יוני - שירותי אינסטלציה
bg
לוגו יוני אינסטלטור - שירותי אינסטלציה מתקדמים

תיקון צנרת ביוב ללא הרס

תיקון צנרת ביוב ללא הרס בטכנולוגיה חדשנית

שלום, שמי יוני קוזי, אינסטלטור מומחה בכל סוגי בדיקות אל הרס, תיקון צנרת ביוב ללא הרס בטכנולוגיה מתקדמת חדשנית בשיטות הטלאה/שירוול/התזה ללא פתיחה כך שהטיפול בבעיה הוא ‏מהיר, קצר וממוקד, בלי הרבה בלגן ובלי סיפורים מורכבים והכל במחירים הוגנים!

זקוקים לאינסטלטור מומחה לבעיות ביוב? חייגו אלי עכשיו!

נגן וידאו

שירותי האינסטלציה שלנו

זקוקים לאינסטלטור מומחה לבעיות ביוב? חייגו אלי עכשיו!

יוני אינסטלציה - מומחה לתיקון צנרת ביוב ללא הרס

שלום, שמי יוני קוזי, אינסטלטור מומחה ומוסמך.
הקמתי את "יוני אינסטלטור" לפני כ- 15 שנה, אני מאוד אוהב את מה שאני עושה והשירות שלי ניתן ‏במקצועיות רבה ומכל הלב.‏
אם יש לכם בעיה בצנרת הביוב ומחפשים פתרון מקצועי, ללא הרס אני מזמין אתכם פשוט ליצור איתי קשר, אני כבר אעשה את הכל עבורכם לפשוט יותר ובמחירים הוגנים!

✓ שירות מהלב    ✓ מחירים הוגנים   ✓ זמינות גבוהה‏

יוני אינסטלטור - תיקון צנרת ביוב ללא הרס

זקוקים לתיקון צנרת ביוב ללא הרס? חייגו אלי עכשיו!

תיקון צנרת ביוב ללא הרס ב- 4 שלבים

נגן וידאו

תיקון ללא הרס בחדר הורים בדירה באשדוד – לאחר איתור הנזילה – מוודאים שאין נזילה לשכן כשאין זרימת מים בצינור הביוב "הנחשד" – השלב ה-2

נגן וידאו

תיקון צנרת ללא הרס בחדר הורים בדירה באשדוד – ייבוש קו הביוב לפני תחילת עבודה – השלב ה-3

נגן וידאו

תיקון צנרת ללא הרס – חדר הורים בדירה באשדוד – תיקון פנים הצנרת ע"י איטום הכשל והסדק בצינור הביוב באמצעות התזת אפוקסי – השלב ה-4

יוני אינסטלציה -
תיקון צנרת ביוב ללא הרס

אני מבין שכשאנו נתקלים בבעיות במערכת הביוב, נזילה מהביוב, שורשים בביוב מה שרוב האנשים חושבים באותו הרגע זה על הבלגן בכל מה שכרוך בטיפול בבעיות שכאלה.

זה לא חייב להיות ככה.

בשנים האחרונות נכנסו טכנולוגיות חדשות לתחום האינסטלציה שמאפשרות לנו לאתר את הבעיה וגם לטפל בה באמצעות כלים מתקדמים ללא צורך בהחלפת צנרת ביוב או הרס של האזור אלא באמצעות מכשור מתקדם ביותר שנקרא "אל הרס".

חשוב להבין רק אינסטלטור שמגיע עם הציוד הנכון לתיקון צנרת ביוב ללא הרס ועם הניסיון הנכון בצילום וטיפול במערכות ביוב בכלים מתקדמים אלו יוכל לטפל בבעיה באופן מקצועי באמת (בהמשך אני מפרט את אופן הטיפול והשיטות הקיימות).

אני מתמחה כבר מעל 15 שנה באיתור וטיפול בבעיות ביוב לבתים פרטיים ובנינים משותפים, לכן אני מתחייב לטפל בבעיה במהירות ובלי סיפורים מורכבים.

השירות שלי מתבסס בראש ובראשונה על שקיפות, אמינות ומקצועיות בלתי מתפשרת!

זמינות 24/6

שירות ואיכות ללא תחרות

מעל 15 שנות ניסיון

אחריות על העבודה

תיקון צנרת ביוב - צינור ביוב ראשי של בניין

בסרטון רואים מקרה של בעיית איטום בצנרת הביוב הראשי של בניין מגורים בנתניה (צינור ביוב שעובר לאורך כל צד הבניין).

בעקבות האיטום הכושל, נוצרה נזילה קטנה ורטיבות בדירת מגורים בחדר האמבטיה בגובל עם הקיר החיצוני ועם צינור הביוב הראשי של הבניין.

מהנזילה סובלת בעיקר משפחה אחת (שחשבה שהבעיה נובעת מהדירה מעליה).

לאחר איתור נזילה מדויק, נמצא שהבעיה נובעת מהצינור הראשי ולכן הטיפול בבעיה הינו באחריות הועד.

את הבעיה תיקנו באמצעות טיפול נקודתי בנקודת הכשל.

כאן המקום לציין שאנו מבצעים את כל עבודות האינסטלציה גם ולוועדי בתים.

המלצה על יוני אינסטלטור - תיקון צנרת ביוב לבתים משותפים

אנחנו, "יוני אינסטלטור", עובדים גם עם וועדי בתים, חברות ניהול נכסים לפתרון כל בעיות האינסטלציה, טיפול בבעיות ביוב, תיקון צנרת ביוב ללא הרס ואיתור נזילות לבניינים.

נשמח להיות לשירותכם!

יוני.

נגן וידאו
צילום קווי ביוב - חולון

מידע שחשוב לדעת על
תיקון צנרת ביוב ללא הרס

אחד האתגרים המשמעותיים כשמדובר על עבודות אינסטלציה הוא לבצע את תיקון צנרת הביוב הכי נקי ומדויק, עם כמה שפחות הרס מסביב. הכוונה היא מניעה עד כמה שאפשר של הרמת מרצפות, שבירת קירות והפרעה לשגרת הדיירים בעת ביצוע תיקונים. כיום ניתן לבצע תיקון צנרת ביוב ללא הרס וזאת מומחיות ייחודית שלא לכל אנשי המקצוע יש את הידע אן את הכלים הטכנולוגים לכך.

צנרת הביוב אמורה לפעול ללא בעיות, אך כאשר ישנן סתימות חוזרות ונשנות הגורמות להצפות, ריח רע באופן תדיר או בעיות כאלה ואחרות, יש צורך לקרוא לאינסטלטור שמומחה בקווי ביוב ופתרון בעיות ביוב. לעיתים התקלה פשוטה ופשוט משהו נתקע בצנרת, בדרך כלל משימוש לקוי וזריקה של מוצרים שלא מתפרקים במים כגון מגבונים, מוצרי היגיינה נשיים, חיתולים ועוד. ברוב המקרים ניתן לשאוב ולפתוח את הסתימה, אך לעיתים יש מקרים מורכבים יותר שיש לבצע פעולות מקצועיות לפתרון הבעיה.

מאחר שצנרת הביוב נמצאת בעיקרה מתחת לפני הקרקע ומעליה מרצפות או שנמצאת מאחורי קירות, כאשר מדובר על פגיעה חמורה בקווי הביוב, כזאת שלא נפתרת באמצעות שאיבה לפתיחת סתימות יש צורך לבצע תיקון הדורש מעורבות של כלים וטכניקה מיוחדת. בעבר לא היה ניתן להימנע מהרס על מנת לחפור ולהגיע עמוק אל הצנרת, אבל כיום, יש שיטות חדשניות וייחודיות של תיקון צנרת ביוב ללא הרס וללא גרימת נזק מיותר למבנה ובעיקר מניעה של בלגן ליושבי הבית. 

מתי נדרש תיקון או חידוש
צנרת ביוב‎ ‎ללא הרס?‏

ישנן כמה בעיות אשר רק תיקון חלקי או החלפה טוטלית של הצנרת יכולה לפתור אותן:

 1. צנרת ישנה ומתפוררת – צינורות עתיקים שהורכבו עוד במאה הקודמת עשויים מחומרים שעם הזמן צברו לכלוך וקורוזיה, מה שגורם להם עם הזמן לבלאי משמעותי והתפוררות. גם אם הצנרת עדיין עומדת ופועלת יש בה חורים הגורמים לדליפת מי ביוב, הצפות וזרימה לקויה.
 2. חדירה של שורשים לתוך הצנרת – אחת התופעות המורכבות שקיימות בעיקר באזורים ותיקים עם בנייה ישנה וצנרת עתיקה היא צמיחה של שורשים לתוך קווי הביוב. זה נובע מהעובדה שהצמחייה שואפת לקבל מים ומינרלים מן האדמה, בדיוק מה שנמצא בביוב. השורשים חודרים אל הצנרת, יוצרים נקבים וחסימות של הביוב הזורם מה שגורם להצפות חוזרות ונשנות ובעיקר לנזק משמעותי בצינורות.
 3. צנרת שתוכננה באופן לקוי או הורכבה באופן תקול – טעות אנוש אשר גרמה לבחירה לא נכונה של קוטר צינור, חבקים שלא חוברו נכון או צנרת שלא הונחה בצורה מיטבית עלולה לגרום לתקלות חמורות גם אם היא חדשה לחלוטין.
 4. שימוש החורג מהמתוכנן – כאשר מתכננים ומניחים קו ביוב, הדבר מבוצע בהתאם לכמות המשתמשים והייעוד של הצנרת, כאשר יש שינוי מתוכנן או לא מתוכנן בייעוד, הגדלת כמות המשתמשים עלייה בכמות השופכים והמים שעוברים בה, (למשל בתוספות בניה או הרחבות) סביר להניח שלא ירחק היום ויחלו תקלות שידרשו טיפול מאסיבי במערכת הביוב.
פתיחת סתימת ביוב בשירותים
תיקון צנרת ביוב ללא הרס - תל אביב

כאמור, יש לא מעט תקלות צנרת הדורשות פעולה כירורגית של תיקון ללא הרס המבנה, הדבר כרוך בעבודה מקצועית ושימוש בטכנולוגיה שלא רבים יודעים לעשות בה שימוש. תיקון צנרת ביוב ללא הרס דורש מיומנות גבוהה לאיתור הבעיה, לעיתים מדובר על סדק קטן הגורם לנזק גדול ועל מנת לא ליצור הרס ענק יש צורך בכלי איתור מזעריים שיאתרו את התקלה ויכינו את השטח לקראת טיפול ממוקד.

תיקון צנרת ללא הרס מתחיל בשטיפה של קו הביוב על מנת לייצר ראות נקיה ומדויקת עבור האמצעים הטכנולוגים. ניתן לבצע את הבדיקה או באמצעות הכנסת אמצעי איתור נזילות כדוגמת חיישן ייחודי מעיין סיב אופטי החודר אל מעמקי הצנרת ומעביר הכל למצלמה מיוחדת המציגה על מסך הטאבלט את מצב הצינורות, או באמצעות מצלמה טרמית המשדרת אף היא לטאבלט את תוואי הצנרת בפלט של צבעי חום וקור.

תיקון צנרת ביוב ללא הרס דוגמה של חברה יוני אינסטלטור
תיקון צנרת ביוב ללא הרס דוגמת חברה יוני אינסטלטור
תיקון צנרת ביוב ללא הרס חברה יוני אינסטלטור
תיקון צנרת ביוב ללא הרס מטעם יוני אינסטלטור

השיטות הקיימות לתיקון צנרת ביוב ללא הרס

לאחר איתור התקלה ניגשים לתיקון הצנרת ללא הרס, זאת מבצעים באמצעות כמה שיטות הקיימות כיום בענף:

 • שיטת הטלאה – ידועה גם במונח פאטץ' (patch), מתאימה מאוד בעיקר כאשר יש תקלה מקומית על פני הצנרת, באמצעות זרוע רובוטית שולחים את הטלאי העשוי פולימר ייחודי ואיכותי אשר יחד עם דבק סיליקט אשר מתקשח במהירות מקנים חוזק, עוצמה ועמידות גבוהה למשך שנים. הפאטץ' העשוי מחומרים איכותיים ועמידים מאוד מוצמד לדופן הצינור באמצעות חום גדול ולחץ מאסיבי, הוא אוטם את האזור הפגום היכן שיש חור או פגיעה ויוצר עיבוי מיטבי ועמידות גבוהה בפני בלאי הנגרם בעיקר בשל לחות וחומרים כימיקליים העלולים לעבור בצנרת.
 • שיטת השירוול – המשמעות היא החדרה של שרוול (ליינר) אל תוך הצנרת הקיימת ויצירה של מעין צינור כפול, כאשר השרוול החדש עשוי מחומרים פולימריים איכותיים ועמידים במיוחד. השרוול נדבק לדפנות הצנרת ויוצרת עיבוי כך שיש צינור חדש ללא החלפת הצנרת הישנה.
 • שיטת ההתזה – שיטה נוספת לטיפול בתקלות מורכבות ונקודתיות בצנרת הביוב היא באמצעות התזה של חומר אפוקסי מיוחד על דפנות הצנרת. גם כאן מוכנסת זרוע רובוטית ייחודית אשר בקצה רכיב המבצע התזה מדויקת למיקום הפגום. היתרון הוא שניתן להתיז את החומר בצורה מדויקת גם מקומות רחוקים וחבויים בעלי זוויות מורכבות וזה מתאים לכל קוטר צינור ללא מגבלה. החומר המותז מתקשה במהרה ויוצר שכבת הגנה ואיטום מיטביים לאורך זמן. מומלץ לחזור על פעולת ההתזה כמה פעמים במטרה להגיע לאטימה מוחלטת.
תיקון צנרת ביוב ללא הרס בשיטת התזה - לפני התזה
תיקון צנרת ביוב ללא הרס בשיטת התזה - אחרי התזה

שאלות ותשובות על תיקון צנרת ביוב ללא הרס

בהחלט כן. בזכות הטכנולוגיות החדשות שנכנסו לתחום האינסטלציה במהלך השנים האחרונות קיימת האפשרות לאתר בעיות אינסטלציה ולטפל בהן ללא צורך בהחלפה של צנרת הביוב או הרס של האזור. כיום יש מכשור מתקדם הנקרא "אל הרס" באמצעותו ניתן לבצע עבודות בפנים צנרת הביוב לאיטום סדקים ושברים.

קיימים מספר מקרים בהם נזדקק לשירות תיקון ללא הרס:

 1. צנרת ישנה ומתפוררת – צינורות שקיימים זמן רב נוטים לצבור לכלוך ולפתח קורוזיה, דבר אשר גורם לבלאי רציני והתפוררות של הצנרת. אפילו אם הצנרת ממשיכה לפעול, קיימים בה חורים הגורמים לדליפה של מי ביוב, הצפות וזרימה לקויה של מים.
 2. חדירת שורשים לצנרת – עצים ששורשיהם חדרו למערכת הביוב ויצרו סדקים/שברים או שהם חוסמים את צנרת הביוב.
 3. צנרת שתוכננה בצורה לא נכונה או הורכבה בצורה לא נכונה

תיקון אל הרס מתבצע במספר דרכים שונות:

הטלאה – טלאי פולימרי לאטימה מלאה של האזור הסדוק ממנו קיימת הדליפה

שרוול – החדרת שרוול לתוך הצנרת הקיימת שלמעשה מחליף את המעטפת החיצונית

התזה – חומר אפוקסי מיוחד אותו מתיזים על דפנות הצנרת ובאמצעותו מצפים ואוטמים את הסדק בצינור

המחיר של תיקון צנרת ללא הרס הוא משתנה מאוד ותלוי באורך הצנרת, בגישה לצנרת ובסוג התיקון עצמו. תיקון נקודתי בשיטת ההטלאה יכול להתחיל במחיר של 2,500 שקלים ומנגד תיקון מערכת ביוב שלמה באמצעות שיטת השרוול יכול להגיע גם ל- 8,000 ש"ח ואף יותר. התקשרו אלינו לקבל הצעת מחיר מדויקת.

תיקון צנרת ביוב ללא הרס הינה שיטה פופולרית, בשימוש ברחבי העולם כבר שנים רבות ויש לה יתרונות רבים:

 1. רמת דיוק גבוהה ותיקון מהיר
 2. ניתן לתקן כל קוטר של צינור
 3. שיטת התיקון מתאימה לכל סוגי הצנרת הקיימים כיום
 4. חלק מן השיטות עמידות יותר מהצינורות המקוריים

בשני מקרים: כשיש כשלים חמורים בתכנון הצנרת או כשיש בלאי גבוה של הצנרת, הצנרת מתחילה להתפורר ונראה כי יהיו עוד סדקים או שברים בעתיד – אז כבר עדיף כלכלית לבצע החלפה מלאה ולא תיקון נקודתי.