פתיחת סתימות

יוני אינסטלציה שירותי אינסטלציה מתקדמים
סתימה היא מצב מעיק במיוחד, אף אחד אף פעם לא ירצה בה והיא יכולה להופיע במספר דרכים: סתימה בשירותים, סתימה בכיור, סתימה במקלחת, בסתימה בצנרת, סתימה בצינור ניקוז של מכונת הכביסה ועוד. לא משנה איך היא בוחרת להופיע, אף דרך לא משמחת ותמיד תביא איתה תופעות לוואי שפשוט ישבשו את הסדר ואת היום שלנו.

הסיבות לסתימה

אם תהיתם מה הסיבות שיכולות לגרום לסתימות, ישנן אפשרויות רבות, ביניהן: השלכת פסולת ושאריות מזון לכיור, חדירת עצם זר לכיור או לאסלה, חדירת שורשים לצנרת הביוב, חסימות חורי ניקוז בגגות, הצטברות של אבנית שחוסמת מעבר חלק של מים בצינור ועוד. שניה לפני שאתם מנסים לפתור את הבעיות בעצמכם, עצרו והימנעו ממצב שבו אתם יכולים לגרום לנזק גדול יותר מאחר ואין לכם ניסיון ואינכם אינסטלטורים מנוסים ומוסמכים. התפקיד שלנו בתור אינסטלטורים מומחים הוא לפתוח את הסתימות המעיקות באמצעות מכשיר ייעודי לפתיחת סתימות ו/או חומר כימי אשר פועל רק על הדופן התחתונה של הצינור – חיפשתם אינסטלטור פתיחת סתימות מקצועי? הגעתם למקום הנכון!

כמו כן ישנם מגוון רחב של גישות ודרכי טיפול בסתימות

הבחירה בשיטת העבודה המדויקת תהיה על סמך שילוב והתחשבות במגוון נתונים כמו: מיקום הסתימה תקציב לקוח, תנאי שטח ועוד. דרכי הטיפול האפשריות יהיו:
  • שטיפה בלחץ גבוה – מתאים כאשר קיימת סתימה חלקית בצנרת ובאמצעות השטיפה ניתן יהיה להסיר ממנה לכלוך שנדבק לדפנות שלה.
  • מעקף של הצנרת – במקרים בהם נחוצה החלפת צנרת אך לא תהיה אפשרות מסיבות שונות ומגוונת, נבצע מעקף לצנרת הקיימת ובכך יוכל להוביל את המים מסביב לסתימה וכך יוכלו לזרום באופן חופשי.
  • שאיבה בואקום – פעולה זאת ניתן לבצע באמצעות ביובית. מדובר בשאיבה מאד עוצמתית של מים שהאפקט שלה יהיה זהה לפעולה יניקה חזקה. בעזרת פעולה זאת ניתן להסיר לכלוך ופסולת שהצטברו על דפנות הצינור ובכך לאפשר למים לחזור ולנוע בחופשיות.
חברת יוני אינסטלציה יודעת לתת מענה לסתימה פשוטה וכמו כן לסתימה מורכבת ומעניקה לכם שקט נפשי ממצבים לא נוחים לטווח הארוך. אנו עובדים עם הציוד המתקדם ביותר ושיטות פתיחת הסתימות העמוקות ביותר בכל סוגי הסתימות שיהיו: מסתימה במרזב, לסתימה בכיור ועד סתימת שורשים מורכבת. מוזמנים ליצור עימנו קשר ונשמח לעזור –  052-590-8907