יוני - שירותי אינסטלציה

עלות איתור נזילות במצלמה טרמית- מה צריך לדעת

איתור נזילות במצלמה טרמית

נזילה של מים מהתקרה או מהרצפה או מכל מקום לא צפוי ולא רצוי יכול לגרום לבעיות לא רצויות .

העניין הוא שברוב המקרים אנחנו לא נדע להצביע על מקור הבעייה באופן מדוייק, במקרה כזה אנחנו צריכים לפנות באופן מיידי לאינסטלטור המתמחה באיתור נזילות מים.

בעידן של היום ישנם מגוון פתרונות טכנולוגיים לאיתור נזילות המאפשרות לנו לאתר את הנזילה ללא הרס כלל גם אם צריך לאתר נזילת מים מתחת לרצפה או מאחורי וגם מהתקרה.

מומלץ לפנות לאיש מקצוע וותיק אשר קיימות עליו ביקורות ברשת או המלצות מחברים שגם להם היה צורך באיש מקצוע מהתחום של איתור נזילות מים, אינסטלטור פתיחת סתימות לדוגמא יידע באיזה טכנולוגיה להשתמש כגון: איתור נזילות מים במצלמה טרמית, חיישן גז או כל דרך מתקדמת נוספת לאיתור נזילות.

עלות נזילות במצלמה טרמית- איך בוחרים איש מקצוע

נכון להיום בישראל ישנם הרבה "בעלי מקצוע" שקוראים לעצמם מקצוענים אבל לצערנו הם חסרי יידע וחסרי ניסיון והיינו ממליצים לבדוק עליהם במסר דרכים.

  1. ניסיון וותק בתחום- איתור נזילות מים זהו תחום שבשנים האחרונות צצו מלא "אנשי מקצוע" שמציעים שירותים שהם הרבה מתחת למחירון והכל על מנת לסגור כמה שיותר עבודות ולנסות להרוויח יותר כסף, פה מתחילה הבעייה הרי מניסיון החיים של כולנו אנחנו יודעים שמה שעולה זול בהתחלה עולה ביוקר בסוף, היינו ממליצים לבדוק טוב טוב לפני שפונים לאיש מקצוע, לבדוק עליו ביקורות ברשתות החברתיות, לבדוק ביקורות בגוגל וניתן גם לטייל באתר ולקרוא קצת על אותו איש מקצוע לפניי שמרימים טלפון.
  2. אחריות- כאשר פונים לאינסטלטור לאיתור נזילות מים חשוב לוודא שהוא לא סטודנט מתחיל בתחום ויש לו היסטוריה של עבדות שביצע,
    במעמד הפגישה והמשא ומתן חייב לדרוש אחריות לפחות לשנה על התיקון שיבצע, במידה והאינסטלטור ינסה להתחמק מאחריות תקחו בחשבון שאתם לא מכוסים בעתיד וזה יכול למנוע בעיות בעתיד.
  3. מקצועיות- בעלי מקצוע עם ניסיון רב באיתור נזילות הצטיידו בציוד המתקדם ביותר לאיתור נזילות, ישנם מס' טכנולוגיות מתקדמות לאיתור נזילות מים, בחירה נכונה בציוד הנדרש תחסוך ממכם שבירת מרצפות או קירות בדרך לתיקון הבעייה.

הקפידו לבדוק ולדרוש אינסטלטור מקצוען בלבד!

עלות איתור נזילות במצלמה טרמית - על המחירים

העלות לאיתור נזילות במצלמה טרמית משתנה לפי האזור שבו מתבצעת הבדיקה

נזילות מים יכולות להופיע במספר מוקדים שונים והבדיקות יכולות להתבצע באזורים שונים.

עלות איתור נזילות במצלמה טרמית בדירה פרטית-  איתור נזילה יעלה בדרך כלל בין 1200-2500₪ + מע"מ המחיר הוא לדירה בגודל סטנדרטי 70-120 מ"ר

עלות איתור נזילות במצלמה טרמית בדירת גן/ בית פרטי- איתור נזילות מים בבית פרטי ככל הנראה האינסטלטור יצטרך לבדוק גם את הצינורות שבגינה על מנת לבצע עבודה יסודית, עבור גינה ממוצעת המחיר הוא בין 2000-3500₪ 

עלות נזילות במצלמה טרמית בבניין משותף- המחיר מאוד משתנה בהתאם למקום הנזילה ואורך הצנרת שנדרשת לבדיקה, ככל שיש יותר מוקדים של נזילות ויש דרישה לבדיקה של קווים ארוכים המחיר יהיה בהתאם בגלל זה לעולם לא ניתן להעריך מחיר לפני הגעה של אינסטלטור שמתמחה באיתור נזילות לשטח ורק לאחר סריקה של הכל יהיה ניתן להעריך את היקף העבודה.

הזמינו עוד היום שירות איתור נזילות במצלמה תרמית מבית יוני אינסטלציה.

שתף:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

חברת איתור נזילות

חברת איתור נזילות – איך בוחרים?

תקלות במערכת הצנרת הביתית הן בדרך כלל תופעות מאוד לא נעימות, שמצריכות טיפול מיידי. במקרים רבים, לא מדובר בתקלות שאדם לא מיומן יכול לתקן לבד

צור איתנו קשר