יוני - שירותי אינסטלציה
bg
לוגו יוני אינסטלטור - שירותי אינסטלציה מתקדמים

החלפת צנרת מים

החלפת צנרת מים ותשתיות כבר מעל 15 שנה

שלום, שמי יוני קוזי, אינסטלטור מוסמך, מתמחה באיתור נזילות, חידוש והחלפת צנרת מים כבר מעל ל 15 שנה. השירות שלי מתבסס בראש ובראשונה על שקיפות, אמינות ומקצועיות בלתי מתפשרת! וכל תהליך העבודה נעשה באופן ‏מהיר וממוקד, בלי בלגן, בלי סיפורים מורכבים והכל במחירים הוגנים!

בעיות בצנרת המים?

חייגו אלי עכשיו!

יוני אינסטלטור - החלפת צנרת מים ותשתיות צנרת

שלום, שמי יוני קוזי, אינסטלטור מומחה, מוסמך ובעל ניסיון רב לאיתור בעיות בצנרת המים, חידוש צנרת מים ללא החלפה וכמובן החלפת צנרת המים ותשתיות הצנרת בדירה במידת הצורך.

הקמתי את "יוני אינסטלטור" לפני כ- 15 שנה, אני מאוד אוהב את מה שאני עושה והשירות שלי ניתן ‏במקצועיות רבה ומכל הלב.‏ עם הניסיון הרב שלנו בכל הקשור בחידוש מערכות מים והחלפת צנרת מים לבתים פרטיים אני יכול לומר בגאווה שאנחנו מתחייבים לטפל בבעיה במהירות ובלי סיפורים מורכבים ולעשות את העבודה באופן הכי מקצועי והכי איכותי.

אם אתם סובלים מבעיה בצנרת, צריכים להחליף את תשתיות הצנרת וצנרת המים בדירה אני מזמין אתכם פשוט ליצור איתי קשר, אני כבר אעשה את הכל עבורכם לפשוט יותר ובמחירים הוגנים!

יוני אינסטלטור - החלפת צנרת מים

✓ שירות מהלב    ✓ מחירים הוגנים   ✓ זמינות גבוהה‏

הסיבות להחלפת צנרת מים בדירה

בכל מבנה, במיוחד אם שוכנים בו אנשים יש מערכת אינסטלציה הכוללת צנרת מים וקו ביוב. מדובר על מערכות מורכבות וחיוניות שכל תקלה בהן, אם לא מטפלים בה בצורה מקצועית, עלולה לגרום לעוגמת נפש ובעיקר להוצאות מרובות.

כאשר יש תקלות חוזרות ונשנות באספקת המים, נזילות או עלויות גבוהות מהרגיל המעידות על תקלה באחד הצינורות חשוב מאוד לא להקל ראש ולהזמין אינסטלטור אשר יבחן מהיכן נובעת התקלה, האם ניתן לתקן אותה או שיש להחליף את כל הצנרת לאלתר.

צנרת פגומה לא תמיד מתגלה מהר והסימנים יכולים להגיע בשלבים מאוחרים יחסית כאשר יש נזק רב, למבנה או לתשתיות האחרות שנמצאות קרוב לקו המים או הביוב. לכן אם יש ספק אין ספק ומוטב להחליף מלהצטער.

אחד המקרים בהם חשוב לא להסס וכן לבצע החלפת צנרת היא במקרים בהם רוכשים בית יד 2 שנבנה עשרות שנים קודם לכן. סביר להניח שבנכס ישן לא בוצעו שיפוצים מהותיים כגון שדרוג מערכות המים והאינסטלציה, מאחר שמדובר על הרמה של מרצפות ושבירה של קירות ולכן, יש לקחת מחשבון שמדובר על צנרת עתיקה באיכות ירודה.

זמינות 24/6

שירות ואיכות ללא תחרות

מעל 15 שנות ניסיון

אחריות על העבודה

החלפת צנרת מים?

חייגו אלי עכשיו!

שירותי האינסטלציה שלנו

החלפת צנרת מים, על מה מדובר?

מרבית צינורות העבר עשויים מתכת אשר אינה עמידה בפני קורוזיה ולאחר עשרות שנים הבלאי ברור ויש הרבה מאוד חלודה שעלולה להתפורר ולגרום לסדקים בצנרת. ההמלצה מקצועית של אינסטלטורים המתמחים בהקמה והחלפה של צנרת מים היא שכאשר מדובר על מערכת בת עשרות שנים, יש לחשוב על האבנית והלכלוך שהצטברו בה, מה שהופך למפגע תברואתי אמיתי באיכות המים וההמלצה היא פשוט להחליף ולא להתלבט כלל. השקעה נוספת של החלפת צנרת מים לצינורות מודרניים העשויים פלסטיק מאסיבי ועמיד במיוחד, תחסוך בטווח הארוך הרבה מאוד כספים ובעיקר כאב ראש.

את הצנרת החדשה מתקין אינסטלטור מומחה רק לאחר שבדק את המערכת כולה, אבחן ואיתר את תוואי הצנרת ואת איכותה לאורך ורוחב המבנה. איש המקצוע לא מתחיל את העבודה לפני שבדק את צרכי הלקוחות והתאמה של צורך מול אפשרות המערכת.

התקנה של צנרת מים אינה פשוטה ונדרשת הבנה מצד הלקוח שיהיה צורך לשבור קירות ולהרים מרצפות, אך המחיר שווה זאת מאחר שהוא יקבל צנרת חדשה בסטנדרט גבוה של איכות ותקינות. הצנרת החדשה תהיה עשויה מפלסטיק גמיש אך מאסיבי ועמיד בפני זרימת מים, אינו צובר קורוזיה או חלודה והמים יוצאים משובחים ונקיים.  

החלפת צנרת מים - דירה בתל אביב

החלפת צנרת מים?

חייגו אלי עכשיו!

החלפת צנרת מים - גלריה מהשטח

תהליך עבודה - החלפת צנרת מים - יוני אינסטלטור
החלפת צנרת מים ראשית
בדיקת צנרת - החלפת צנרת מים - יוני אינסטלטור
בדיקת לחץ לפני החלפת צנרת מים
החלפת צנרת מים בחצר בניין משותף לאחר איתור נזילה
בשטח - החלפת צנרת מים - יוני אינסטלטור
בדיקת לחץ לפני החלפת צנרת מים בדירה בכפר סבא
בשטח עבודה - החלפת צנרת מים - יוני אינסטלטור
החלפת צנרת מים - דירה ברמת גן

תשתיות הצנרת הקיימת היום

כל שרברב מקצועי יוכל לומר לכם שרוב תשתיות המים המותקנות היום מתבססות על שני סוגים של צנרת פלסטיק, צינור SP או צינור PEX לצינורות יש שונות בייעוד וההבדלים מצוינים בצבע, צינור כחול – מים קרים, צינור אדום – מים חמים, צינור שחור מיועד לשימוש חיצוני מאחר שהוא עמיד לתנאי אקלים שונים וצינור לבן מיועד לשימוש פנים הבית והסקה.

שני הצינורות מאוד איכותיים כאשר צנרת SP עשויה מחומרי גלם איכותיים בעיקר מפוליאתילן והחלק הפנימי של הצינור עשוי מרשת אלומיניום, הרכיב המתכתי מסייע לעמידות הצינור ומקל על איתור תקלות באמצעות מכשירים מתאימים ללא צורך בפירוק מרצפות או חיפויי הקירות. את צנרת – SP מתקינים או בלחיצה או בהברגה והוא ידוע באיכות הבידוד המשובחת שלו.

צנרת PEX עמידה מאוד בפני שחיקה ושימוש חיצוני בתנאים משתנים במיוחד קור וחום, הצינור הזה עמיד בפני לחץ גבוה ויעיל בפני חלודה והצטברות של אבנית. השם PEX משמעותו קיצור של פוליאתילן צולב. קשרים צולבים אלה במבנה הכימי של PEX מעניקים לצינור חוזק ועוצמה ייחודיים אך יחד עם זאת גמישות ואלסטיות.

זקוקים להחלפת צנרת מים במיידי? חייגו אלי עכשיו!

נגן וידאו

השלבים בהחלפת צנרת מים

  • בחירת סוג צנרת – הסטנדרט הנהוג בבנייה חדשה יהיה צנרת מפלסטיק הודות לגמישות ולניקיון היחסי שלה לעומת צנרות המתכות. כמו כן התקנה של צינורות פלסטיק תהיה משמעותית יותר קל ופשוט ולכן נעדיף אותה.
  • התאמת סוג הצנרת בהתאם לאקלים ולכמות המים בשימוש שוטף – במקומות בהם יש אקלים קר ויבש נעדיף לבחור בצנרת מסוג PEX שנחשבת לעמידה בטמפרטורות קיצוניות, ואילו באזור הדרום והמרכז נעדיף להשתמש בצנרת מסוג SP שלא מתאימה לטמפרטורות קרות וקיצוניות.
  • קוטר הצינור – נבדוק לעומק כל אחת מנקודות המים בבית לפני קבלת החלטה על הקוטר אשר מתאים לצינורות. במרבית הבתים ניתן להתקין צינורות בקוטר 25 מ"מ.

החלפת צנרת מים חייבת להתבצע בידי איש מקצוע בעל ידע, הבנה וניסיון אשר מבין את הדרך הנכונה להתקין אותה, יודע איזה סוג צנרת מומלץ ומה הקוטר, מאחר שישנה חשיבות להתאמת קוטר הצינור לאופן וכמות השימוש זאת על מנת למנוע שימוש לקוי בצינורות ובלאי מוגבר ומהיר מידי אפילו לאחר ההחלפה.

תוכן ענינים

החלפת צנרת מים - מטעם של יוני אינסטלטור