יוני - שירותי אינסטלציה
bg
לוגו יוני אינסטלטור - שירותי אינסטלציה מתקדמים

מאתר נזילות

מאתר נזילות מומחה משנת 2006

יש לכם נזילה? הגעתם למקום הנכון. שמי יוני קוזי, וכבר למעלה מ-15 שנים אני מאתר נזילות במערכות מים וביוב עם אלפי לקוחות מרוצים. המשיכו לקרוא כדי להבין מהו מאתר נזילות מומחה, איך לבחור מאתר נזילות מומחה, מתי כדאי לפנות אליו (ומתי לא) וכמה טיפים חשובים מאוד בנוגע לדו"ח הליקויים

זקוקים למאתר נזילות מומחה? חייגו עכשיו!

איך לבחור מאתר נזילות מומחה

מאתר נזילות טוב קודם כל ירגיע אתכם וייתן לכם שקט נפשי. נגמרו הימים שבהם אינסטלטור היה שובר קירות ועוקר מרצפות כעיוור המגשש באפלה, בחיפוש אחר מקור הנזילה. עוגמת הנפש הזו נחסכה מכולנו, בזכות שורה של חידושים טכנולוגיים שעשו מהפכה בעולם האינסטלציה. מומחה לאיתור נזילות מים יודע להתאים לכל נזילה את האמצעים הטכנולוגיים המתקדמים המאפשרים זיהוי מהיר ומדויק, בעבודה נקייה ללא בלאגן ולכלוך, ללא הרס ופגיעה בקירות או ברצפה.
חשוב לדעת: לא כל אינסטלטור הוא מאתר נזילות, ולא כל מאתר נזילות הוא מומחה לאיתור נזילות.

כיצד תזהו שהאינסטלטור העומד מולכם הוא אכן מאתר נזילות מומחה?
שאלו אותו על הציוד בו הוא משתמש. המומחה הוא אינסטלטור בעל ותק רב וניסיון בתפעול ציוד טכנולוגי מתקדם כגון מצלמה תרמית וסיב אופטי לצילום קווי ביוב. בררו איתו מה היקף הניסיון שלו בנושא איתור נזילות. המומחה כבר התמודד בהצלחה עם נזילות קשות ומורכבות לאיתור, לא במשך שנה או שנתיים אלא במשך עשור שנים ויותר.

בקשו לעבור על דוחות ליקויים שהכין עבור לקוחות קודמים. מאתר נזילות מים מומחה מכין דוחות ליקויים יסודיים ומפורטים, שישמשו אתכם מול חברות הביטוח או גורמים אחרים.

מאתר נזילות - יוני אינסטלטור

✓ שירות מהלב    ✓ מחירים הוגנים   ✓ זמינות גבוהה‏

היתרון בבחירת מאתר נזילות מומחה

היתרון הראשון הוא שקט נפשי. מאתר נזילות מומחה עובד בשטח כבר למעלה מעשור, ראה ואיתר אלפי נזילות מסוגים שונים ומשונים, והתנסה במגוון רחב מאוד של שיטות לאיתור. אין כל ספק שיוכל להתמודד בהצלחה במשימת איתור הנזילה שלכם.

מאתר נזילות מומחה יכול לחסוך לכם כסף רב, במידה ויצליח לאתר את מקור הנזילה ללא שימוש במצלמה תרמית, למשל. זאת מכיוון שיש לו חושים חדים ואינטואיציה הנשענת על שנות ניסיון רבות.

מאתר נזילות מומחה משקיע בציוד צילום חדיש ומתקדם ומיומן בהפעלת אמצעים טכנולוגיים עדינים המגיעים לרמת דיוק של סנטימטרים בודדים באיתור מקום הנזילה.

כחלק מעבודה של מאתר נזילות – איתור נזילה בצנרת ותקלות ביוב, הנפקת דו"ח ליקויים עבורכם שיתקבל כעדות אובייקטיבית ואמינה מול חברות הביטוח, או במקרה של התדיינות מול אחד או יותר מבעלי הדירות בבניין שלכם. כך יגדל הסיכוי שתקבלו את כספכם חזרה במהירות וללא תקלות.

מאתר נזילות מומחה לעולם לא ישכנע אתכם לסגור איתו מראש כי יתקן את הליקויים שהוא מאתר. מדובר בניגוד עניינים!  במידה ותהיו מעוניינים שהמאתר גם יתקן, הוא ייתן לכם הצעת מחיר לתיקון הצנרת אך ורק לאחר שהשלים הליך איתור הנזילה ושלח לכם דו"ח ליקויים, מכיוון שרק אז יוכל להעריך נאמנה מה עלות התיקון הנדרש.

חשוב שתוודאו כי יש למומחה לאיתור נזילות מים המלצות רבות מלקוחות עבר מרוצים, שהצליח לאתר עבורם נזילות סמויות ומורכבות.

זמינות 24/6

שירות ואיכות ללא תחרות

מעל 15 שנות ניסיון

אחריות על העבודה

שירותי האינסטלציה שלנו

זקוקים למאתר נזילות אמין ומקצועי? חייגו אלי עכשיו!

מספרים עלינו

ליוני הגעתי אחרי 3 אינסטלטורים שכבר היו אצלי ולא הצליחו לפתור את הבעיה. הייתה לי בעיית נזילה לשכן מחדר האמבטיה. יוני הגיע, עם הציוד שלו, זיהה במהירות את המקור לנזילה ופתר לי את הבעיה (שכבר שנה ניסיתי לפתור ללא הצלחה) במהירות וביעילות. דאג לפתוח, לאטום מחדש ולסגור - היה מאוד מקצועי, שירות מעולה וגם מחיר טוב.

יוסי ספינזי

ממליצה בחום!!!! יוני טיפל לי בנזילה במהירות, ישר ולעניין.

רונית שמיר

ממליץ על יוני בחום, מאתר נזילות בחסד במחירים סבירים בהחלט!

יוסי עציון

אחרי שהשוויתי בכמה מקומות הגעתי ליוני אינסטלציה. ממליץ מכל הלב, איש מקצועי ואמין מעל הכל.

שוקי גבע

איזה ציוד מפעיל מאתר נזילות מומחה

מצלמה תרמית – מצלמה המזהה הפרשי טמפרטורה באמצעות קרני אינפרא אדום. כיצד זה עובד? מחממים את המים בבית במשך מספר שעות, ולאחר מכן המצלמה התרמית עוברת לאורך תוואי הצנרת. במקום הנזילה תהיה הצטברות של נוזלים חמים שיצאו מבעד לסדק בצינור. צילום צנרת במצלמה התרמית מאפשר לזהות את המקום בתור מקור הנזילה, בדיוק של סנטימטרים בודדים.

חיישן גז – בשיטה זו מרוקנים את המים בצינורות ואז חוזרים וממלאים אותם ביחד עם גז חנקן (ו-5% מימן). מאתר הנזילות עובר לאורך תוואי הצנרת על מנת לאתר את מקום דליפת הגז. היכן שהגז דולף, נמצאת גם מקור נזילת המים.

מצלמת סיב אופטי – סיב אופטי דק שבראשו מצלמה זעירה. המצלמה מוחדרת לצנרת הביתית או לקווי הביוב, ובזמן שהיא נעה לאורך הצינורות היא מקרינה בשידור חי תמונות וידאו וסטילס למוניטור בו צופה מאתר הנזילות. ככל שהמצלמה משוכללת יותר, כך יתקבלו תמונות וסרטונים ברזולוציה טובה יותר, וזה חשוב במיוחד אם אתם זקוקים לתיעוד איכותי עבור משא ומתן כלכלי, משפטי או ביטוחי.

ציוד המפעיל מאתר נזילות מומחה - יוני אינסטלטור

מאתר נזילות - גלריה מהשטח

בשטח - מאתר נזילות - יוני אינסטלטור
רכב עבודה - מאתר נזילות - יוני אינסטלטור
יוני קוזי - מאתר נזילות - יוני אינסטלטור
תהליך עבודה - מאתר נזילות - יוני אינסטלטור
בשטח עבודה יוני קוזי - מאתר נזילות - יוני אינסטלטור
החלפת צנרת - מאתר נזילות - יוני אינסטלטור

זקוקים למאתר נזילות אמין ומקצועי? חייגו אלי עכשיו!

8 טיפים לבחירה נכונה של מאתר נזילות

נזילה בבית היא דבר לא נעים ובוודאי שאתם רוצים לתקן אותה כמה שיותר מהר. אולם רגע לפני שאתם מרימים את הטלפון להתקשר למאתר נזילות, קחו כמה דקות לעבור על שמונה טיפים חשובים ביותר לבחירה נכונה של מאתר נזילות מקצועי, שבסיכוי גבוה יצליח לאתר את הנזילה במהירות ובלי להסב שום נזק לביתכם.

מה חשוב לוודא לפני שמתחילים? מה לבקש ומה לא לבקש? מה לדרוש מראש ומה עדיף להשאיר לסוף שלב הבדיקה? 

8 טיפים לבחירה נכונה של מאתר נזילות - יוני אינסטלטור

בדקו מה רמת הציוד המקצועי של מאתר הנזילות

עברו הימים בהם אינסטלטור היה שובר קירות ומרים מרצפות כדי לגלות את מקור הנזילה, ובכך גורם להוצאה כספית גדולה ועוגמת נפש עבור יושבי הבית. בשנים האחרונות, למרבה השמחה, הטכנולוגיה עשתה מהפכה בענף האינסטלציה ואין כל צורך לשבור מרצפות, גם לא לסדוק אותן.

אם כן, מאתר נזילות מקצועי תלוי בעבודתו בציוד טכנולוגי. ככל שהציוד שלו חדיש, מתקדם ואיכותי יותר, כך עבודתו תהיה טובה יותר.

הנה 4 פריטי ציוד מקצועי שרצוי מאוד שיהיה למאתר הנזילות שאת שירותיו אתם שוקלים לשכור:

 1. מצלמה טרמית: מצלמה שמזהה שינויי טמפרטורה ומאפשרת למאתר הנזילות למקם בטווח של סנטימטרים בודדים את מקום הנזילה.
 2. מד לחץ: לצורך בדיקת לחץ המים בצנרת.
 3. חיישן גז: מכשיר המגלה דליפת גז בצנרת המים ומסמן את מיקום הנזילה. השימוש בחיישן טוב לנזילות מים בצינורות תת קרקעיים, והוא יכול לאתר נזילות בעומק של עד 12 מטרים.
 4. סיב אופטי: מכשיר ייעודי שבקצהו מצלמה זעירה המוחדרת לצנרת, לצורך צילום צנרת ביוב.

בדקו מה היקף הניסיון של המאתר

אין חכם כבעל ניסיון, ובכל תחום מקצועי הניסיון הוא אלמנט משמעותי בבחירה. ובכן, באיתור נזילות הניסיון הוא פשוט קריטי. יש כל כך הרבה סוגי נזילות, סתימות ותקלות אחרות, ומאתר נזילות מנוסה סביר שכבר נתקל בהמון מקרים שמהם הוא למד איך לשפר מיומנויות.

 דמיינו, להבדיל, בלש במשטרה שרק התחיל, מול בלש שכבר שנים ביצע חקירות והתנסה בהמון סוגים של תיקים. כך גם בעולם איתור הנזילות  – ככל שהמאתר שאתם שוקלים לבחור "חי את השטח" והצליח לאתר נזילות מתחמקות בהצלחה, כך יגדל הסיכוי שהוא יצליח גם במקרה שלכם.

מתי כדאי לפנות לעזרה של מאתר נזילות מומחה - יוני אינסטלטור
איתור נזילות ללא הרס - מאתר נזילות - יוני אינסטלטור

איתור נזילות ללא הרס

מערכות המים והביוב לא מאוד שונות ממערכות הנמצאות בגוף האדם. כפי שהרפואה המודרנית נעזרת במדע ובטכנולוגיות פורצות דרך כדי "לראות" את פנים הגוף ללא התערבות כירורגית, כך קורה גם בתחום האינסטלציה.

מומחה לאיתור נזילות משקיע ברכישת ציוד צילום חדיש שעלותו עשרות אלפי ש"ח ויותר. יותר מזאת, מאתר נזילות מומחה מיומן ביותר בהפעלת ציוד הצילום כדי להגיע למקור הנזילה ללא גרימת נזק לקירות או למרצפות.

זקוקים לאיתור נזילה במיידי? חייגו אלי עכשיו!

בדקו האם יש לו מעמד של "עד מומחה" (במידה וזה דרוש לכם)

כל מאתר נזילות המכבד את מקצועו יספק לכם בסיום העבודה דו"ח המפרט את הליקויים שנתגלו והמלצות לתיקון. אולם במידה ואתם מתכננים להשתמש בדו"ח כעדות במהלך התדיינות כלכלית או ביטוחית העלולה להתגלגל לפתחי בית המשפט, שימו לב שיש הבדל משמעותי בין דו"ח רגיל ודו"ח של "עד מומחה".

ודאו מראש כי מאתר הנזילות שאתם שוקלים לשכור מחזיק בתעודת "חוות דעת מומחה" המופקת מטעם המכון הישראלי לחוות דעת מומחים. תעודה כזו מכשירה את חוות הדעת של מאתר הנזילות ככזו הנמסרה בידי "עד מומחה". בית המשפט מחויב להתייחס לדו"ח הניתן בידי עד מומחה לפני מתן פסק דין, ואינו מחוייב לכך כאשר הדו"ח לא הוכן על ידי עד מומחה.

אם, לעומת זאת, אין לכם חשש שההתדיינות הכלכלית או הביטוחית תגיע לדיון בבית המשפט, אז אין משמעות למעמדו של מאתר הנזילות כעד מומחה ואין צורך לוודא זאת.

סכמו מראש מה העלות במידה ולא יצליח לאתר את הנזילה

זה קורה גם לטובים ביותר. לפעמים גם מאתרי נזילות מנוסים ומקצועיים לא מצליחים לאתר את מקור הנזילה. במקרה זה אתם אמורים לשלם עבור עלות הביקור של מאתר הנזילות, ולא יותר.

בקשו הצעת מחיר כתובה ומפורטת

חשוב שהצעת המחיר תכלול פירוט של כלל הציודים המקצועיים שמאתר הנזילות מתכוון להשתמש בהם במהלך עבודתו. אם למשל נדרשת מצלמה תרמית, ודאו כי הצעת המחיר מציינת זאת במפורש, כדי להימנע מהפתעות בלתי נעימות.

ואם כבר מדברים על מצלמה תרמית..

מאתר נזילות מחברת יוני אינסטלטור
דוגמת מאתר נזילות - יוני אינסטלטור

אל תדרשו מראש מהאינסטלטור שישתמש במצלמה תרמית

מאתר נזילות מקצועי יוכל לעתים קרובות לזהות את מקור הנזילה ללא צורך במצלמה תרמית. השימוש במצלמה תרמית מייקר את עבודת האיתור באופן משמעותי.

אז אל תבקשו מהאינסטלטור להשתמש במצלמה תרמית, אלא רק תציינו שיש נזילה בבית או בחצר. תנו לו להחליט בעצמו על הדרך האופטימלית לאיתורה. בצורה זו גם תכבדו את המקצועיות של האינסטלטור, וגם פוטנציאלית תחסכו כסף רב במקרה שלא יידרש שימוש במצלמה תרמית.

הפרידו בין איתור הנזילה לבין תיקונה

כמובן, רבים ממאתרי הנזילות הם בעצמם אינסטלטורים מקצועיים אשר יכולים לא רק לאתר את מקור הנזילה אלא גם לתקן אותה. אולם אליה וקוץ בה: ישנם למרבה הצער מאתרי נזילות אשר מנפחים את היקף הנזק, על מנת שיוכלו לגבות תעריף גבוה יותר עבור תיקון הנזילה. ולכן, אל תסכימו בשום אופן לאחד את השירותים אלא הקפידו על הפרדה מוחלטת, על מנת לוודא שחוות הדעת של מאתר הנזילות תהיה אובייקטיבית, אמינה ונקייה מאינטרסים. כך גם תשמרו על החופש לשכור את שירותי האינסטלטור בתום הבדיקה. במידה והתרשמתם מאיכות עבודתו ומקצועיותו, בהחלט כדאי שתשכרו את שירותיו גם לתיקון.

איך תדעו שמאתר הנזילות עשה עבודה טובה? כמובן, איתור מקור הנזילה הוא דבר חשוב, אבל לא מספיק. אחת הדרכים לדעת שעומד מולכם אינסטלטור מקצוען היא בדו"ח הליקויים שיכין לכם בסוף הבדיקה.

ואם כבר מדברים על דו"ח הליקויים..

זקוקים לאיתור נזילה במיידי? חייגו אלי עכשיו!

עברו על דוחות ליקויים קודמים שהאינסטלטור הכין

לפני שאתם שוכרים את שירותיו של אינסטלטור כזה או אחר לאיתור הנזילה, בקשו שיעביר אליכם שניים או שלושה דוחות ליקויים שהכין עבור לקוחות קודמים. כך תוכלו להתרשם באופן בלתי אמצעי מהחריצות והיסודיות של בעל המקצוע.

דו"ח ליקויים מפורט אמור להכיל את האלמנטים הבאים:

 • תיאור המבנה או המקום בו חלה הנזילה
 • תיאור נסיבות הנזילה בצורה מפורטת
 • תיאור מפורט של הממצאים שנתגלו בבדיקה
 • מסקנות והמלצות לתיקון שורשי

הקפידו שבהצעת המחיר שאתם מקבלים תהיה הבטחה מפורשת להכנה של דו"ח ליקויים מפורט. יש מאתרי נזילות שגובים תוספת תשלום עבור הכנת דו"ח ליקויים, במידה והלקוח לא ביקש זאת מראש.

איפה מוצאים מאתרי נזילות טובים?
בקשו המלצות מחברים ומכרים, בקרו באתרי הדירוגים ושאלו בקבוצת הווטסאפ השכונתית. הכי חשוב לוודא שיש למאתר הנזילות ה-מ-ו-ן לקוחות עבר מרוצים 🙂 בהצלחה

איפה מוצאים מאתרי נזילות טובים?

בקשו המלצות מחברים ומכרים, בקרו באתרי הדירוגים ושאלו בקבוצת הווטסאפ השכונתית. הכי חשוב לוודא שיש למאתר הנזילות ה-מ-ו-ן לקוחות עבר מרוצים 🙂 בהצלחה

מאתר נזילות מקצועי - יוני אינסטלטור
נגן וידאו

מתי כדאי לפנות למאתר נזילות מומחה

לא בכל נזילה נדרש מאתר מומחה. במקרה של נזילות פשוטות ממקור גלוי, או כשהצנרת חדשה יחסית, על פי רוב אין צורך דווקא בפניה למומחה לאיתור נזילות מים.אולם במידה ונקלעתם לאחד מהמצבים הללו, רצוי שתקראו למומחה לאיתור נזילות:

 1. נזילה חוזרת – אם כבר ביקר בביתכם אינסטלטור לטיפול בנזילה, והנזילה חזרה, זוהי עדות לכך שלא טיפלתם בשורש הבעיה, וייתכן שלא בוצע איתור שלם של מקור הנזילה.
  ממש כפי שברפואה יש טיפול בסימפטומים ויש ריפוי מהשורש, כך גם באינסטלציה זה לא מספיק "לשים פלסטר".
 2. רטיבות בקירות – אם כבר החלו להתפשט בקיר אחד או יותר תופעות של רטיבות, נפיחות, התפוררות, עובש וכיוצא באלה, עדיף שתזמינו מומחה לאיתור נזילות שיגיע במהירות לשורש הבעיה ויאפשר לכם לתקן את הליקויים בצנרת לפני שיגרם עוד נזק.
 3. נזילה סמויה – המדובר בנזילה שמקורה אינו גלוי, כאשר מקור הנזילה הוא במערכת המים שבתוך הקירות או מתחת לרצפה. במקרים אחרים הנזילה היא במערכת הדלוחין של הבית, האחראית להעברה של מים מהכיורים, אמבטיה ומקלחות. קשה לאתר "נזילה סמויה" ללא ציוד טכנולוגי מתקדם.
 4. צנרת ישנה – כאשר הצנרת בביתכם בת עשרות שנים, יש סיכוי טוב שהיא במצב מתקדם של בלאי, שחיקה ואף התפוררות. במקרה זה עבודת איתור נזילות ללא הרס תהיה מורכבת ביותר ודורשת עדינות ודיוק שהם תוצאה של שנות ניסיון רבות.

זקוקים לאיתור נזילה במיידי? חייגו אלי עכשיו!

מאתר נזילות - מכשיר - יוני אינסטלטור

שאלות ותשובות על מאתר נזילות מומחה

בשנים האחרונות הגיעו חידושים טכנולוגיים פורצי דרך לענף האינסטלציה וכיום מאתרי נזילות משתמשים בציוד מתקדם כגון מצלמה תרמית ומצלמת סיב אופטי על מנת לחשוף ולאתר את הנזילה, בלי לשבור קירות ובלי להרים מרצפות.

אינסטלטור רגיל אינו כשיר לאתר נזילות סמויות או מורכבות. מאתר נזילות הוא אינסטלטור מנוסה ומקצועי בהפעלת ציוד טכנולוגי מתקדם לאיתור נזילות סמויות בקירות וברצפות.

מאתר נזילות מומחה הוא אינסטלטור העובד שנים רבות והתנסה באיתור נזילות מורכבות במערכות מים וביוב ישנות ומתפוררות. מאתר נזילות מומחה משקיע בציוד הטכנולוגי החדיש והמתקדם ביותר, ובעל מיומנות גדולה בשימוש קפדני, עדין ומדויק בציוד זה, על מנת לאתר את מקור הנזילה במהירות וללא גרימת הרס.

כשהנזילה חוזרת על עצמה; כשמופיעים כתמי רטיבות, נפיחות בקירות או עובש; כשמקור הנזילה "מתחבא" בתוך הקירות או מתחת לרצפה; כשהצנרת ישנה מאוד ובלויה.

דו"ח הנכתב על ידי מאתר נזילות בסיום הליך הבדיקה ואיתור הנזילה. הדו"ח מכיל את תיאור נסיבות המקרה, ממצאים, מסקנות והמלצות לתיקון הליקויים שנתגלו בבדיקה.

דרשו ממאתר הנזילות שישלח תמונות סטילס וגם סרטונים במסגרת הגשת הדו"ח. זה יעזור לכם בכל מקרה של התדיינות משפטית או ביטוחית.

במקרה שאתם מעוניינים בהחזר כספי מחברת הביטוח או גורם אחר, דו"ח הליקויים משמש חוות דעת. שימו לב שמאתר נזילות מומחה ינפיק עבורכם דו"ח קביל בבית משפט, וזהו יתרון משמעותי.

תופתעו לגלות כמה סוגים של נזילות, סתימות ותקלות ישנן במערכות המים והביוב. ישנן גם שיטות שונות למערכות שונות, שיטות עתיקות ושיטות חדשות יותר. מאתר נזילות "עם שיער אפור" שעובד כבר שנים בשטח מפתח עם הזמן אינטואיציה שיכולה לחסוך ללקוחות הרבה זמן וכסף, ומיומנות בתפעול ציוד טכנולוגי מתקדם המאפשר הגעה מהירה ומדויקת למקור הנזילה.

תוכן ענינים

מאתר נזילות - יוני אינסטלטור