יוני - שירותי אינסטלציה
bg
לוגו יוני אינסטלטור - שירותי אינסטלציה מתקדמים

צילום קווי ביוב

צילום קווי ביוב כבר מעל ל 15 שנה

שלום, שמי יוני קוזי, אינסטלטור רשום וקבלן אינסטלציה מומחה בהנחת תשתיות ביוב, צילום קווי ביוב ומערכות ביוב והכל בכלי איתור וטיפול מתקדמים כך שהאיתור והטיפול בבעיה מתבצע באופן מהיר וממוקד.

לצילום קווי ביוב ומערכות ביוב חייגו אלי עכשיו!

יוני אינסטלציה - מומחים בצילום קווי ביוב

שלום, שמי יוני קוזי, אינסטלטור מומחה באיתור נזקים בצנרת הביוב, צילום קווי ביוב וטיפול בכל סוגי בעיות הביוב למיניהן.
הקמתי את "יוני אינסטלטור" לפני כ- 15 שנה, אני מאוד אוהב את מה שאני עושה והשירות שלי ניתן ‏במקצועיות רבה ומכל הלב.‏

חשוב להבין, לא כל אינסטלטור יודע כיצד לאתר באמצעות צילום קווי ביוב את הבעיה ולטפל בה בצורה מיטבית ונדרשת הבנה, ידע, כלים מתאימים וניסיון בתחום.

אם יש לכם בעיית שורשים בביוב, חושדים שיש לכם סדק או פיצוץ בצינור הביוב וזקוקים לאיתור מקצועי ומידי, אני מזמין אתכם פשוט ליצור איתי קשר, אני כבר אעשה את כל "הסיפור הזה" לפשוט יותר עבורכם והכל במחירים הוגנים!

יוני אינסטלטור - צילום קווי ביוב

✓ שירות מהלב    ✓ מחירים הוגנים   ✓ זמינות גבוהה‏

יוני אינסטלציה - צילום ותיקון קווי ביוב

אני מבין שכשאנו נתקלים בבעיות ביוב כמו שורשים שחדרו לקווי הביוב, סדקים ונזילות ממערכות הביוב, הדבר ישר נראה לנו סיפור מורכב, קשה לטיפול והרבה אנשים אומרים לעצמם "וואו, לאיזה סיפור נכנסנו?"

אבל, זה לא חייב להיות ככה כשמטפלים בבעיה עם אינסטלטור שמגיע עם הציוד הנכון, "ציוד אל-הרס", עם הניסיון הנכון בצילום קווי ביוב לאיתור וטיפול בבעיה במידי. 

כבר מעל 15 שנה איתור נזילות וטיפול בבעיות ביוב לבתים פרטיים ובנינים משותפים זו ההתמחות שלי. אני מתחייב לטפל בבעיה במהירות ובלי סיפורים מורכבים, כי כשמכירים כבר את כל הבעיות הללו משנים של ניסיון, זה נהיה פשוט לתקן.

השירות שלי מתבסס בראש ובראשונה על שקיפות, אמינות ומקצועיות בלתי מתפשרת!

זמינות 24/6

שירות ואיכות ללא תחרות

מעל 15 שנות ניסיון

אחריות על העבודה

לצילום קווי ביוב ומערכות ביוב חייגו אלי עכשיו!

שירותי האינסטלציה שלנו

לצילום קווי ביוב ומערכות ביוב חייגו אלי עכשיו!

מספרים עלינו

ליוני הגעתי אחרי 3 אינסטלטורים שכבר היו אצלי ולא הצליחו לפתור את הבעיה. הייתה לי בעיית נזילה לשכן מחדר האמבטיה. יוני הגיע, עם הציוד שלו, זיהה במהירות את המקור לנזילה ופתר לי את הבעיה (שכבר שנה ניסיתי לפתור ללא הצלחה) במהירות וביעילות. דאג לפתוח, לאטום מחדש ולסגור - היה מאוד מקצועי, שירות מעולה וגם מחיר טוב.

יוסי ספינזי

ממליצה בחום!!!! יוני טיפל לי בנזילה במהירות, ישר ולעניין.

רונית שמיר

ממליץ על יוני בחום, מאתר נזילות בחסד במחירים סבירים בהחלט!

יוסי עציון

אחרי שהשוויתי בכמה מקומות הגעתי ליוני אינסטלציה. ממליץ מכל הלב, איש מקצועי ואמין מעל הכל.

שוקי גבע

מידע שחשוב לדעת על צילום קווי ביוב

תשתית הביוב הביתית היא מערכת צינורות תת רצפתית או כזו החבויה בתוך הקירות, אשר תפקידה לקלוט את מי השופכים והדולחין המנוקזים במבנה הפרטי או המשותף ולהעבירם בסופו של תהליך (במקרה הרצוי) לביוב הציבורי, למתקן הסילוק הפרטי, או למכון טיהור שפכים. על מנת למזער סכנה למטרד תברואתי.

לעיתים ישנה בעיה במערכת הביוב, זה מתבטא בסתימה, פיצוץ או הצפה שגורמות לחוסר נעימות ולסכנה בריאותית אמיתית. כאשר ליקויי הביוב חוזרים על עצמם, חשוב מאוד לאתר את מקור הבעיה ולטפל במהרה.

מאחר שמדובר במערכת סמויה יש צורך בביצוע צילום של קווי הביוב על מנת להגיע לשורשי הבעיה. הצילום מתבצע באמצעות מצלמה תרמית וסיב אופטי מיוחד.

הצילום מתבצע תחת אתגרים לא פשוטים של מיקום הצנרת והתנאים השוררים בתשתית הביוב הנמצאת עמוק בקרקע, במקום חשוך, עתיר לכלוך ונוזלים. לכן ישנה חשיבות לאיכות המכשור. אנו עושים שימוש במצלמת ביוב איכותית תוצרת אירופה, עם מסך טאבלט משודרג.

נגן וידאו

צילום קו ביוב – בדיקת לאחר תיקון צנרת בהתזה – סרטון

לצילום קווי ביוב ומערכות ביוב חייגו אלי עכשיו!

צילום קווי ביוב - גלריית תמונות מהשטח

צילום קווי ביוב - מחברת ויוני אינסטלטור
צילום ביוב - צילום קווי ביוב - יוני אינסטלטור
צילום קווי ביוב - של חברת יוני אינסטלטור
עבודה בביוב - צילום קווי ביוב - יוני אינסטלטור
צילומי ביוב בשטח - צילום קווי ביוב - יוני אינסטלטור
צילום קווי ביוב - מטעם יוני אינסטלטור
בדיקת ביוב - צילום קווי ביוב - יוני אינסטלטור
צילום קווי ביוב - של חברת יוני אינסטלטור
נגן וידאו

צילום צנרת ביוב – דירה בכפר סבא – סרטון

מתי כדאי להזמין צילום קווי ביוב?

ישנם לא מעט מקרים בהם סביר להניח שלא יהיה מנוס מהצורך בצילום קווי ביוב, הראשון והבסיסי הוא קיומן של נזילות חוזרות ונשנות במערכת הביוב שיכול להתבטא בריח שאינו פוסק, רטיבות שלא מצליחים להעלים וכד'.

אבל לא רק ברגעי משבר זקוקים לצילום של קווי הביוב, גם ברגעי שמחה כמו רכישת דירה יש לחשוב על הפעולה הזו לפני החתימה. מאחר שרכישת דירה היא עניין יקר ומאוד משמעותי, בעיקר כאשר מדובר על דירה ישנה חשוב מאוד לוודא שצנרת הביוב תקינה ולא עומדת לקרוס בכל רגע. הצורך בצילום הוא לא רק כאשר ניכר שבדירה יש רטיבות, סימנים לנזילה או סתימה, אלא דווקא כאשר לכאורה הכל נראה תקין מעל לפני השטח אבל מתחתיו הדברים פחות יציבים ומערכת הביוב אינה תקינה.

מקרה נוסף בו נדרש צילום מקצועי הוא לפני קבלת היתרי בניה מהרשויות השונות לרבות קבלת טופס 4. יש להציג צילום קווי ביוב על מנת להבטיח כי מערכת הביוב תקינה טרם תחילת עבודות החפירה והבנייה במטרה למנוע תקלות עתידיות או לטפל בתקלות קיימות במידה ויתגלו כאלה.

מה מכיל דו"ח מסכם של צילום קווי ביוב?

תיאור של המקום בו התרחש צילום קווי הביוב (חצר של בניין דירות, בית דו-משפחתי וכו').

תיאור הליך הבדיקה שהתבצעה.

תיאור מצבה של מערכת הביוב ותיאור הבעיות והליקויים אשר נחשפו במהלך הצילום.

תמונות סטילס של צנרת הביוב, בעיקר תמונות החושפות את הבעיות והליקויים.

מסקנות והמלצות של מאתר הנזילות לתיקון שורשי של הבעיה או הבעיות.

עבודות ביוב - צילום קווי ביוב - יוני אינסטלטור
נגן וידאו

מי כשיר לבצע צילום קווי ביוב?

אך ורק מאתרי נזילות המתמחים בצילום קווי ביוב, המחזיקים ברשותם ציוד צילום מתקדם כגון סיב אופטי ייעודי למערכות ביוב, כשירים לבצע צילום של קווי ביוב. יש מאתרי נזילות שאינם מתמחים בצילום קווי ביוב, והם אינם כשירים לבצע צילום של קווי ביוב.

חוות דעת מומחה

על מנת שהדו"ח המסכם, שמאתר הנזילות ישלח לכם בסיום הליך הצילום, יהיה קביל בבית משפט, מאתר הנזילות חייב להיות פיגורה מקצועית בעלת מעמד של "עד מומחה", אשר ביכולתו להנפיק לבית המשפט חוות דעת מומחה.

תוכלו לוודא זאת על סמך תעודות ואסמכתאות שמאתר הנזילות יציג בפניכם. אם כן, במידה ואתם זקוקים לדו"ח המסכם לצורך התדיינות משפטית כלשהי, כגון תביעה של הקבלן או של חברת הביטוח – ודאו זאת מראש.

אין חכם כבעל ניסיון

ככל שמאתר הנזילות בעל "שיער אפור" וניסיון רב בשטח, באיתור וטיפול בתקלות במערכות ביוב, כך רב הסיכוי להצלחת הטיפול בנזילה שלכם. הניסיון של מאתר הנזילות יבוא לידי ביטוי במהירות של איתור התקלה, במיומנות של תפעול ציוד הצילום המתקדם ובניסוח קפדני של הדו"ח המסכם כולל שלב ההמלצות החשוב ביותר.

 מאתר נזילות שחי את השטח כבר חווה על בשרו דרכי טיפול שהיו כמעין "פלסטר" שפתר אך באופן זמני את הנזילה או הסתימה, והוא יידע כיצד להתאים עבורכם פתרון שבאמת יטפל מהשורש כך שהנזילה או הסתימה לא יחזרו.

לצילום קווי ביוב ומערכות ביוב חייגו אלי עכשיו!

יוני קוזי אינסטלטור - צילום קווי ביוב - יוני אינסטלטור

צילום קווי ביוב - התהליך

ראשית מזהים את התקלה, אם יש סתימה יש לפתוח את סתימת הביוב בדרכים המקצועיות הקיימות בהתאם לסוג הלקות וחומרתה. לאחר פתיחת הסתימה ושטיפת קווי הביוב, מכניסים את הסיב האופטי אל פנים הצנרת במטרה לשדר למצלמה באופן ישיר את המצב בצינורות הביוב, בין אם יש חורים, נזילות, סתימה ע"י גורם חיצוני כמו שורשים שצמחו לתוך הביוב, חומרים שהושלכו ויצרו חסימה, קריסה של הצנרת גם אם באופן חלקי, שיפועים לא תקינים, הצטברות קורוזיה ועוד.

לא פעם במהלך צילום צנרת הביוב נחשפת העובדה שהמערכת הביוב כולה לקויה, או בשל בלאי או בשל תכנון בעייתי והתקנה לא נכונה, צינורות לא מתאימים, גומיות ואטמים שהושמו לא נכון ועוד. כל הממצאים עוברים ישירות למסך הטאבלט בו ניתן לראות את הכל ב- LIVE וממנו גם מופק דו"ח עם הממצאים המפורטים לרמת דיוק מרבית.

למעשה, דוח צילום קווי ביוב מפרט את כל מה שנמצא בביוב, ניתן לקבלו הן כסרטון של מה שנמצא בביוב, הן כתמונות גרפיות והן כדוח מילולי המפרט את הליקויים. הדוח יכלול את תיאור המבנה או סביבת המבנה בו התבצע הצילום, תיאור הבדיקה שבוצעה, תיאור מפורט של מצב צנרת הביוב ושל כל הליקויים והממצאים שהתגלו וכד' כמובן שבסוף הדוח מוגשת גם המלצה לתיקון.

אנו מבצעים גם את שלב הניקיון ושטיפת קו הביוב טרם בדיקה, גם את הצילום בפועל וכמובן גם מבצעים את הטיפול והתיקון של הליקויים שנמצאו, במטרה להחזיר את הביוב לפעולה תקינה נטולת בעיות לטווח ארוך.

מוזמנים לפנות אלי וליהנות מיחס אישי, ניסיון של מעל 15 שנים ושימוש בכלים טכנולוגים חדשניים, במטרה להעניק את השירות המיטבי במהירות ויעילות. תודה רבה, יוני.

איכות הציוד היא קריטית לתוצאה

עם כל הכבוד למצלמה טרמית לאיתור נזילות , ציוד צילום לקווי ביוב עומד בקטגוריה בפני עצמה. וכאן חשוב להבחין בין הרמות. ציוד צילום איכותי וחדיש מאפשר להגיע לתוצאה מצויינת ברזולוציה גבוהה, ובמהירות. מנגד, ציוד צילום מיושן עלול שלא להצליח באיתור מדויק של הבעיה, ובכך יתבזבזו משאבים יקרים של זמן וכסף.

 כמאמר המשפט החכם "הדרך הארוכה היא הקצרה, והדרך הקצרה – היא הארוכה". עדיף להשקיע יותר עבור ציוד חדש ומתקדם, כדי לאתר במהירות את התקלה ולהתחיל לטפל בה, מאשר לחסוך קצת על ציוד פחות טוב ולתת לבעיה להיגרר עוד ועוד. כדאי לכם לא להתפשר בנושא זה, וכדאי לשים על זה דגש כאשר אתם שוקלים באיזה מאתר נזילות לבחור.

טיפול בביוב בשטח - צילום קווי ביוב - יוני אינסטלטור
בדיקת ביוב בשטח - צילום קווי ביוב - יוני אינסטלטור

מה העלות של צילום קווי ביוב?

ישנם כמה היבטים המשפיעים על העלות של צילום קווי ביוב:

 • אורך הצנרת
  ככל שהצנרת ארוכה יותר, כך נדרשת עבודה רבה יותר והעלות תגדל בהתאם.
 • מצב הצנרת
  ככל שהצנרת ישנה יותר, גם כאן תידרש עבודה רבה וגם מורכבת יותר. מנגד, צילום צנרת חדשה לצורך קבלת טופס 4 (אישור אכלוס) היא עבודה פשוטה יותר ותתומחר בהתאם.
 • מצב מערכת הביוב המוניציפלית
  במקום יישוב בו ישנן מערכות ביוב ישנות, תהליך הצילום יהיה מורכב וממושך יותר.
 • סוג ציוד הצילום הנדרש
  ככל שנדרש ציוד חדיש ואיכותי יותר לצורך צילום קווי הביוב, כך תגדל עלות השירות.

לצילום קווי ביוב ומערכות ביוב חייגו אלי עכשיו!

בשטח עבודה - צילום קווי ביוב - יוני אינסטלטור

שאלות ותשובות על צילום קווי ביוב

צילום קווי ביוב הוא צילום של צינור הביוב באמצעות מצלמה מיוחדת המוחדרת ע"י האינסטלטור לפנים הצינור לצורך זיהוי כשלים בצינור הביוב כגון: סדקים בצינור, שבר בצינור, חיבור לא תקין במעבר בין מקטעים וזוויות בצינור ועוד.

כאשר יש לנו בעיה בצנרת הביוב שיכולה להתבטא בדלף מי ביוב מהצינור החוצה עקב סדק או שבר בצינור. 
סיבה נוספת תהיה במצב בו נרצה לוודא שאכן צנרת הביוב תקינה ואין כשלים בצנרת הביוב, לפני מעבר לדירה ישנה או לפני מעבר לדירה חדשה וקבלת טופס 4

המחיר של צילום קווי ביוב יכול לנוע בין 1,200 ש"ח ל – 2,500 ש"ח, כאשר מדובר בצנרת שאורכה לא עולה על 10 מטרים. אם מדובר בצנרת ארוכה יותר המחיר משתנה בהתאם. אתם מוזמנים להתקשר ולקבל הצעת מחיר מדויקת.

המחיר של השירות נקבע על פי מספר פרמטרים:
1. האורך של קו הביוב
2. עובי הצינור
3. ביצוע של שאיבה או שטיפה של קו הביוב

שלב ראשון: רק במידה וקיימת סתימה, האינסטלטור יפתח את הסתימה שקיימת בביוב או שהוא יבצע שאיבה לקו הביוב (כאמור רק במידה וקיימת סתימה).
שלב שני: הכנסת מצלמה לתוך צנרת הביוב ובאמצעות צג חיצוני צפייה בזמן אמת בחלקה הפנימי של הצנרת לאיתור נקודות הכשל במערכת הביוב (סדקים, שברים, חיבור לא תקין ועוד).
שלב שלישי: הכנת דו"ח הכולל בתוכו את תיאור הכשלים שנמצאו בצנרת הביוב בצירוף תיעוד של סרטוני הצילום

שתי השיטות הנפוצות ביותר כיום לצילום קווי ביוב הן:
1. צילום באמצעות מצלמת סיב אופטי.
2. צילום באמצעות מערכת רובוטית.
כנסו לאתר לקריאה מעמיקה יותר על התהליך.

אין כאן שאלה של עדיפות אלא התאמה לגודל הצינור ולקוטרו. מצלמת סיב אופטי מתאימה יותר לצינורות ביוב קטנים (בדרך כלל צינורות ביוב דירתי עד 8 צול בערך) והרובוט מתאים לעבודה בצינורות ביוב בקטרים גדולים יותר (בשל גודלו) ולרוב נשתמש בו לצילום מערכות ביוב של הבניין ושטחים ציבוריים.

מצלמת סיב אופטי היא למעשה כבל גמיש חזק ודק שבקצה שלו נמצאת מצלמה בעלת עמידה למים ופגיעות שונות, על המצלמה מצויה נורות לד אשר מספקות תאורה לצילום בתוך צינורות הביוב. המצלמה מספקת תמונות וסרטונים ברזולוציה גבוהה ואיכותית בזמן אמת אל צג האינסטלטור. הממדים הזעירים של מצלמת הסיב האופטי מאפשרים להשתמש בצינורות בקוטר נמוך עד בינוני. אורכו של כבל הסיב הוא זה שקובע עד להיכן המצלמה מסוגלת להגיע בעומק הצינור. כנסו לאתר לראות סרטונים שמציגים צילום צנרת וקווי ביוב באמצעות סיב אופטי.

במקרים בהם כבל הסיב האופטי אינו ארוך דיו, בעיקר במערכות ביוב גדולות במיוחד בעלות פיתולים רבים, עדיף להשתמש ברובוט עם מצלמה כדי לאתר את הבעיה. מדובר ברובוט מזערי שנשלט על ידי שלט רחוק, המצלמה שמותקנת על הרובוט מספקת תמונות וסרטונים של פנים הצנרת ברמת איכות גבוהה. הרובוט המשוכלל יכול לצלם את צנרת הביוב ב-360 מעלות והוא יעיל מאוד באיתור תקלות שונות בקווי ביוב. נשתמש ברובוט בעיקר לצילום קווי ביוב ומערכות ביוב שקוטר הצנרת שלהם גדול מצנרת ביתית ומאפשר את הכנסת הרובוט.

תוכן ענינים

צילום קווי ביוב - עבודות ביוב - יוני אינסטלטור