יוני - שירותי אינסטלציה
bg
לוגו יוני אינסטלטור - שירותי אינסטלציה מתקדמים

החלפת צנרת בבית

יוני אינסטלציה - החלפת צנרת בבית מ2006

שלום, שמי יוני קוזי, אינסטלטור מוסמך, מתמחים בחידוש / החלפת צנרת בבית ו/או צנרת ביוב כבר מעל ל 15 שנה. שירותי אינסטלציה מתקדמים ללא בלגן וללא סיפורים מורכבים.‏

זקוקים להחלפת צנרת בבית? חייגו אלי עכשיו!

החלפת צנרת בבית בצורה מקצועית

בכל בית או מבנה, במיוחד אם הוא משמש ברמה היומית אנשים, לצרכי מסחר או מגורים, יש צורך להתקין מערכת אינסטלציה כולל קווי ביוב וצינורות מים. מערכות אלה מאוד מורכבות ומרביתן נמצאות מתחת לפני הקרקע, כך שצריך הן להתקין אותן ובמידת הצורך גם לבצע החלפת צנרת בבית, בצורה מקצועית עם מינימום כאב ראש לבעלי הבית.

צינורות האינסטלציה אמורים לפעול באופן תקין וללא תקלות, הם אמורים מחד לספק מים ע"י צנרת המים ומאידך לסלק מים ע"י קווי ביוב של מי השופכין. כאשר יש תקלה באחת המערכות במיוחד תקלות חוזרות ונשנות, הן באספקת המים והן בסילוקם, דהיינו סתימות, הצפות וכד' או עלויות חשבון מים גבוהות משמעותית מהרגיל, יש לקרוא לאנשי מקצוע שיאתרו את הבעיה וימצאו פתרון.

מאחר שיש לא מעט סוגי תקלות יש גם מגוון פתרונות ואיש מקצוע מנוסה יודע לאתר אותן ולמצוא את הפתרון המיטבי, החל מפתרון קל פשוט ומהיר ועד לפתרונות מורכבים הדורשים כלים מקצועיים וטכנולוגיות שונות, אפילו עד להחלפת צנרת הבית כולה.

כאמור, מרבית הצנרת, מלבד החיבור למוצרי הקצה כגון ברזים, אסלה, כיורים, מקלחון ועוד, נמצאת מתחת למרצפות או בתוך הקירות ולא ניתן לאתר את הליקוי בעין. לכן, תקלות רבות מתגלות רק בשלבים מאורחים יותר כאשר יש כבר נזק למבנה או לשאר התשתיות, לכן ברגע שיש חשד לבעיה ואפילו חשד מינימאלי מומלץ לפנות לאינסטלטור שיגיע, יבצע איתור נזילות ויראה מה נדרש לתקן.

החלפת צנרת בבית - יוני אינסטלטור

✓ שירות מהלב    ✓ מחירים הוגנים   ✓ זמינות גבוהה‏

חשיבות הבדיקה של צנרת המים והביוב

האיתותים לבעיות בצנרת רבים, חלקם אולי דורשים מודעות, כמו מעקב אחר חשבון המים והמונה אבל כולם דורשים התייחסות מהירה, אם יש כתם של רטיבות לא מוסברת על הקיר, ריח מעופש בחדר, סתימות לא ברורות וכד' אסור להתעלם כי ככל שיעבור הזמן הנזק יהיה כבד ויקר.

אבל לא רק בשל תקלות יש לבדוק את צנרת המים והביוב, גם במקרים של רכישת נכס יד שנייה, סביר להניח שמערכות האינסטלציה ידרשו טיפול. אם מדובר על בית ישן שהמערכות שלו נחשבות למיושנות, יש לצאת מנקודת הנחה שלא טיפלו בצורה משמעותית באינסטלציה ועל כן, מומלץ להזמין אינסטלטור שיוודא שהצנרת תקינה ואם לא תידרש החלפת צנרת בבית למערכת חדישה.

זמינות 24/6

שירות ואיכות ללא תחרות

מעל 15 שנות ניסיון

אחריות על העבודה

שירותי האינסטלציה שלנו

זקוקים להחלפת צנרת בבית? חייגו אלי עכשיו!

מספרים עלינו

ליוני הגעתי אחרי 3 אינסטלטורים שכבר היו אצלי ולא הצליחו לפתור את הבעיה. הייתה לי בעיית נזילה לשכן מחדר האמבטיה. יוני הגיע, עם הציוד שלו, זיהה במהירות את המקור לנזילה ופתר לי את הבעיה (שכבר שנה ניסיתי לפתור ללא הצלחה) במהירות וביעילות. דאג לפתוח, לאטום מחדש ולסגור - היה מאוד מקצועי, שירות מעולה וגם מחיר טוב.

יוסי ספינזי

ממליצה בחום!!!! יוני טיפל לי בנזילה במהירות, ישר ולעניין.

רונית שמיר

ממליץ על יוני בחום, מאתר נזילות בחסד במחירים סבירים בהחלט!

יוסי עציון

אחרי שהשוויתי בכמה מקומות הגעתי ליוני אינסטלציה. ממליץ מכל הלב, איש מקצועי ואמין מעל הכל.

שוקי גבע

התקנה או החלפה של צנרת מים

התקנה של צנרת מים אינה דבר של מה בכך, מדובר על פרויקט מורכב הדורש שבירה של מרצפות וחציבה בקירות, אבל מוטב לטפל בצנרת ישנה לפני שיהיו נזקים משמעותיים. הצנרת החדשה שתורכב תשרת את הבית לאורך שנים רבות מאחר שמדובר על צינורות חזקים בסטנדרט גבוה של איכות ותקינות.

החלפת צנרת דורשת מאיש המקצוע לאתר ראשית את תוואי פריסת קווי המים וקווי הביוב ולהתאים את המערכת החדשה לצורכי הלקוחות. מרבית צנרת המים והביוב כיום עשויה מפלסטיק גמיש אך מאסיבי ועמיד במיוחד בפני זרימת מים, אינו צובר קורוזיה או חלודה העלולה לפגום בו בעתיד.

מכשיר לצורכי בדיקה לפני החלפת צנרת בבית - יוני אינסטלטור
ציוד מהווה החלפת צנרת בבית - יוני אינסטלטור

כיום עושים שימוש בעיקר בשני סוגי צינורות פלסטיק, הראשון הוא צינור SP והשני הוא צינור  PEX בין הסוגים יש שונות אם כי מדובר על סוגים איכותיים העשויים מחומר גלם משובח ביותר. צנרת SP מותקנת בלחיצה או בהברגה והיא עשויה בעיקר ממפוליאתלין כאשר החלק הפנימי של הצינור עשוי רשת אלומיניום דקה המסייעת לעמידות הצינור ומעניקה בידוד מושלם וכן מקלה על איתור תקלות באמצעות מכשור גלאי מכת ללא צורך בפירוק מרצפות או חיפויי הקירות.

צנרת PEX עשויה מפוליאתילן צולב, הקשרים הצולבים במבנה הכימי של PEX מעניקים לצינור חוזק ועוצמה ייחודיים בשילוב עם גמישות ואלסטיות. על כן גם היא נחשבת למאוד עמידה בפני שחיקה ומתאימה מאוד לשימוש חיצוני בתנאים משתנים במיוחד קור וחום, הצנרת עמידה במיוחד בפני לחץ גבוה ואינה צוברת חלודה או אבנית. השם PEX משמעותו קיצור של בשני הצינורות יש מנעד סוגים הנבדלים בניהם בעזרת צבע ומיועדים כל אחד לשימוש אחר, כך שצינור כחול  מיועד מים קרים, צינור אדום עבור מים חמים, צינור שחור מיועד לשימוש חיצוני מאחר שהוא עמיד לתנאי אקלים שונים וצינור לבן מיועד לשימוש פנים הבית.

החלפת צנרת בבית חייבת להתבצע בצורה סופר מקצועית בידי איש מקצוע בעל ידע, הבנה וניסיון. ישנה חשיבות רבה לשלבי האפיון וההחלטה איזו צנרת מתאימה ולאיזה שימוש, מה הקוטר המתאים וכד' הכל במטרה לספק שירות ותוצר איכותי ללא פשרות.

החלפת צנרת בבית - גלריית תמונות מהשטח

בשטח - החלפת צנרת בבית - יוני אינסטלטור
תהליך עבודה - החלפת צנרת בבית - יוני אינסטלטור
צנרת - החלפת צנרת בבית - יוני אינסטלטור
צילומי צנרת - החלפת צנרת בבית - יוני אינסטלטור
יוני קוזי - החלפת צנרת בבית - יוני אינסטלטור
תיקון צנרת - החלפת צנרת בבית - יוני אינסטלטור

זקוקים להחלפת צנרת בבית? חייגו אלי עכשיו!

דוגמה למערכת צינורת לצורכי החלפת צנרת בבית - יוני אינסטלטור

הבדל מהותי בין צינורות של פעם לבין מערכות אינסטלציה חדשות

יש הבדל מהותי בין צינורות של פעם לבין מערכות אינסטלציה חדשות, מרבית צינורות העבר היו עשויים מתכת, חומר אמנם חזק אך כזה שצובר עם השנים אבנית וקורוזיה היוצרת חלודה  היושבת על המתכת ולאט גורמת להרס הצינורות. ההמלצה הגורפת היא שכאשר מדובר על דירות ישנות שלא טיפלו במערכות האינסטלציה שלהם, יש לבדוק ובסבירות גבוהה גם להחליף את צנרת הבית.

תוכן ענינים

החלפת צנרת בבית - יוני אינסטלטור