יוני - שירותי אינסטלציה
bg
לוגו יוני אינסטלטור - שירותי אינסטלציה מתקדמים

איתור נזילות מים בקיר

איתור נזילות מים בקיר, קצר ולעניין

שלום, שמי יוני קוזי, אינסטלטור מומחה באיתור נזילות. את "יוני אינסטלטור" הקמתי לפני כ- 15 שנה, מאז אני נותן מענה יום יום למשפחות באיתור נזילות מים וטיפול מהיר בבעיה.
אנו מתמחים באיתור נזילות מים בקירות, אבחון רטיבות בקירות וטיפול מהיר במקור הבעיה.

אם יש לכם בעיית נזילה מהקיר, בעיית רטיבות שלא נפתרת, או כל בעיית איטום ואתם ‏זקוקים לפתרון מקצועי ומידי, שיפתור את הבעיה אחת ולתמיד, אני מזמין אתכם פשוט ליצור איתי קשר, אני כבר אעשה את כל "הסיפור הזה" לפשוט יותר.

✓ שירות מהלב    ✓ מחירים הוגנים   ✓ זמינות גבוהה‏

יש לכם נזילת מים מהקיר? רטיבות בקיר? ליצירת קשר מידית

שירותי האינסטלציה שלנו

מהי משמעות של נזילות מים בקיר

נזילה בתוך הקיר הוא עניין שיש לטפל בו באופן מידי, זאת מאחר שמלבד המקרה בו משה רבנו היכה בסלע ויצאו ממנו מים, לא היה עוד מקרה בו מים בקיר מבשרים טובות. העניין הוא שכאשר יש נזילה פנימית בדרך כלל אין ממש דרך לראות אותה עד שלעיתים כבר מאוחר מידי והנזק נוצר.

הנזילה יכולה להשפיע לא רק על הקיר עצמו, אלא על חלקי מבנה נוספים לרבות רצפה, תקרה ומערכות חשמל ותקשורת המצויים בתוך הקירות. נזילת מים איטית החבויה בתוך קירות הבית יוצרת סביבה לחה המייצרת עובש ורקב, מחלחלת לכבלי החשמל ועוד.

פעמים רבות נזילות בתוך הקיר נוצרות כתוצאה מבעיות מבנה או אינסטלציה לקויה, החל מבעיות ניקוז, חוסר בבידוד מי הגשם, סדקים במבנה או בשליכט, כמו כן בעיות בצנרת לרבות פיצוץ, סתימה אקוטית ועוד. אם לא מבצעים איתור נזילות בזמן ולא מטפלים בניקוז או בבעיות הצנרת אזי נוצרת דליפה או חלילה הצפה.

איתור נזילות מים בקיר - יוני אינסטלטור
מה מספרים עלינו?

ממליץ על יוני בחום, מאתר נזילות בחסד במחירים סבירים בהחלט!

יוסי עציון

ליוני הגעתי אחרי 3 אינסטלטורים שכבר היו אצלי ולא הצליחו לפתור את הבעיה. הייתה לי בעיית נזילה לשכן מחדר האמבטיה. יוני הגיע, עם הציוד שלו, זיהה במהירות את המקור לנזילה ופתר לי את הבעיה (שכבר שנה ניסיתי לפתור ללא הצלחה) במהירות וביעילות. דאג לפתוח, לאטום מחדש ולסגור - היה מאוד מקצועי, שירות מעולה וגם מחיר טוב.

יוסי ספינזי

ממליצה בחום!!!! יוני טיפל לי בנזילה במהירות ובלי הרבה סיפורים, ישר ולעניין.

רונית שמיר

אחרי שהשוויתי בכמה מקומות הגעתי ליוני אינסטלציה. ממליץ מכל הלב, איש מקצועי ואמין מעל הכל.

שוקי גבע

זקוקים לאיתור נזילות מים בקיר? חייגו אלי עכשיו!

איתור נזילות מים בקיר עם מכשיר - יוני אינסטלטור
איתור נזילות מים בקיר במכשיר מתקדם - יוני אינסטלטור
הדגמת איתור נזילות מים בקיר - יוני אינסטלטור

איתור נזילות מים בקיר, הניסיון שעושה את ההבדל

בעיות של נזילות לשכן, נזילות בקיר או מהתקרה, רטיבות ובעיות איטום  מצריכות פתרונות מהירים, לכן אני מתחייב לטפל בכל בעיה בזריזות, לספק שירות מקצועי ומחיר ללא תחרות.

אני ערוך לספק כל עבודה או שירות בתחום. אני יכול להבטיח שתהיו מרוצים מעבודה איכותית ומשירות מעולה! אני מבצע את כל עבודות האינסטלציה לבית, לעסק ולוועדי בתים.

השירות שלי מתבסס בראש ובראשונה על שקיפות, אמינות ומקצועיות בלתי מתפשרת!

עברו לקרא עוד על איתור נזילות מים – המלצות

זמינות 24/6

שירות ואיכות ללא תחרות

מעל 15 שנות ניסיון

אחריות על העבודה

מהם סימני אזהרה של דליפת מים בקירות?

ריחות מתמשכים של עובש – כאשר מים מטפטפים באיטיות מצינור דולף בתוך הקיר, ללחות אין דרך להיעלם, להיספג או להתייבש והקיר נותר לח באופן תמידי, זה מיצר ריח מעופש שלא עובר גם אם מאווררים את החדר.

סימני לחות, טחב או עובש במקומות יוצאי דופן – בדרך כלל רואים סימני עובש באזורים לחים כגון מטבחים, אמבטיות וחדרי כביסה, אך אם נוצר עובש בקירות שלא גובלים עם החדרים הללו זאת אינדיקציה לקיומה של נזילה באחד הקירות.

כתמים דינמיים – כתמי לחות או שינוי בצבע הקיר אשר הולכים ומתפתחים ולא נותרים סטטיים מהווים סיבה טובה לבדוק האם יש נזילה או בעיית אינסטלציה.

בועות בצבע, בשליכט או בטפט – אם הקיר מתנפל או מייצר בועות קטנות ומעט לחות או אם הטפט מתקלף סביר להניח שיש לחות מאחוריהם.

שינויים במראה / מתווה הקיר – קירות, במיוחד הבנויים מחומרים כמו גבס יכולים במהלך הזמן אם הם בסביבת רטיבות תמידית לקבל שינוי בצורה, מראה מעט גלי או כל שינוי מבני אחר הנראה לעין, לרבות שינוי בריצוף, בפרקט, במסגרות הדלת וכד'

רטיבות במרצפות – אם הרצפה / פרקט רטובים גם אם לא עשיתם ספונג'ה לאחרונה, סביר להניח שהלחות מגיעה ממקור פנימי נסתר.

מכשיר מבצע איתור נזילות מים בקיר - יוני אינסטלטור
מכשיר מקצועי שמבצע איתור נזילות מים בקיר - יוני אינסטלטור

מעבר לסימנים הללו, אם רוצים לוודא שאכן מדובר בדליפה בתוך הקיר מומלץ לבדוק את עלויות חשבון המים שמתקבל וכן את מד המים.  מעקב אחר שימוש וצריכת המים יכולה לאשר את החשד שיש דליפה או נזילה. כל מה שנדרש לעשות זה לסגור היטב את כל הברזים ומקורות המים במבנה, לבצע קריאת מונה המתאר את צריכת המים. להשאיר את המים סגורים למשך כמה שעות (מינימום 3 שעות) ולהימנע מכל מה שקשור בהורדת מים או הזרמת מים לצינורות ומהם. לאחר מכן יש לשוב ולבדוק את קריאת המונה, אם יש שינויים ועליה בצריכה סביר להניח שיש נזילה ומומלץ לקרוא לאינסטלטור מקצועי.

זקוקים לאיתור נזילה במיידי?

חייגו אלי עכשיו!

דוגמה מהשטח - איתור נזילות מים בקיר - יוני אינסטלטור
מכשיר לצורכי איתור נזילות מים בקיר - יוני אינסטלטור
בדיקות נזילות - איתור נזילות מים בקיר - יוני אינסטלטור
נגן וידאו

כיצד ניתן לבצע איתור נזילות מים בקיר?

אמנם כל הסימנים מראים שיש נזילה, אך לא תמיד יודעים היכן מקורה. זאת הסיבה שיש לפנות לשרברב המתמחה באיתור נזילות ובטיפול בהם ללא הרס של מרצפות וקירות. איש המקצוע מגיע עם ציוד ייחודי וייעודי לאיתור נזילות מים בקיר, הוא נעזר במד לחות וכן במצלמה תרמית, מצלמת צינור או במצלמה רובוטית.

  • מד לחות – מכשיר מתוחכם המודד לחות בכל סוגי החומרים. מאפשר איתור נזילה בצנרת ע"י הנחת המונה ישירות על הקיר, בכמה נקודות שונות, המדידה נעשית במספרים, ככל שהמספרים גבוהים יותר כך מתקרבים לאזור הנזילה.
  • צילום צנרת במצלמה תרמית – מצלמה ייחודית הפועלת באמצעות קרינת אינפרא אדום (IR) מצלמה טרמוגרפית זו מייצרת הדמיה טרמית של פנים הצנרת "ללא מגע" וללא צורך בכניסה אל המערכות ואל פנים הקירות. המצלמה פועלת באמצעות זיהוי אנרגית חום והמרתה לתמונה. חיישני המצלמה מזהים את תנודות הטמפרטורה אשר מוצגים על צג הטאבלט לפי צבעים כאשר צבעים אדומים וחומים מעידים על אזור יבש ומנעד הכחולים מעידים על לחות גבוהה.
  • מצלמת צינור – כבל עם סיב אופטי שבקצהו מצלמה, המתקן מוחדר לצנרת על מנת לבחון את פנים הצינורות, המצלמה משדרת את מה שהסיב האופטי קולט וכך ניתן לאתר את מקור הנזילה וחומרתה.
  • מצלמה רובוטית – זרוע רובוטית עם מצלמה וחיישנים המוחדרים לצנרת בשלט רחוק, הצילום מקנה אפשרות לראות מה מתרחש בתוך הצינורות ללא הרס.

איתור נזילות מים בקיר משאירים למומחים, אינסטלטור מקצועי המאתר ומטפל בכל בעיות הצנרת בשיטת אל הרס.