנון, הקפדה על הנחה מקצועית ויסודית ובדיקת תקינותם לאחר ההרכבה, על מנת לאתר תקלות במידה ויש כבר בשלב הראשוני וטיפול מידי.
  • התקנת מוצרי קצה סניטריים לרבות ברזים, אסלות, אמבטיות, מקלחונים ועוד, זאת במטרה לוודא שהחיבורים למערכות המים נעשו באופן מקצועי וימנעו תקלות הקשורות להתקנה לא איכותית.
  • בדיקת תקינות מערכות אינסטלציה כחלק מעבודות בדק בית לפני רכישת נכסים או כניסה לבית חדש או דירה מקבלן (טופס 4). בדק הבית מתבצע לעיתים עם ציוד מתקדם כגון צילום תרמי של צנרת, ביוב ומרזבים על מנת לאתר איתור ליקויים באיטום וזיהוי נזילות בלתי נראות וכד' זאת במטרה לוודא שמערכות תקינות, אין נזילה מקדמית או סמויה אשר עלולה להתגלות בעתיד ולהוות נזק מבני ותברואתי חמור ועוגמת נפש גדולה.
קבלן אינסטלציה - התקנת כלים סניטריים בחדר אמבטיה
קבלן אינסטלציה - טיפול בתשתית ביוב

פעילות במבנים קיימים

  • איתור תקלות מורכבות במערכות אינסטלציה לרבות סתימות אקוטיות הנגרמות בשל ליקוי חמור המערכת או שורשים שתמחו לתוך הקווים
  • תיקון וחידוש צנרת מים ושיקום מערכות ביוב לקויות, במטרה להחזיר לתפקוד מלא ולשדרג את איכות המערכות על מנת שימנעו נזילות, סתימות או הצפות חוזרות ונשנות.
  • שטיפת קווי צנרת בלחץ גבוה על מנת לאפשר למים לזרום באופן חופשי ובדיקה שהצינורות פתוחים והזרימה תקינה ללא חשש לסתימות נוספות.
  • טיפולי אינסטלציה שוטפים כגון פתיחת סתימות ואיתור נזילות

מדוע כדאי לפנות לקבלן אינסטלציה?

אמנם רוב השרברבים יודעים לבצע את הטיפולים הבסיסיים כמו פתיחת סתימות או החלפת ברזים, אבל פנייה לקבלן אינסטלציה גם בבעיות שלכאורה נראות פשוטות,  עשויה למנוע בעיות עתידיות, מאחר שלעיתים מה שנראה פשוט הוא רק סימפטום של בעיה גדולה ומורכבת יותר שרק אנשי מקצוע עתירי ניסיון יודעים לזהות ולהתמודד עמה כראוי.

לכן מומלץ לפנות לקבלן אינסטלציה, גם עבור נזילות  ופתיחת וסתימות, החל מסתימות לכאורה פשוטות כמו סתימה בכיור, באמבט או באסלה, ועד לכאלה אשר מתגלות כסתימות מורכבות שיש לאתר את מקורן ולפתור בצורה מקצועית, למשל פתיחת סתימות שנגרמו כתוצאה מבטון, ברזל, סבך, שורשים ועוד. פרויקטים הדורשים עבודת חיתוך, ריתוך או שאיבה מקצועית ועד החלפה מלאה של המערכות.

אותו הדין גם בנזילות, לכאורה כל איש מקצוע יודע לאתר ולתקן, אבל הלכה למעשה כאשר מדברים על נזילות חוזרות ונשנות שמקורן אינו ברור נדרשת מעורבות של קבלן אינסטלציה האוחז במכשור מקצועי מתקדם לאיתור נזילות סמויות ללא מגע יד, זה כולל מצלמות טרמיות, חיישנים אלקטרוניים ורובוטיקה משוכללת וכד'.

מחפשים קבלן אינסטלציה? חייגו אלי עכשיו!