יוני - שירותי אינסטלציה
bg
לוגו יוני אינסטלטור - שירותי אינסטלציה מתקדמים

צילום מערכות ביוב

צילום מערכת ביוב - יוני אינסטלטור

יש לכם נזילה בביוב? הגעתם למקום הנכון. שמי יוני קוזי, וכבר למעלה מ-15 שנים אני עוסק בהבחנה וצילום מערכת ביוב, נזילות במערכות מים –  עם אלפי לקוחות מרוצים. המשיכו לקרוא כדי להבין מתי נדרש צילום מערכת ביוב וכמה טיפים חשובים מאוד

✓ שירות מהלב    ✓ מחירים הוגנים   ✓ זמינות גבוהה‏

מחפשים שירותי צילום מערכת ביוב מקצועית?

חייגו עכשיו!

למה צילום מערכות ביוב זה עניין הכרחי?

אמנם לא מדובר על הסטודיו הכי נעים ואסתטי בעולם, אבל צילום מערכות ביוב זה עניין הכרחי, במיוחד לפתרון בעיות אינסטלציה אקוטיות. כאשר מדובר על מערכת צינורות תת רצפתית החבויה בתוך הקירות, סביר להניח שתקלות לא יראו בעין מהר מאוד. זאת הסיבה שחייבים להיות עם אצבע על הדופק וברגע שחושדים שיש בעיה להזמין אינסטלטור.

מערכת הביוב מיועדת לקליטה של מי השופכים והדלוחין, אלה מגיעים בצינורות מבתים או מבנים כאלה ואחרים, כאשר הם אמורים להתנקז בסופו של תהליך הזרימה, אל הביוב הציבורי או למכון טיהור שפכים. מאחר שמדובר על תשתית הנמצאת בדרך כלל במחשכים, כאשר ישנה תקלה קשה לאתר אותה בשלבים הראשוניים והידיעה על כך מגיעה בצורה של סתימה והצפה הגורמות לעוגמת נפש וחלילה למפגע תברואתי. אם מדובר על מקרה חד פעמי אין לכך משמעות (מלבד הבלגן שנוצר ושצריך לנקות) אך כאשר מדובר על תקלות חוזרות ונשנות, חשוב מאוד לבצע איתור נזילות  ומקור הבעיה ולטפל במהרה.

צילום מערכות ביוב - יוני אינסטלטור

✓ שירות מהלב    ✓ מחירים הוגנים   ✓ זמינות גבוהה‏

מתי צריך לבצע צילום מערכת ביוב?

על מנת לטפל בתקלת ביוב, ראשית יש לאתר את מקורה וברוב הפעמים האיתור מאתגר למדי ודורש שימוש בכלים ייחודיים, לרבות מצלמת קווי ביוב. מדובר על מכשור שלא כל שרברב מחזיק בו ונדרשת פעולה של אנשי מקצוע היודעים לעבוד עם המצלמה, לנתח נכון את הנתונים שהיא מספקת ולפתור בצורה נקודתית את הבעיה.

  1. נזילות חוזרות ונשנות בצנרת הביוב
  2. ריח חריף של ביוב שאינו פוסק
  3. רטיבות שלא ניתן לדעת את מקורה ולא ניתן לאתר בעין
  4. רכישת דירה יד 2 בעיקר דירה ישנה
  5. בעת השקעה בנכס גם לא למטרות מגורים על מנת לדעת שלא יהיו הפתעות אינסטלציה בעתיד
  6. צילום מערכת הביוב נדרש טרם קבלת היתרי בניה מהרשויות השונות לרבות קבלת טופס 4. על מנת להבטיח כי הצנרת תקינה לפני תחילת עבודות החפירה והבנייה כדי למנוע תקלות עתידיות.

צילום מערכת ביוב מתבצע באמצעות מצלמה תרמית וסיב אופטי מיוחד, אנשי המקצוע שלנו עושים שימוש במצלמת ביוב איכותית של מותג אירופאי מוביל עם מסך טאבלט משודרג המספק נתונים מדויקים.

זמינות 24/6

שירות ואיכות ללא תחרות

מעל 15 שנות ניסיון

אחריות על העבודה

שירותי האינסטלציה שלנו

זקוקים לאינסטלטור אמין ומקצועי?

חייגו אלי עכשיו!

מספרים עלינו

ליוני הגעתי אחרי 3 אינסטלטורים שכבר היו אצלי ולא הצליחו לפתור את הבעיה. הייתה לי בעיית נזילה לשכן מחדר האמבטיה. יוני הגיע, עם הציוד שלו, זיהה במהירות את המקור לנזילה ופתר לי את הבעיה (שכבר שנה ניסיתי לפתור ללא הצלחה) במהירות וביעילות. דאג לפתוח, לאטום מחדש ולסגור - היה מאוד מקצועי, שירות מעולה וגם מחיר טוב.

יוסי ספינזי

ממליצה בחום!!!! יוני טיפל לי בנזילה במהירות, ישר ולעניין.

רונית שמיר

ממליץ על יוני בחום, מאתר נזילות בחסד במחירים סבירים בהחלט!

יוסי עציון

אחרי שהשוויתי בכמה מקומות הגעתי ליוני אינסטלציה. ממליץ מכל הלב, איש מקצועי ואמין מעל הכל.

שוקי גבע

זקוקים לצילום מערכות ביוב?

חייגו אלי עכשיו!

צילום מערכות ביוב - גלריית תמונות מהשטח

טיפול במערכת ביוב - צילום מערכות ביוב - יוני אינסטלטור
צילום מערכת ביוב דוגמת יוני אינסטלטור
יוני קוזי - צילום מערכות ביוב - יוני אינסטלטור
צילום מערכת ביוב מטעם יוני אינסטלטור
בשטח - צילום מערכות ביוב - יוני אינסטלטור
צילום מערכת ביוב דוגמת חברה יוני אינסטלטור

זקוקים לצילום מערכות ביוב?

חייגו אלי עכשיו!

מצלמה תרמית עבור צילום מערכות ביוב - יוני אינסטלטור

ביצוע צילום אפקטיבי

על מנת לבצע צילום אפקטיבי יש ראשית לזהות את התקלה, את טיבה וחומרתה. בין אם מדובר על פתיחת סתימות בביוב – האם סתימה פשוטה או מורכבת, כגון שורשים בביוב. לאחר הפתיחה מבצעים שטיפה של צנרת הביוב על מנת שהראות תהיה מיטבית בתוך הצינורות החשוכים. כאשר הקווים נשטפו, מכניסים את הסיב האופטי פנימה על מנת שהוא ישדר למצלמה באופן ישיר את מצב הביוב.

באמצעות הסיב ניתן לאתר חורים בצנרת, נזילות, שיפועים לא תקינים, הצטברות קורוזיה, סתימות ואפילו לדעת ממה הן נגרמות, האם ע"י גורם חיצוני כמו שורשים שצמחו לתוך הביוב, או בשל חומרים שהושלכו ויצרו חסימה וכד' על גבי מסך הטאבלט ניתן לראות היטב את מצב הצנרת, האם רק חלק ממנה ניזוק או כולה, האם מדובר בנזק ממקור חיצוני או בלאי או שבכלל מדובר על התקנה לקויה. כל הנתונים העוברים למסך מהווים גם בסיס לדוח המפרט את כל ממצאי הצילום. הדוח מגיע הן כתמונות גרפיות והן כסיכום מילולי בו מצוין לפרטי פרטים מצב הביוב, תיאור המבנה וסביבתו, סוג והיקף הבדיקה שבוצעה וכל הליקויים שנמצאו וכמובן המלצות לתיקון.

תוכן ענינים

צילום מערכות ביוב - יוני אינסטלטור