יוני - שירותי אינסטלציה
bg
לוגו יוני אינסטלטור - שירותי אינסטלציה מתקדמים

איתור נזילה בצנרת

איתור נזילה בצנרת ללא הרס

שלום, שמי יוני קוזי, אינסטלטור מומחה באיתור נזילות בצנרת המים וצנרת הביוב. אני מתמחה באיתור נזילות באמצעות מצלמה טרמית מקצועית כך שהטיפול במקור הנזילה הוא ‏מהיר, קצר וממוקד, בלי בלגן ובלי סיפורים מורכבים.‏

✓ שירות מהלב    ✓ מחירים הוגנים   ✓ זמינות גבוהה‏

זקוקים לאיתור נזילה בצנרת? חייגו אלי עכשיו!

יוני אינסטלטור - מומחה לאיתור נזילות בצנרת הבית

שלום, שמי יוני קוזי, אינסטלטור מומחה בביצוע איתור נזילות ללא הרס, בצנרת הבית ובצנרת הביוב. 
הקמתי את "יוני אינסטלטור" לפני כ- 15 שנה, אני מאוד אוהב את מה שאני עושה והשירות שלי ניתן ‏במקצועיות רבה ומכל הלב.‏
אני מתמחה באיתור וזיהוי נזילות באמצעות מצלמה טרמית מקצועית כך שהטיפול במקור הנזילה הוא ‏מהיר, קצר וממוקד, בלי בלגן ובלי סיפורים מורכבים.‏

אם יש לכם בעיית נזילה, בעיית רטיבות שלא נפתרת, או כל בעיית איטום ואתם ‏זקוקים לפתרון מקצועי ומידי, שיפתור את הבעיה אחת ולתמיד, אני מזמין אתכם פשוט ליצור איתי קשר, אני כבר אעשה את כל "הסיפור הזה" לפשוט יותר.

יוני אינסטלטור - איתור נזילה בצנרת

✓ שירות מהלב    ✓ מחירים הוגנים   ✓ זמינות גבוהה‏

יוני אינסטלטור - מתמחים באיתור נזילות כבר מעל 15 שנה

אני מבין כי בעיות של נזילות לשכן, רטיבות ובעיות איטום  מצריכות פתרונות מהירים, לכן אני מתחייב לטפל בכל בעיה בזריזות, לספק שירות מקצועי והכל במחירים הוגנים.

איתור נזילה בצנרת אינו דבר של מה בכך, במיוחד כאשר הנזילה לא נראית לעין ופשוט משערים כי יש אחת כזאת. זאת מאחר שמדובר על מערכת שברובה נמצאת חבויה מתחת למעטפת של בטון, מרצפות, קירות וקרמיקה, ולכן נדרשת מיומנות ומקצועיות באיתור וטיפול.

השירות שלי מתבסס בראש ובראשונה על שקיפות, אמינות ומקצועיות בלתי מתפשרת!

זמינות 24/6

שירות ואיכות ללא תחרות

מעל 15 שנות ניסיון

אחריות על העבודה

שירותי האינסטלציה שלנו

נזילה מהצנרת? חייגו אלי עכשיו!

איתור נזילות שנעשה בדירה ברעננה ע
איתור נזילות שנעשה בדירה ברעננה

מידע שחשוב לדעת על איתור נזילות בצנרת

נזילות בשל בעיית אינסטלציה, בין אם בצנרת המים או הביוב נובעות משלל סיבות, בדרך כלל בשל ליקוי בצינורות, בחלקן או במערכת כולה. זה יכול להיות פיצוץ, סדק, שורשים שחדרו לביוב וביקעו את הצינור, איטום בעייתי או הרכבה לקויה מלכתחילה שהשאירה פתחים בחבקים ועוד סיבות מגוונות, שלא תמיד נראות בשלב ההתחלתי של הנזילה.

נזילות סמויות טומנות בחובן לא מעט סכנות וזה כמובן מעבר לחוסר הנעימות עם היווצרות נקודות רטיבות, עובש וקילוף, ריח רע וכו'. בקירות הבית יש לא רק צינורות אינסטלציה אלא גם תשתיות חשמל ותקשורת וכאשר תשתית המים ניזוקה, המים עלולים לחלחל לחשמל ולפגוע בציוד שאינו עמיד למים, לגרום לנזק בלתי הפיך וחלילה לפגיעות בנפש בשל התחשמלות.

מספרים עלינו

ליוני הגעתי אחרי 3 אינסטלטורים שכבר היו אצלי ולא הצליחו לפתור את הבעיה. הייתה לי בעיית נזילה לשכן מחדר האמבטיה. יוני הגיע, עם הציוד שלו, זיהה במהירות את המקור לנזילה ופתר לי את הבעיה (שכבר שנה ניסיתי לפתור ללא הצלחה) במהירות וביעילות. דאג לפתוח, לאטום מחדש ולסגור - היה מאוד מקצועי, שירות מעולה וגם מחיר טוב.

יוסי ספינזי

ממליצה בחום!!!! יוני טיפל לי בנזילה במהירות, ישר ולעניין.

רונית שמיר

ממליץ על יוני בחום, מאתר נזילות בחסד במחירים סבירים בהחלט!

יוסי עציון

אחרי שהשוויתי בכמה מקומות הגעתי ליוני אינסטלציה. ממליץ מכל הלב, איש מקצועי ואמין מעל הכל.

שוקי גבע

הסימנים לנזילה

כאמור, לא את כל הנזילות ניתן לראות בעין ולעיתים ההבנה שיש נזילה מגיעה בשלב מאוחר יחסית, בעיקר לאחר שרואים שיש חריגה משמעותית ולא מוסברת בחשבון המים וקריאת המונה אינה נראית הגיונית. זה חייב להעלות את החשד כי יש תקלה ואולי נזילה באחד הצינורות. אבל לא כולם מודעים למחירי המים ולחיובים החודשיים וכנראה שצריך עוד סימנים לקיומה של נזילה בצינורות. אז במידה שיש ריח של עובש וטחב בלי שיש סימן נראה לעין או אם יש קצרים חשמליים בתדירות גבוהה וללא כל סיבה, יש סיבה לחשוד שיש נזילה משמעותית.

מומלץ לא להישאר שאננים לסימנים הללו וחשוב להבין כי נזילות עלולות להתרחש כמעט בכל מוקד בבית, בקירות כל החדרים, בחדר הרחצה המועד לפורענות גם כך, במטבח כאשר מאחורי הארונות יש תשתית אינסטלציה מורכבת ומעבר לברזים וגם חדרים שלכאורה אין סיבה הנזילה יכולה לעבור מהצינורות לקירות ולעשות נזקים.

מאחר שלא תמיד ניתן לראות את הנזילה או את מקורה יש צורך בידע ומקצועיות ושימוש בכלים ייחודיים. איתור נזילות עם אינסטלטור עתיר ניסיון בתחום תבטיח פעם עולה יסודית ונקיה עם מינימום פגיעה בתשתית או במבנה ומקסימום הצלחה.

נגן וידאו

פתיחת קיר במיקום המדויק לאחר איתור נזילה בצנרת – סרטון

זקוקים לאיתור נזילה במידי? חייגו אלי עכשיו!

דוגמת איתור נזילה בצנרת - יוני אינסטלטור
עבודה בשטח - איתור נזילה בצנרת - יוני אינסטלטור
יוני קוזי - איתור נזילה בצנרת - יוני אינסטלטור
איתור נזילה בצנרת וטיפול בצנרת - יוני אינסטלטור
איתור נזילה בצנרת בקירות - יוני אינסטלטור
בשטח - איתור נזילה בצנרת
נגן וידאו

 איתור נזילה בצנרת – סרטון

אז איך מאתרים נזילה בצנרת?

השלב הראשון בפעילות לאיתור הנזילה הוא בדיקה של סימנים הנראים לעין, אם אין כאלה ניגשים לעבודה עם מצלמה טרמית מקצועית. המצלמה הפועלת על העיקרון של איתור קרינה. במצלמה מספקת  איתור ‏מהיר וקצר וטיפול ממוקד.

המצלמה הייחודית היא אחת משתי מצלמות הפועלות בשימוש ענף האינסטלציה, מצלמת קיר ומצלמת דחף, שתיהן פועלות על פי אותה השיטה, באמצעות זיהוי של קרינה אינפרה-אדומה, קרינת IR, הפועלת עפ"י התיאוריה הפיזיקלית של קרינת חום, הפלט המוקרן על הטאבלט מעביר את הנתונים בצורה של ויז'ואל צבעוני כאשר צבעים אדומים וחומים  מעידים על אזור יבש ומנעד הכחולים מעידים על לחות.

בעת איתור הנזילה בצנרת המים או הביוב, המצלמה מזהה את הטמפרטורה של הקיר ובתאם לכך גם את מקור הנזילה המדויק, מאחר שהיכן שיש נזילה הצבעים יהיו קרים דהיינו כחולים המעידים על לחות גבוהה והצטברות של נוזלים שם סביר להניח יהיה מקור הנזילה.

האיתור באמצעות כלי טכנולוגיה מתקדמים חשוב על מנת שיהיה אפשר לטפל בצורה ממוקדת באזור הספציפי של הנזילה ולהימנע עד כמה שניתן משבירה של קירות והרמה של מרצפות שלא לצורך. חשוב להבין כי לא כל שרברב יודע כיצד לזהות נזילה מורכבת ולא לכולם יש אמצעים טכנולוגיים ומומלץ לפנות למאתר נזילות עתיר ניסיון, על מנת לטפל בצורה ממוקדת ולהימנע מעוגמת נפש מיותרת.

תוכן ענינים

יוני קוזי בשטח עבודה - עבודה בשטח - איתור נזילה בצנרת - יוני אינסטלטור