יוני - שירותי אינסטלציה
יוני אינסטלציה שירותי אינסטלציה מתקדמים

צילום צנרת ביוב

צילום צנרת ביוב ומערכות ביוב כבר מעל 15 שנה

שלום, שמי יוני קוזי, אינסטלטור רשום וקבלן אינסטלציה מומחה בהנחת תשתיות ביוב, צילום צנרת ביוב וטיפול במערכות ביוב בכלי איתור וטיפול מתקדמים "אל הרס" כך שהאיתור והטיפול בבעיה מתבצע באופן מהיר וממוקד.

זקוקים לאיתור בעיה בצנרת הביוב? חייגו אלי עכשיו!

יוני אינסטלציה - מומחים בצילום צנרת ביוב

שלום, שמי יוני קוזי, אינסטלטור מומחה באיתור בעיות בצנרת הביוב, צילום צנרת ביוב, טיפול בשורשים בביוב ועוד.

הקמתי את "יוני אינסטלציה" לפני כ- 15 שנה, אני מאוד אוהב את מה שאני עושה והשירות שלי ניתן ‏במקצועיות רבה ומכל הלב.‏

אם יש לכם בעיית שורשים בביוב, חושדים שיש לכם סדק או פיצוץ בצינור הביוב וזקוקים לאיתור מקצועי ומידי, אני מזמין אתכם פשוט ליצור איתי קשר, אני כבר אעשה את כל "הסיפור הזה" לפשוט יותר עבורכם והכל במחירים הוגנים!

✓ שירות מהלב    ✓ מחירים הוגנים   ✓ זמינות גבוהה‏

יוני אינסטלטור - צילום צנרת ביוב

יוני אינסטלציה - צילום ותיקון צנרת ביוב

מערכת הביוב הנה אחת המערכות החשובות וההכרחיות בכל בית, כל ליקוי הקיים בה עלול להוביל להצפה ולבעיות ריח ותברואה וזאת הסיבה שיש להתייחס לכל בעיה בכובד ראש. קווי ביוב שאינם מטופלים כראוי עלולים להוביל לסתימה ולהצפות חוזרות ונשנות ונזקים למבנה ולכיס.

מאחר שמרבית קווי הביוב נמצאים מתחת לפני השטח, בתוך קירות, מרצפות ואדמה, לא פשוט לזהות את התקלה וכאשר יש רמז לבעיה מומלץ לפנות לגורם מקצועי שיגיע לאתר ולזהות במה מדובר.

זמינות 24/6

שירות ואיכות ללא תחרות

מעל 15 שנות ניסיון

אחריות על העבודה

מתי כדאי לבצע צילום של צנרת הביוב?

ישנן מגוון סיבות שבגינן נדרש אינסטלטור מקצועי לצילום של צנרת הביוב והן:

  1. נזילות חוזרות ונשנות מצנרת הביוב
  2. ריח תמידי שלא עובר מאזור הביוב
  3. רטיבות שלא מוצאים את מקורה ואינה מגיעה מצינורות גלויים
  4. רכישת דירה יד 2 על מנת לא לקנות "חתול בשק" וצנרת ביוב לקויה
  5. לפני קבלת היתרי בניה מהרשויות השונות לרבות קבלת טופס 4. יש להציג צילום קווי ביוב על מנת להבטיח כי מערכת הביוב תקינה טרם תחילת עבודות החפירה והבנייה במטרה למנוע תקלות עתידיות או לטפל בתקלות קיימות במידה ויתגלו כאלה.
צילום קווי ביוב - חולון
פתיחת סתימת ביוב בשירותים

תהליך הצילום והאיתור

על מנת לזהות בעיות בצנרת, ברוב המקרים לא ניתן לעשות זאת בקלות ויש צורך במכשור מיוחד. מדובר על טכנולוגיה אשר מאפשרת צילום בצנרת הביוב ללא צורך בשבירת קירות, בהגעה אל מתחת לאדמה ובתנאים לא פשוטים, לרבות חשכה, לכלוך רב ופיתולים של הצנרת. צילום  קווי הביוב מתבצע באמצעות מצלמה ייעודית איכותית תוצרת אירופה, עם מסך טאבלט משודרג.

הצילום נעשה לאחר זיהוי התקלה ופעולה ראשונית שתאפשר לסיב האופטי לחדור במעלה הצנרת. לעיתים, טרם הצילום יש צורך לפתוח סתימה ולשטוף את קווי הביוב ורק לאחר מכן ניתן להכניס את הסיב שיבצע את הצילום בצורה המיטבית.

הסיב האופטי מוחדר במעלה הצנרת והוא משדר למצלמה כל מה שנמצא בדרך, ניתן לראות על מסך הטאבלט האם יש חורים או פיצוצים בצנרת, האם יש נזילה והיכן, עד לרמת זיהוי סתימה ואפילו הגורם שלה, האם מגורם חיצוני כמו שורשים שצמחו לתוך הביוב, האם ישנה קריסה של הצנרת גם אם באופן חלקי, האם קיימים שיפועים לא תקינים, הצטברות קורוזיה או סתימה שנוצרה משימוש לא תקין לרבות חיתולים שנזרקו, מגבונים, מוצרי היגיינה נשיים ועוד.

במהלך הצילום ניתן להתרשם ממצב הצנרת כולה או חלקה ולא פעם ניכר כי מערכת הביוב כולה לקויה, לעיתים אף מגלים קו ביוב שהוקם והותקן בצורה תקולה, עם צינורות לא מתאימים, גומיות ואטמים שהותקנו בצורה לא ראויה וכד' את הממצאים המצלמה משדרת כל הזמן לטאבלט המצוי בידיו האמונות של האינסטלטור המומחה. מכל הנתונים הוא מפיק דו"ח המפרט את כל מה שנמצא בביוב, כולל תיאור המבנה וסביבתו, תיאור הבדיקה שבוצעה, עם הסבר מפורט של מצב צנרת הביוב ושל כל הליקויים והממצאים שהתגלו כולל המלצות לתיקון. את הדוח ניתן לקבל כסרטון, כתמונות גרפיות והן כדוח מילולי מפורט.

פנייה לאיש מקצוע על מנת שיגיע עם ציוד צילום ייעודי לצנרת ביוב אינה דבר של מה בכך מאחר שלא כל השרברבים מחזיקים את הציוד המתקדם, יודעים כיצד להשתמש בו ולהסיק את המסקנות הנדרשות. לכן כאשר יש חשש לבעיות בצנרת הביוב, מומלץ לא להתעכב ולפנות באופן מידי לאינסטלטור המומחה בתחום.

זקוקים לאיתור בעיה בצנרת הביוב? חייגו אלי עכשיו!