יוני - שירותי אינסטלציה
יוני אינסטלציה שירותי אינסטלציה מתקדמים

שורשים בביוב

איתור והשמדת שורשים בביוב כבר מעל 15 שנה

שלום, שמי יוני קוזי, אינסטלטור כבר מעל 15 שנה ועוסק בעיקר בבעיות תשתיות ביוב, שורשים בביוב, איתור חיתוך והשמדת שורשים, חידוש צנרת ביוב והכל עם ציוד ייחודי "אל הרס" כך שהאיתור והטיפול בשורשים הוא ‏מהיר, קצר וממוקד, בלי הרבה בלגן ובלי סיפורים מורכבים.‏

יש לכם בעיית שורשים בביוב? חייגו אלי עכשיו!

איתור נזילות
החלפת צנרת ביוב
צילום צנרת ביוב
צילום קווי ביוב

יוני אינסטלציה - מומחה לטיפול בבעיות בביוב

שלום, שמי יוני קוזי, אינסטלטור מומחה לכל בעיות ביוב למיניהן ולאיתור נזילות.
הקמתי את "יוני אינסטלציה" לפני כ- 15 שנה, אני מאוד אוהב את מה שאני עושה והשירות שלי ניתן ‏במקצועיות רבה ומכל הלב.‏

אני מתמחה בטיפול בבעיות של שורשים בצנרת הביוב, איתור, חיתוך שורשים ותיקון מקטע הביוב ללא הרס באמצעות כלים מתקדמים כך שהטיפול בבעיה הוא ‏מהיר, קצר וממוקד, בלי הרבה בלגן ובלי הרבה סיפורים מורכבים.‏

כל עבודות האינסטלציה לדירות, ולוועדי בתים.

אני מזמין אתכם פשוט ליצור איתי קשר, אני כבר אעשה את כל "הסיפור הזה" לפשוט יותר.

השירות שלי מתבסס בראש ובראשונה על שקיפות, אמינות ומקצועיות בלתי מתפשרת!

✓ שירות מהלב    ✓ מחירים הוגנים   ✓ זמינות גבוהה‏

הסיבות להתפתחות שורשים בביוב

זה אולי נשמע כמו דבר משונה אבל למען האמת מדובר על תופעה מוכרת בעיקר באזורים ותיקים בבניה ישנה או בסביבה שיש צמחיה רבה סביב הבתים.

שורשי עצים וצמחים נמצאים באותו המקום בו נמצאת מערכת הביוב, אי שם עמוק בתוך האדמה. השורשים שאינם סטאטיים, מתפתחים באופן אורגני לאורך השנים ומחפשים להם תנאי מחיה אופטימליים, אותם הם מוצאים באזור הביוב בו יש לחות תמידית, מזון דשן אורגני וטמפרטורה מיטבית, ממש חגיגה לכל עץ.

מאחר שהשורשים שועטים הלאה ואינם עוצרים, לעיתים הם מוצאים עצמם חודרים דרך סדקים בצנרת הביוב (או יוצרים כאלה בעצמם תוך כדי תנועה, תלוי בעובי ועוצמת השורש). ומהר מאוד מוצאים עצמם גדלים בתוך הצנרת ויוצרים נזקים עצומים, החל מסתימות טורדניות הנגרמות או בשל השורשים עצמם או בשל פסולת שנתקעת בהם כגון נייר טואלט, מגבונים או מוצרי היגיינה נשיים וכד'. אם לא מטפלים בשלב הזה השורשים מתעבים ועלולים לייצר לחץ על המערכת כך שהצנרת תינזק ואף יכולה להגיע לקריסה כללית של קו הביוב.

זמינות 24/6

שירות ואיכות ללא תחרות

מעל 15 שנות ניסיון

אחריות על העבודה

פתיחת סתימת ביוב בשירותים

הציוד הנדרש לטיפול בשורשים בצנרת הביוב

על מנת לזהות שמדובר בשורשים החוסמים את מערכת הביוב ועל מנת לטפל בהם בצורה מיטבית נדרשת עבודה מקצועית של אינסטלטור מומחה הפועל עם ציוד מתקדם. ראשית נדרשת עבודת זיהוי הבעיה ואיתור השורשים, ללא שבירה של קירות ובשיטת אל הרס. לאחר מכן נדרשת עבודה בטכנולוגיה מיוחדת לחיתוך שורשים.

הציוד הנדרש לטיפול בשורשים בביוב:

  • מצלמת קווי ביוב לאיתור השורשים ומיקומם במערכת הביוב
  • ציוד לפתיחת הביוב במיקום הנכון במטרה לא להרוס את כל הצנרת
  • כלי חיתוך שורשים להעלמת המפגע (מדובר בעיקר על כלים כבדים ובעיקר שימוש בראש צינור ייחודי המכונה "דיזה").
  • מערכת לשטיפת קווי ביוב
  • טיפול מונע להתעבות נוספת של השורשים
  • סגירת קו הביוב בצורה מיטבית ללא פגיעה בכל הצנרת

תהליך הטיפול בשורשים

חשוב להבין שמאחר ששורשים ממשיכים לצמוח ולהתפתח כל עוד הם קיימים בקרקע לא ניתן לעצור לאחר הטיפול הראשוני ואם רוצים שהמפגע לא ישוב, יש לטפל באופן יסודי. אנחנו לא מדברים חלילה על עקירת נטוע, זאת בהחלט לא ההמלצה שלנו.

הדרכים לפתרון יסודי היא או החלפת קוו הביוב ויצירת תוואי עוקף שורשים, אך מדובר על תהליך מורכב ויקר או שימוש בטכניקה של הטלאת הביוב (פאטצ') או התקנה של שרוול (ליינר). המהות של הפאטץ' היא שימוש בחומרים עמידים במיוחד כטלאי המונח על הסדק או הפתח דרכו עברו השורשים, הטלאי מגן על הצינור מחדירה של שורשים ואלה מוצאים לעצמם כיוונים חודשים להתפתח אליהם ודרכם. גם הליינר מגן על הצינור הקיים מחדירה של שורשים, זאת באמצעות החדרת צינור עמיד במיוחד לתוך הצינור הישן, ללא חפירה או שבירה של המערכת. הצינור הכפול בהחלט מונע מהשורשים לחדור ולייצר נזק בצינור.

שורשים בצנרת הביוב מהווים מטרד רציני ומשמעותי ומומלץ לפנות לאיש מקצוע המתמחה בטיפול ומשתמש בטכנולוגיות מתקדמות לאיתור וטיפול בבעיה בצורה מיטבית.

יש לכם בעיית שורשים בביוב? חייגו אלי עכשיו!