יוני - שירותי אינסטלציה
bg
לוגו יוני אינסטלטור - שירותי אינסטלציה מתקדמים

חיתוך שורשים בביוב

חיתוך שורשים בביוב - יוני אינסטלציה
כבר מעל ל 15 שנה

שלום, שמי יוני קוזי, אינסטלטור מומחה עבר מעל 15 שנה בחיתוך שורשים בביוב, פתיחת סתימות שורשים בביוב וחידוש צנרת ביוב ללא הרס כך שהטיפול במקור הבעיה הוא ‏מהיר, קצר וממוקד, בלי בלגן ובלי סיפורים מורכבים.‏

שורשים בצנרת הביוב?

חייגו אלי עכשיו!

נגן וידאו

שירותי האינסטלציה שלנו

שורשים בצנרת הביוב? חייגו אלי עכשיו!

יוני אינסטלציה - חיתוך והשמדת שורשים בביוב

שלום, שמי יוני קוזי, אינסטלטור מומחה שעוסק יום יום באיתור נזילות ביוב וטיפול בנזקי ביוב עקב חדירת שורשים למערכת, חיתוך והשמדת השורשים ושיקום מערכת הביוב בכלים מתקדמים ללא הרס.

הקמתי את "יוני אינסטלטור" לפני כ- 15 שנה, אני מאוד אוהב את מה שאני עושה והשירות שלי ניתן ‏במקצועיות רבה ומכל הלב.‏

אם התעוררה בעיית שורשים בביוב? אנו מתמחים בחיתוך שורשים והשמדתם באופן מקצועי תוך טיפול יסודי במערכת הביוב והכל באופן מקצועי ומידי, שיפתור את הבעיה אחת ולתמיד והכל במחירים הוגנים!

אני מזמין אתכם פשוט ליצור איתי קשר, אני כבר אעשה את כל "הסיפור הזה" לפשוט יותר.

✓ שירות מהלב    ✓ מחירים הוגנים   ✓ זמינות גבוהה‏

יוני אינסטלטור - חיתוך שורשים בביוב

יוני אינסטלציה - מתמחים בחיתוך
שורשים בביוב ושיקום מערכת הביוב

כולם אוהבים את עצי הפיקוס או האקליפטוס שגדלים לאורך השדרה, אבל לא כולם מודעים מה שקורה מתחת לפני האדמה, איך השורשים שלהם חודרים לביוב בשכונה ועושים נזקים לצינורות ולמערכות הביוב.

שורשים בביוב הינם תופעה מאוד נפוצה בישראל, בעיקר בשכונות ותיקות עם בנייה ישנה או בישובים כפריים בהן יש צמחיה רבה סביב הבתים ותשתיות הביוב ישנות. הסיבה לכניסת השורשים לקווי המים והביוב מתבססת על הצורך התמידי של צמחיה לאתר תנאי מחיה אופטימליים, דהיינו מים ומינרלים אשר מצויים בשפע באזור הביוב. לכן העצים שולחים שורשים אל עבר מאגרי המים והמינרלים באדמה, גם במחיר של פגיעה בצינורות ובפתחי ביוב.

זמינות 24/6

שירות ואיכות ללא תחרות

מעל 15 שנות ניסיון

אחריות על העבודה

זקוקים לחיתוך שורשים בביוב?

חייגו אלי עכשיו!

חיתוך שורשים בביוב - רמת גן
חיתוך שורשים בביוב - רמת גן

נזקי השורשים במערכת הביוב

מה שנראה כל כך יפה מעל לפני הקרקע, ענפים ירוקים, עלים ופרחים, קצת פחות נעים בקרקעית, היכן שקווי הביוב נתקלים בשורשים, אלה חודרים מבעד סדקים בצנרת או אפילו יוצרים כאלה בעצמם תוך כדי תנועה, תלוי באיכות הצינור ובעובי ועוצמת השורש. כך שמהר מאוד השורשים יוצרים נזקים עצומים, לרבות סתימות מורכבות הנגרמות כאשר השורשים חוסמים את מעבר המים והשפכים או כאשר משהו נתקע בשורשים פסולת כמו נייר טואלט, מוצרי היגיינה נשיים, מגבונים ועוד מוצרים שנזרקו לאסלה ותנקעו בצנרת עד לחסימתה.

סתימות קווי הביוב גורמות להצפות ושלל נזקים כמו רטיבות חוזרת ונשנית, ריח בלתי נסבל שאינו עובר וכד' בשלב הזה בו התקלות אינן חולפות מומלץ לבדוק מה הגורם לכך. חשוב להבין שאם לא מתייחסים לאיתותים ולא מטפלים בזמן, השורשים ממשיכים לצמוח בתוך הצנרת ועלולים לייצר לחץ מאסיבי ונזקים משמעותיים עד לקריסה כללית של קו הביוב.

איך מזהים שמדובר בשורשים?‏

למען האמת סביר להניח שללא בדיקה מקצועית קשה לדעת לבד שמדובר על שורשים שחוסמים את הצנרת או גדלים לתוכה. כאן נדרשת עבודה מקצועית של אינסטלטור מומחה הבקיא בקווי אינסטלציה ומתמחה בצילום של קווי ביוב עם מכשור מקצועי ומתקדם.

אינסטלטור בעל ניסיון יביט על אזור הבית ומיקום הביוב ויראה האם יש עצים שעלולים להוות בעיה, בכל מקרה גם אם אין צמחיה ממש קרובה זה לא אומר שהשורשים לא הגיעו מעצים שנטועים ליד. לכן, יש צורך לעשות בדקה יסודית.

בשלב הראשון יש להבין מה הבעיה ולנסות לאתר את המוקד שלה כמובן עם כמה שפחות נזק והרס למבנה ולסביבה. את האיתור מבצעים באמצעות מצלמת קווי ביוב מקצועית וחיישן ייחודי המוכנסים לתוך הצנרת לאחר שבוצעה שטיפה באמצעות צינור שטיפה לביוב לשם ניקוי מיטבי.

חיתוך שורשים בביוב - תל אביב
חיתוך שורשים בביוב - תל אביב
נגן וידאו

חיתוך שורשים בביוב – סרטון

חיתוך שורשים בביוב - דרכי הטיפול

האיתור חייב להיות מדויק על מנת לא לפתוח לשווא את כל הצנרת אלא לבצע פעולה ממוקדת. מצלמת קווי ביוב מאתרת בדיוק את מוקד החסימה וחדירת השורשים כך שניתן באמצעות ציוד לפתיחת הביוב לעשות זאת במיקום הספציפי ללא הרס מיותר של קירות ומרצפות.

לאחר האיתור יש צורך לטפל באופן ממוקד ולבצע חיתוך שורשים בביוב, פעולה מאתגרת ומורכבת שדורשת ציוד מיוחד ומקצועי. מדובר על כלים כבדים לרבות "דיזה" ראש צינור ייחוד וכלי חיתוך נוספים. הטיפול לא נגמר רק בחיתוך השרשים ויש לוודא שהעניין לא יחזור על עצמו תוך כמה שנים, זאת ניתן לבצע באמצעות טיפול מונע התעבות שורשים.

לאחר החיתוך והטיפול בשורשים יש צורך לטפל היטב בצנרת הפגומה. אם הנזק רב ומשמעותי יהיה צורך להחליף את כל מערכת הביוב, אבל אם מדובר בצנרת שאינה פגומה לאורכה וחבל לבצע השקעה יקרה, יש פתרונות מתקדמים. 

בתיקון צנרת הביוב בשיטת "אל הרס" ניתן להשתמש בטכניקה של הטלאת הביוב (פאטצ') דהיינו הנחת טלאי על סדקים או פתחים שנוצרו בצנרת בשל חדירת השורשים, הטלאי עשוי מחומרים עמידים במיוחד והם חוסמים את החור ושומרים שלא תהיה נזילה וגם מונעים משורשים מלחדור שוב לצנרת. פתרון נוסף הוא התקנה של שרוול (ליינר) גם הוא מגן על הצינור הקיים מחדירה של שורשים. מדובר על החדרת צינור עמיד במיוחד לתוך הצינור הישן, ללא צורך בחפירה או שבירה של קו הביוב, הצינור הכפול מונע מהשורשים לחדור שוב לצינור ולפגום בו.

מוזמנים לפנות אלי וליהנות מיחס אישי, ניסיון של מעל 15 שנים ושימוש בכלים טכנולוגים חדשניים, במטרה להעניק את השירות המיטבי במהירות ויעילות. תודה רבה, יוני.

סתימת שורשים בביוב המרכזי?

חייגו אלי עכשיו!