יוני - שירותי אינסטלציה
bg
לוגו יוני אינסטלטור - שירותי אינסטלציה מתקדמים

איתור נזילות מים – המלצות

איתור נזילות מים – המלצות מאינסטלטור מומחה

יש לכם נזילה? מחפשים לקוחות לאיתור נזילות מים? הגעתם למקום הנכון. שמי יוני קוזי, וכבר למעלה מ-15 שנים אני מאתר נזילות במערכות מים וביוב עם אלפי לקוחות מרוצים. המשיכו לקרוא כדי לקבל כמה המלצות חשובות בנוגע לאיתור נזילות מים

זקוקים להמלצה ממומחה לנזילות מים? חייגו עכשיו!

שירותי האינסטלציה שלנו

זקוקים לשרברב אמין ומקצועי? חייגו אלי עכשיו!

התייעצות עם מומחה לנזילות

איתור נזילות באיטום הבית הן לא תמיד קלים כל כך לזיהוי, בטח לא בעין רגילה. בעבר פעולת איתור נזילות מים הייתה יכולה לקחת זמן רב, זאת בעיקר בגלל חוסר השימוש באמצעיים המתקדמים שיש לנו כיום. איתור נזילות מים מתבצעות כיום בדיוק מרבי ותוך שמירה על קירות הבית ועל המבנה עצמו.

הסיבות לנזילות בבית הן מגוונות מאוד, ולעיתים קשה מאוד לגלות מהי בדיוק הסיבה לנזילה עד שלא קוראים לבעל מקצוע מומחה. כשאתם מתייעצים עם מומחה לנזילות, אתם יכולים ליהנות משימוש בכלים מתקדמים ובניסיון רב שיעזור לכם לגלות מהי הסיבה לנזילה. הסיבות השונות לנזילה בבית יכולות להיות בלאי של צנרת, בלאי של חלקי חילוף, ליקוי שנגרם כתוצאה מתהליכי בניה לא נכונים, מערכת איטום תקולה, צנרת ישנה אשר דורשת פתיחת סתימות בביוב ועוד.

איתור נזילות מים המלצות - יוני אינסטלטור

✓ שירות מהלב    ✓ מחירים הוגנים   ✓ זמינות גבוהה‏

איתור נזילות מים – המלצות לטיפול מהיר

אם זיהיתם נזילה במבנה שלכם, ישנה חשיבות רבה לתיקונה בזמן המהיר ביותר. כשאנחנו לא מטפלים בבעיה בהקדם האפשרי, אנחנו מסתכנים בגרימת נזקים רבים לביתנו.
אספנו כמה סיבות שיסבירו למה כדאי לבצע איתור נזילות מים בהקדם:

  • רטיבות מתחת לרצפה – נזילה באזור הרצפה גורמת לרטיבות מתחת לרצפות הבית. המים שנספגים בחול הנמצא מתחת לרצפה, בדרך כלל מגיעים גם לקירות ונעים כלפי מעלה. התפשטות המים גורמת להרס של קירות ופנלים, וחומרת הנזק תלויה בעוצמה של הדליפה.
  • פגיעה בשלד המבנה – כאשר ישנה רטיבות בדירה שלנו, וכאשר היא אינה מטופלת לאורך זמן, המים מחלחלים לעומק רב יותר. במצב כזה, הברזלים שמרכיבים את המבנה נפגעים והוא הופך לחלודה. כשהברזל המרכיב את הבניין שלנו הופך לחלודה, שלד המבנה נחלש ואנו חשופים לסכנה בשל פגיעה בעמודים המרכזיים של המבנה.
  • פגיעה בבריאות – רטיבות הנמצאת לאורך זמן עלולה ליצור פטריות ועובש הגדלים באזור הנזילה. החיידקים שעלולים להיווצר באזור הבעייתי יכולים להזיק לבריאות שלנו ובנוסף, ליצור ריח רע שיהיה קשה להיפטר ממנו.
  • פגיעה ברכוש – נזילות היוצרות רטיבות רבה עלולות לפגוע ברכוש של דירתנו ובמיוחד ברהיטי עץ למיניהם. רטיבות יכולה להזיק לפרקט, למשקופים, לדלתות, לארונות מטבח, לארונות בגדים ועוד. כאשר המים נוגעים בעץ, הם עלולים לגרום לו לנזק רב.
  • פגיעה בדירות אחרות – כאשר הנזילה מתגלה אצלכם בבית, וכאשר לא טיפלתם בה בתחילתה, אתם לוקחים סיכון בכך שדירות שכנות לכם יפגעו גם הן. אם הנזילה שהופיעה אצלכם נמצאת ברצפה ותחלחל עד לתקרה של הדירה מתחתיכם, אתם עלולים לגרום נזק רב לדירה שלהם ואפילו להיות חשופים לתביעות נזקים. לכן ישנה חשיבות גדולה מאוד לאיתור נזילות מים ותיקונן המהיר.

זמינות 24/6

שירות ואיכות ללא תחרות

מעל 15 שנות ניסיון

אחריות על העבודה

מכשיר שמבצע איתור נזילות מים – המלצות - יוני אינסטלטור

איתור נזילות מים – המלצות מתי לעשות זאת בעצמכם

אם אתם חושדים שישנה נזילה בביתכם, במקרים מסוימים תוכלו לטפל בבעיה בעצמכם. מה שאתם יכולים לעשות במידה ואתם סבורים שישנה נזילה, הוא למצוא את שעון המים המרכזי ולסגור אותו ואת כל הברזים הקיימים בבית. לאחר מכן תצטרכו להמתין במשך חצי שעה, ומיד אחר כך לגשת לשעון המים, להסתכל על המספר במונה ולבדוק האם הוא השתנה. במידה והמספר השתנה, ישנו סיכוי שיש לכם פיצוץ בצינור. במידה והמספר לא השתנה, ישנו סיכוי גדול שמקור הנזילה הוא מחדירת מי גשמים הנגרמת בדרך כלל כתוצאה מאיטום לקוי.

במידה וזיהיתם את מקור הבעיה, תוכלו להשתמש במגוון מדריכים וסרטונים שיוכלו להסביר לכם כיצד לפתור את הבעיה בעצמכם צעד אחר צעד. אך במקרים בהם הבעיה היא איננה נקודתית, יכול מאוד להיות שתצטרכו עזרה של בעל מקצוע. גם במידה שזיהיתם שישנה נזילה בביתכם, למצוא את המיקום המדויק שלה עלול להיות משימה קשה עד בלתי אפשרית לאדם בלי האמצעים הנכונים. לכן, במידה וגיליתם שישנה נזילה, נסו לעבור על קירות הבית ולנסות לראות אם את מזהים רטיבות או עובש. במקרים בהם הנזילה היא פנימית, יהיה לכם קשה לראות אותה ולגלות בדיוק היכן היא נמצאת. במקרים הללו תהיו חייבים לקרוא לאיש מקצוע – אינסטלטור מומחה שיבצע עבורכם איתור נזילות מים.

איתור נזילות מים – המלצות של איש מקצוע

איתור נזילות מים עלולה להיות פעולה מסובכת למי שאינו איש מקצוע מוסמך, ולכן ההמלצות לעשות זאת בעזרת מומחה הן ברורות. התוצאות שמתקבלות מהבדיקה אותה מבצע איש מקצוע, מספקות נתונים שמסייעים לו לפתור את הבעיה בדרך היעילה והמהירה ביותר, וכמובן ללא הרס של רכוש ושל תשתיות הבית. כשאתם מזמינים איש מקצוע שיבצע איתור נזילות מים, אתם לא נהנים רק מנתונים מדויקים ודו"ח ברור, אתם מקבלים מומחה שיכול לספק לכם מענה עבור שאלות וליווי אישי לכל אורך תהליך התיקון.

אחד היתרונות הגדולים של תיקון הבעיה באמצעות איש מקצוע, הוא שלאחר תיקון הנזילה, איש המקצוע יבצע בדיקה נוספת לאיתור נזילות מים. על ידי הבדיקה הנוספת, תוכלו להיות בטוחים שהתיקון בוצע בצורה טובה וראויה, ושאין נזילות נוספות שיש צורך לטפל בהן.
לאיתור נזילות מים, המלצות רבות. ישנן דרכים שונות להתמודדות עם הבעיה מכיוון שישנם סוגים שונים של נזילות המתקיימות בחלקים שונים של הבית. מה שבטוח, הוא שטיפול בבעיית הנזילה חייב להיות בזמן המהיר ביותר, על מנת למנוע הידרדרות של המצב וגרימת נזק רב.

אם נתקלתם בנזילה ואתם לא מעוניינים לקחת את הסיכון שהמצב ידרדר, צרו איתי קשר, ותהיו בטוחים שאגיע בזמן מהיר ואדע להתמודד עם כל בעיה.

ביצוע עבודה של איתור נזילות מים – המלצות - יוני אינסטלטור

זקוקים לאיתור נזילה במיידי? חייגו אלי עכשיו!