יוני - שירותי אינסטלציה
יוני אינסטלציה שירותי אינסטלציה מתקדמים

צילום קווי ביוב

צילום קווי ביוב כבר מעל ל 15 שנה

שלום, שמי יוני קוזי, אינסטלטור רשום וקבלן אינסטלציה מומחה בהנחת תשתיות ביוב, צילום קווי ביוב ומערכות ביוב והכל בכלי איתור וטיפול מתקדמים כך שהאיתור והטיפול בבעיה מתבצע באופן מהיר וממוקד.

לצילום קווי ביוב ומערכות ביוב חייגו אלי עכשיו!

איתור נזילה במצלמה טרמית
שורשים בביוב
החלפת צנרת ביוב
צילום צנרת ביוב

יוני אינסטלציה - מומחים בצילום קווי ביוב

שלום, שמי יוני קוזי, אינסטלטור מומחה באיתור נזקים בצנרת הביוב, צילום קווי ביוב וטיפול בכל סוגי בעיות הביוב למיניהן.
הקמתי את "יוני אינסטלציה" לפני כ- 15 שנה, אני מאוד אוהב את מה שאני עושה והשירות שלי ניתן ‏במקצועיות רבה ומכל הלב.‏

חשוב להבין, לא כל אינסטלטור יודע כיצד לאתר באמצעות צילום קווי ביוב את הבעיה ולטפל בה בצורה מיטבית ונדרשת הבנה, ידע, כלים מתאימים וניסיון בתחום.

אם יש לכם בעיית שורשים בביוב, חושדים שיש לכם סדק או פיצוץ בצינור הביוב וזקוקים לאיתור מקצועי ומידי, אני מזמין אתכם פשוט ליצור איתי קשר, אני כבר אעשה את כל "הסיפור הזה" לפשוט יותר עבורכם והכל במחירים הוגנים!

✓ שירות מהלב    ✓ מחירים הוגנים   ✓ זמינות גבוהה‏

יוני אינסטלציה - צילום ותיקון קווי ביוב

אני מבין שכשאנו נתקלים בבעיות ביוב כמו שורשים שחדרו לקווי הביוב, סדקים ונזילות ממערכות הביוב, הדבר ישר נראה לנו סיפור מורכב, קשה לטיפול והרבה אנשים אומרים לעצמם "וואו, לאיזה סיפור נכנסנו?"

אבל, זה לא חייב להיות ככה כשמטפלים בבעיה עם אינסטלטור שמגיע עם הציוד הנכון, "ציוד אל-הרס", עם הניסיון הנכון בצילום קווי ביוב לאיתור וטיפול בבעיה במידי. 

אני מתמחה כבר מעל 15 שנה באיתור וטיפול בכל בעיות הביוב לבתים פרטיים ובנינים משותפים, לכן אני מתחייב לטפל בבעיה במהירות ובלי סיפורים מורכבים, כי כשמכירים כבר את כל הבעיות הללו משנים של ניסיון, זה נהיה פשוט לתקן.

השירות שלי מתבסס בראש ובראשונה על שקיפות, אמינות ומקצועיות בלתי מתפשרת!

זמינות 24/6

שירות ואיכות ללא תחרות

מעל 15 שנות ניסיון

אחריות על העבודה

מידע שחשוב לדעת על צילום קווי ביוב

תשתית הביוב הביתית היא מערכת צינורות תת רצפתית או כזו החבויה בתוך הקירות, אשר תפקידה לקלוט את מי השופכים והדולחין המנוקזים במבנה הפרטי או המשותף ולהעבירם בסופו של תהליך (במקרה הרצוי) לביוב הציבורי, למתקן הסילוק הפרטי, או למכון טיהור שפכים. על מנת למזער סכנה למטרד תברואתי.

לעיתים ישנה בעיה במערכת הביוב, זה מתבטא בסתימה, פיצוץ או הצפה שגורמות לחוסר נעימות ולסכנה בריאותית אמיתית. כאשר ליקויי הביוב חוזרים על עצמם, חשוב מאוד לאתר את מקור הבעיה ולטפל במהרה.

מאחר שמדובר במערכת סמויה יש צורך בביצוע צילום של קווי הביוב על מנת להגיע לשורשי הבעיה. הצילום מתבצע באמצעות מצלמה תרמית וסיב אופטי מיוחד.

הצילום מתבצע תחת אתגרים לא פשוטים של מיקום הצנרת והתנאים השוררים בתשתית הביוב הנמצאת עמוק בקרקע, במקום חשוך, עתיר לכלוך ונוזלים. לכן ישנה חשיבות לאיכות המכשור. אנו עושים שימוש במצלמת ביוב איכותית תוצרת אירופה, עם מסך טאבלט משודרג.

צילום קווי ביוב - חולון
פתיחת סתימת ביוב בשירותים

מתי כדאי להזמין צילום קווי ביוב?

ישנם לא מעט מקרים בהם סביר להניח שלא יהיה מנוס מהצורך בצילום קווי ביוב, הראשון והבסיסי הוא קיומן של נזילות חוזרות ונשנות במערכת הביוב שיכול להתבטא בריח שאינו פוסק, רטיבות שלא מצליחים להעלים וכד'.

אבל לא רק ברגעי משבר זקוקים לצילום של קווי הביוב, גם ברגעי שמחה כמו רכישת דירה יש לחשוב על הפעולה הזו לפני החתימה. מאחר שרכישת דירה היא עניין יקר ומאוד משמעותי, בעיקר כאשר מדובר על דירה ישנה חשוב מאוד לוודא שצנרת הביוב תקינה ולא עומדת לקרוס בכל רגע. הצורך בצילום הוא לא רק כאשר ניכר שבדירה יש רטיבות, סימנים לנזילה או סתימה, אלא דווקא כאשר לכאורה הכל נראה תקין מעל לפני השטח אבל מתחתיו הדברים פחות יציבים ומערכת הביוב אינה תקינה.

מקרה נוסף בו נדרש צילום מקצועי הוא לפני קבלת היתרי בניה מהרשויות השונות לרבות קבלת טופס 4. יש להציג צילום קווי ביוב על מנת להבטיח כי מערכת הביוב תקינה טרם תחילת עבודות החפירה והבנייה במטרה למנוע תקלות עתידיות או לטפל בתקלות קיימות במידה ויתגלו כאלה.

צילום קווי ביוב - התהליך

ראשית מזהים את התקלה, אם יש סתימה יש לפתוח אותה בדרכים המקצועיות הקיימות בהתאם לסוג הלקות וחומרתה. לאחר פתיחת הסתימה ושטיפת קווי הביוב, מכניסים את הסיב האופטי אל פנים הצנרת במטרה לשדר למצלמה באופן ישיר את המצב בצינורות הביוב, בין אם יש חורים, נזילות, סתימה ע"י גורם חיצוני כמו שורשים שצמחו לתוך הביוב, חומרים שהושלכו ויצרו חסימה, קריסה של הצנרת גם אם באופן חלקי, שיפועים לא תקינים, הצטברות קורוזיה ועוד.

לא פעם במהלך הצילום נחשפת העובדה שהמערכת הביוב כולה לקויה, או בשל בלאי או בשל תכנון בעייתי והתקנה לא נכונה, צינורות לא מתאימים, גומיות ואטמים שהושמו לא נכון ועוד. כל הממצאים עוברים ישירות למסך הטאבלט בו ניתן לראות את הכל ב- LIVE וממנו גם מופק דו"ח עם הממצאים המפורטים לרמת דיוק מרבית.

למעשה, דוח צילום קווי ביוב מפרט את כל מה שנמצא בביוב, ניתן לקבלו הן כסרטון של מה שנמצא בביוב, הן כתמונות גרפיות והן כדוח מילולי המפרט את הליקויים. הדוח יכלול את תיאור המבנה או סביבת המבנה בו התבצע הצילום, תיאור הבדיקה שבוצעה, תיאור מפורט של מצב צנרת הביוב ושל כל הליקויים והממצאים שהתגלו וכד' כמובן שבסוף הדוח מוגשת גם המלצה לתיקון.

אנו מבצעים גם את שלב הניקיון ושטיפת קו הביוב טרם בדיקה, גם את הצילום בפועל וכמובן גם מבצעים את הטיפול והתיקון של הליקויים שנמצאו, במטרה להחזיר את הביוב לפעולה תקינה נטולת בעיות לטווח ארוך.

מוזמנים לפנות אלי וליהנות מיחס אישי, ניסיון של מעל 15 שנים ושימוש בכלים טכנולוגים חדשניים, במטרה להעניק את השירות המיטבי במהירות ויעילות. תודה רבה, יוני.

לצילום קווי ביוב ומערכות ביוב חייגו אלי עכשיו!